Aşık Etme Duası

182
Aşik Etme Duasi min
Aşık Etme Duası

Aşık etme dualarıyla bir kişiyi kendinize ömür boyu bağlayabilirsiniz. Çünkü aşık etme konusunda güçlü bir tesir etkisi olduğundan dolayı aradığınız huzur, mutluluk ve aşkı yeniden yakalayabilirsiniz. Ayrıldığınız kişinin geri dönmesini istiyorsanız aşık etme duası okuyarak sizi özlemesini sağlayabilirsiniz. 

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Eşiniz, sevgiliniz ya da size ilgisi olmayan bir kişiye karşı duymuş olduğunuz aşkınız acı veriyor olabilir. Çünkü sizin karşı tarafa duymuş olduğunuz sevgi ve ilgiyi aynı şekilde göremiyor olabilirsiniz. İşte bu gibi yaşanılan durumların bir süre sonra huzursuz olmanıza neden olacağını söylemeliyiz. Lakin paniğe kapılmanın gerek yoktur. Çünkü aşık etme konusunda fayda sağlayacak olan dua sayesinde artık aradığınız mutluluk ve aşkı yeniden yanı başınızda bulmaya başlamış olursunuz. 

Aşık Etme Duası Kimlere Yapılır?

Aşık etme duasının kimler üzerinde etkili olacağı ve kimler için yapılmasının doğru olduğunu sorgulayabilirsiniz. Aşık etme duası kimlere yapılır? kısmına geldiğimiz zaman bu duanın platonik olduğunuz, ayrıldığınız sevgiliniz ya da eşiniz için yapılabilecek etkili bir dua olduğunu söylemeliyiz.  Ayrıca bu duayı okumanız için sevdiğiniz kişi ile ayrı olmanıza gerek yoktur. İlişkiniz devam ediyor ama eskisi gibi değilseniz de duayı okuyabilirsiniz. Duayı okumaya başladığınız andan itibaren gün geçtikçe değişimi gözlerinizle görmeye başlayacaksınız. Çünkü duayı okuduğunuz zaman artık sevdiğiniz kişi ile aranızda güçlü bir muhabbet olmaya başlayacaktır. 

En iyi ve etkili olan Esmaül Hüsnaları okuyarak artık sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağın her geçen gün daha da kuvvetli bir hale gelmesini sağlamanız mümkün hale dönüşecek. Son derece etkili bir özelliğe sahip olduğundan dolayı aşık etme duasının işe yarar etkilerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Eş, sevgili veya sevdiğiniz kişi için bu dua okunabilir. 

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Erkeği kendine aşık etmek artık imkansız değil. Çünkü erkeği kendine aşık etme duası sayesinde güçlü bir duygusal bir bağ oluşturabilirsiniz. Sizi fark etmeyen, önemsemeyen bir erkek varsa o zaman aşık etme duasıyla fark etmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik gözü sizden başkasını görmeyeceği gibi sürekli olarak hayatında olmanızı isteyecektir. Bu sayede duayı okuyan kişilerde artık hayal ettikleri mutlu bir birliktelikten en güzel şekilde yararlanma şansına sahip olmaya başlayacak. Erkeği kendine aşık etme duası sayesinde aranızdaki iletişim daha da güçlenmeye başlamış olacak. İstediğiniz kusursuz ve etkili bir bağın yeniden hareketlenmeye başlamasını sağlamış olacaksınız. 

Kadınların da son dönemde aşk konularında sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini söyleyebiliriz. Çünkü hassas ve duygusal bir varlık olduklarından dolayı hayatlarında daima bir aşk olsun isterler. Aşkı bulamadıklarında ya da erkeğin ilgisiz davranmasından huzursuz olurlar. Lakin tüm bu olumsuzlukları aşk duası ile ortadan kaldırmanız mümkün olacaktır. 

Çok Tesirli Aşk Duası

Çok tesirli aşk duası sayesinde aşkınızı yeniden ölümsüzleştirmeye başlamanız mümkün olacaktır. Aşık olduğunuz kişiden size karşı hiçbir şekilde bir yeşil ışık olmuyorsa, ne yaptıysanız bir türlü gelmiyorsa o zaman dualardan destek almak en iyi çözüm yollarından biri olacaktır. Kendine aşık etme için şu duaları okumanızda yarar var:

*Felak Suresi Okunmalı 

*Ayetel Kürsi günde en az 2 defa okuyun 

*Nas Suresi- aranızdaki kötü şerlerin ortadan kaldırılması için okunmalıdır 

*El Vedud zikri çekilmeli (günde 7-21 defa çekilebilir)

Aşık Etme için Hangi Esmaül Hüsnalar Okunur?

Aşık etme için Esmaül Hüsna okuyarak sevdirme duasından yararlanabilirsiniz. Aşık etme için hangi Esmaül Hüsna okunur? olduğunu merak edenleriniz olabilir. En etkili olan Esmalara baktığımız zaman;

*Rezzak zikrini çekebilirsiniz. Anlamı; bütün canlılara rızkı veren 

*El vedud zikri: sevme ve sevilmeyi kılan 

*Kadir zikri: her şeye gücü yeten 

Bu zikirleri her gün en az 7 ve üstü olmak üzere çekerek yüce Mevla’dan sevgi dilediğinde bulunabilirsiniz. Dua kapılarımız her an açık olduğundan dolayı doğal olarak istekleriniz geri çevrilmez ve kabul edilir. 

Aşık Etme Duasını Ne Zaman Okumalıyım?

Aşık etme duaların tam tesirli olması için doğru bir zamanlama yapılması gerekmektedir. Eğer bunu yaparsanız doğal olarak olumlu bir etkilerini de görme şansına sahip olursunuz. Aşık etme duasını ne zaman okumalıyım diye soruyorsanız şu şekilde olmalıdır:

*Kadir Gecesinde okuyarak kalpten isteyebilirsiniz 

*Cuma geceleri okuyarak tam tesirli bir etki göstermesini sağlayabilirsiniz 

*Cenaze Defni sırasında okuyabilirsiniz 

*Sabah namazlarında aşık etme duası okunarak sevdiğiniz kişinin yeniden sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. 

Sevdiğim Kişiyi Aşık Etme Duası

İslam açısından bakıldığı zaman aşık etme duası okunmasının hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Sonuç olarak sevgiyi Yüce Allah’tan duaları okuyarak istemektesiniz. Bu nedenle sevdiğiniz kişi için etkili olacak bir aşık etme duasından yararlanabilirsiniz. Yalnız burada altını çizmemiz gereken önemli bir husus olduğunu söylemeliyiz. Eğer ki duanızın kabul olmasını istiyorsanız ilk olarak abdest almalı, kalbinizde kin, haset, kötülük beslemeden duayı okumalısınız. Bunu yaptığınız zaman duanız karşılık bulacak ve kişinin aşık olmasını kolaylıkla sağlayacaksınız. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.