Ayırma Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

ayirma buyusu medyum yorumlari

Ayırma Büyüsü Nedir, büyüler arasında en çok merak edilen büyülerin başında gelmesi sebebiyle oldukça merak edilmektedir. Ayırma büyüsü ismini büyünün amacından almaktadır. Birlikte olan ve birbirlerini seven insanların aralarının bozulmasına ve ayrılıklarına sebep olan bu büyü kara büyü sınıfında olan bir büyüdür.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Ayırma büyüsü yalnızca evli çiftler hakkında yapılabilen bir büyü değildir. Aralarında evlilik ilişkisi olmayan sevgililer veya nişanlılar içinde ayırma büyüsü yapılır. Ayırma Büyüsü Nedir konusunda araştırma yapan biri bu büyünün kara büyü sınıfında ve oldukça kötü amaçlarla yapılan bir büyü olduğunu öğrenecektir. Ayırma büyüsünün birbirini seven iki insanı ayırmasıyla sonuçlanması herhangi bir olumlu durumu doğurmaz. Birbirini seven iki kişinin arasının bozulmasına farklı sebeplerle neden olmaktadır. Bu sebepler dolayısıyla birbirini sevmekte olan iki insan, zaman içerisinde kavgalar etmeye ve birbirlerinden soğumaya başlar. Ayırma büyüsü yaptıran herhangi biri birbirini seven iki kişinin birbirlerinin hayatından çıkmasını amaçlar.

Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma Büyüsü Yapılışı için bulundurulması gereken bazı malzemeler vardır. Bu malzemeler ayırma büyüsünün yapılacağı çiftin isimleri ve anne isimleri, doğum tarihleri ve fotoğraflarıdır. Bu malzemeler elde edilmeden ayırma büyüsü yapılamaz. Ayırma büyüleri kara büyüler olarak bilinen, art niyetli ve olumsuz sonuçlar doğuran büyülerdir. Bu büyüler de medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu malzemeler dışında ayırma büyüsü gerçekleştirmek için gereken başka malzemelerde bulunur. Yarasa kanı, siyah mı, safran mürekkebi ve papirüs kağıdı gibi malzemelerde ayırma büyüsü için gereken malzemeler arasındadır.

Ayırma Büyüsü Yapılışı esnasında papirüs kağıdına büyü yapılacak kişilerin bilgileri yazılır. Bu yazı safran mürekkebi yardımı ile yazılmalı ve daha sonrasında kağıt rulo haline getirilmelidir. Yazı işlemleri tamamlandıktan sonra siyah mumlar yakılır. Mumun ateşi ile ayırma büyüsünün yapılacak kişilerin fotoğrafları yakılır. Bununla yakılan fotoğraflar tamamen kül olmalıdır. Fotoğraflardan elde edilen kürler papirüs kağıda yazılmış olan rulo kağıt ile birleştirilir. Daha sonrasında kağıdın altı ve üstü kapatılır. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra kağıt toprağın altına gömülmelidir. Toprağın altına gömülen kağıt yedi gün kadar burada kalır. Ayırma büyüsünün ilk aşaması bu şekilde tamamlanmış olur.

Ayırma büyüsünün ikinci aşamasında büyü esnasında medyuma yardımcı olması için ruhani varlıklardan yardım istenir. Bu yardım için iki adet koçun kesilerek kurban edilmesi gerekir. Kurban edilen koçların kanları medyumun uygun gördüğü ritüeller ile ve tılsımlı sözler yardımıyla ruhani varlıkların çağırılmasını sağlar. Bu uygulamalardan sonra ruhani bir varlığın medyumun isteğine uygun şekilde ayırma büyüsüne yardımcı olacağına inanılır.

Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma Büyüsü Etkileri arasında en belirgin şekilde gözüken büyünün yapıldığı kişilerin aralarının bozulmaya başlaması olacaktır. Büyü yapılan kişilerin araları her ne kadar iyi olursa olsun ayırma büyüsü sonrasında problemler ve tartışmalar yaşamaya başlarlar. Ayırma büyüsü taraflardan her ikisini de etki altına alması sebebiyle en çabuk etki gösteren büyülerden biridir. Taraflardan ikisine de yapılmasının sebebi, büyünün tek bir tarafa yapıldığında büyü yapılmayan kişinin bu durumu hızlıca anlayacak olmasıdır. Bu sebeple ayırma büyüleri çiftlerden her iki taraf içinde yapılan büyülerdir.

Ayırma Büyüsü Etkileri olarak en sık görülen çiftlerin kavga edilmeyecek olaylar sebebiyle bile büyük kavgalar etmeye başlamasıdır. Kavgalar başlarda yalnızca sözlü şekilde gerçekleşiyor olsa da ilerleyen zamanlarda fiziksel şiddette yaşanmaya başlar. Tüm bu sebepler dolayısıyla kısa süre içerisinde çiftler ayrılık kararı alacak konuma gelirler. Yaşanan şiddetli anlaşmazlık herhangi bir kavganın çözülmesine engel olmaktadır. Evli olan çiftler evliliklerini bitirebilir, sevgililer ise yollarını ayırabilir. Ayrılma büyüsü hakkında araştırma yapan herhangi birinin bu büyünün insan hayatına etkileri olan bir büyü olduğunu bilmesi gerekir. Büyüler herkes tarafından yapılabilecek, basit uygulamalar değildir. Ayırma büyüsü uygulama gerçekleştikten sonra ilk yedi gün içerisinde etkilerini göstermeye başlayan bir büyüdür. Büyü yaklaşık 14 gün sürmekte birlikte, yedinci gününden itibaren çiftlerin arasında anlaşmazlıklar ve kavgalar görülmeye başlar. İlk yedi günün ardından sonraki yedi gün içerisinde ise tartışmaların şiddeti her geçen gün daha da artarak, çiftler içinden çıkılmaz bir hal alır. Çiftlerin her birinin sürekli artan endişe ve kaygıları, başkalarına bağlanmaya dair duydukları büyük istek bu etkilerin içindedir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Çiftler birbirleriyle yaşadıkları problemlerin sonucunda Ayırma Büyüsü Belirtileri hakkında araştırma yapmak isteyebilir. Ortada herhangi bir sebep bulunmuyorken çiftlerin birbirinden aniden soğumaya başlamaları, ayırma büyüsünün sebep olduğu belirtilerin ilk ve en belirgin olanlarıdır. Ayırma büyüsü sonucunda çiftler birbirlerine karşı derin ve büyük bir nefret duyabilir. Çiftler arasında ayırma büyüsünün belirtileri çok net bir şekilde görülebilir. Herhangi bir problemi olmayan çiftlerin güzel giden bir ilişkileri varken, aniden tartışmaya başlamaları bu durumun en çok görülen belirtileri arasındadır. Yine ortada bir sebep bulunmuyorken çiftlerin birbirlerine karşı soğukluklar yaşaması gibi sebepler de Ayırma Büyüsü Belirtileri olabilir.

Eğer ilişkinizde bu veya benzeri durumlarla karşı karşıya kalmışsanız, hiç vakit kaybetmeden bir medyumdan yardım almanız önerilir. Üzerinizde ayırma büyüsü olup olmadığı hakkında en net cevabı size bir medyum verecektir.

Ayırma Büyüsü Bozumu

Ayırma Büyüsü Bozumu bu durumla karşı karşıya kalan çiftlerin bulmaya çalıştıkları çözümlerdir. Ayırma büyüsünü bozmak için vakit kaybetmeden bir medyuma danışmak gerekir. Medyum üzerinizde büyü olup olmadığını anlayarak Ayırma Büyüsü Bozumu nasıl gerçekleşecek size yardımcı olacaktır. Sizin için yapılmış ayırma büyüsü bozulmasın için neler gerektiğini medyumdan öğrenebilirsiniz. Her büyü çok ciddi sonuçlar içeren ve insanların hayatlarına mahal olabilecek uygulamalardır. Dolayısıyla kişiler herhangi bir büyü yaptırmadan önce sebep olabileceği sonuçları önceden düşünmelidir. Aksi halde büyüler, insanın hayatında ciddi hasarlar bırakan uygulamalar olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.