Ayna Büyüsüyle Koruma Kalkanı

ayna buyusu

Ayna Büyüsüyle Koruma Kalkanı size yapılan büyülere direnen, onları yapan kişiye geri veren ve ona dönüştüren koruyucu bir süreçtir. Adından da anlaşılacağı gibi bu sihir, adını aynanın yansıtma özelliğinden alır. Biri size büyü yapmak isterse, bunu kendisine yapar ve tüm etkiler onu yapan kişiye geri döner. Ayrıca ayna büyüsünü sürdürmek için tasarlanmış bir dua da mevcuttur. Bu duayı yapanlar her zaman temiz bir kalbe sahiptir. Bu kişiyle kimse iletişime geçemez. Aslında, insanların kendine güvenmesiyle ilgili. Dua, kişinin evrene yaydığı pozitif enerjiyi gösterir. Öte yandan enerjinin derin nefes almayla çok ilgisi vardır ve bu insanların ciddiye aldığı ve ciddiye aldığı bir şeydir. Ayna büyüsü duaları sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde sorun büyür ve çözülemez. Olayın bu tarafı her zaman kontrol edilmelidir.

Ayna Büyüsüyle Koruma Kalkanı koruyucu bir süreç olma görevini en ideal seviyede gerçekleştirmeyi başarır. Adeta bir kalkan görevi görme özelliğine sahip olduğu için bu şekilde adlandırılmıştır. Aynanın yansıtma özelliği sayesinde kimse size hiçbir şekilde nazar değdiremez, sizi kara büyüler altına sokmayı başaramaz. Birileri size kara büyü yapmak istese bile aynanın bu yansıtma özelliği ve kalkan görevi sayesinde kara büyünün etkileri dönüp dolaşıp adeta kendisini bulacaktır. Son dönemlerde bu biçim büyülerin insan yaşamı üstünde tesir gücü devasa yükseklikte olduğu için, atılması ihtiyaç duyulan adımlar ve daha fazlasına ait detayları de test etmek gerekir. Tüm zamanlarda bu biçim efsun seçeneklerinin yaşamımıza olan katkısı üstünde durulması ihtiyaç duyulan mühim bir mevzu başlığıdır. Mutlaka buna bakılırsa adım atmak, bu sayede de doğru detayları evvel görmek gerekir.

Ayna Büyüsü Yapımı

Ayna Büyüsü Yapımı için önce kişinin adı, annesinin adı, doğum tarihi ve bir fotoğrafa ihtiyacınız var. Bu bilgileri aldıktan sonra, gönderilen fotoğraf çoğaltılacak ve ikiye çıkarılacaktır. İbranice muska kelimeleri bir fotoğrafta yazılmıştır. Bundan sonra orijinal fotoğraf ile İbranice muska kelimelerinin birbirine baktığı fotoğraf birleştirilecektir. Bu birleştirme işleminde çam kauçuk ağacının özsuyu kullanılır. Bu aşamadan sonra fotoğraf yakılır ve bir kuyuya atılır. Ayna büyüsü çok etkili bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra toplam 2 gün içerisinde koruması başlar ve toplam 10 gün içerisinde süreç tam olarak tamamlanır.

Ayna Büyüsü Yapımı noktası söz konusu olduğunda bu işlemler uzmanlık ve bilgi gerektiren işlemler olduğu için güvenilir ve deneyim sahibi olan medyumlardan destek almak mantıklı bir karar olacaktır. Çünkü bu tarz önemli uygulamalar evde hiçbir araç gereç ve malzeme olmadan, bilgi ve birikim olmadan gerçekleştirilemez. Genellikle sürekli büyü ve nazar gibi köti durumlar ile karşı karşıya kalan kimselere uygulanan bu büyünün yapımı, bozulması ve hemen hemen tüm noktasında destek almak şarttır. Aynanın büyüsü, sürekli nazardan endişe duyan ve partneri-arkadaşları ile sorun yaşamaktan korkan kişilere uygulanır. Bu noktada medyum desteği almak zorunlu bir prosedürdür. Aksi takdirde, olacaklar gerçekten hiç tatmin edici olmayacak; üzücü olacaktır.

Ayna Büyüsünün Etkileri

Ayna Büyüsünün Etkileri sürekli büyülere ve kötü olaylara maruz kalan kişilerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Eşiyle ya da sevdikleriyle iyi geçineceklerinden endişe duyanların her geçen gün daha da kötüleşmesine de ayna büyüsünün etkileri yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak nazar hakkında oldukça fazla endişelenen insanlar ayna büyüsünün etkileri ile nazardan korunabilirler.

Ayna Büyüsünün Etkileri kişileri kendilerine yapılan tüm büyülerden korunur. Cinlerin musallat olabilmesinin tamamı ile önüne geçer. Ayna büyüsüne sahip olanların muska, tılsım, nazar boncuğu vb. takmalarına gerek yoktur. Bu koruma ömür boyu sürer ve yolunuza çıkabilecek herhangi bir tehlikeden sizi korur.

Ayna Büyüsünün Belirtileri

Ayna Büyüsünün Belirtileri ve etkilerinden faydalanmak herkesin istediği bir konudur. Bu etkilerin farkındaysanız, büyünün size isabet edip etmediğini açıkça anlayacaksınız. Bu büyünün en dikkat çekici özelliği tüm büyülerden korumasıdır. Hiçbir şekilde cinler size musallat olamaz ve kötü olaylar ile karşı karşıya kalmazsınız. Aynı zamanda, ayna büyüsüne sahip olan kişinin nazar boncuğu veya muska takmamasında da bir sakınca yoktur.

Ayna Büyüsünün Belirtileri kişilere pek çok fayda sağlar. Ayna büyüsü çoğunlukla sürekli büyüye maruz kalan kişiler için kullanılır. Bu nedenle Ayna Büyüsü, her zaman nazardan korkan ve eşleri ve arkadaşları ile sorunlardan korkan kişiler tarafından kullanılır. Yapılan büyülerin sıçramasına izin verir. Bir insan korkarsa, aynanın büyüsü onları yok eder. Ayna büyüsü güçlü bir seçenektir. Bazı yerlerde aşk büyüsü olarak da denenir. Büyü sayesinde âşık olmak istediğiniz kişi size bağlanır.

Ayna Büyüsünün Bozumu

Ayna Büyüsünün Bozumu konusuna bakıldığında ayna büyüsü çok sağlam bir Yahudi bilimidir. Kabala büyüsünü kullanmak daha büyük bir etkiye sahiptir. Genel olarak, Kabala’nın büyüsünün diğer medyalar tarafından ömür boyu yok edilmesini önlemek için Kabala prosedürünün sonunda ayna büyüsü yapılır. Ayna büyüsünü kırmak için, Kabala’da ciddi bir uzman olan bir medyum bulmalısınız ve bu süreci kırabilecek herkes Yahudi ırkından olmalıdır.

Ayna Büyüsünün Bozumu konusunda 7 aşamalı bir Kabala sürecinde gerçekleştirilmesi amaçlanan ayna büyüsü, kolayca kırılabilecek bir büyü veya koruma değildir. Ayna, cinlerin adeta geçiş yeridir. Yani onların bu tarafa gitmelerini engellerseniz onların üzerinizdeki hakimiyetlerini de kırmış olursunuz. Büyünün amacı, vücudunuza girmek üzere olan ruhları eski haline getirmek için aynı yöntemi kullanmaktır. İnsanların resimleri genellikle sihirli manipülasyonlar için kullanılır, bu yüzden aynanın büyüsü sayesinde size verilmesi gereken sihir, resminizi kullanan kişinin şeytanı bu resme doğrultmak istemesidir. Bu arada bilmeden tüm şeytanları kendine musallat edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe dedi ki:

    Merhaba isim soyismi tarih fotoğraf büyü yapan kişiye mi ait olacak yoksa korunulacak kişinin mi olacak

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.