Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

baglama buyusu nedir nasil yapilir 1
Bağlama Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü nedir, büyüler hakkında araştırma yapan kişiler tarafından sorulan bir sorudur. Hemen herkesin ismini duymakta olduğu bağlama büyüsü, en sık tercih edilen, popüler büyüler arasında bulunur. Büyü, insanların iradesi dışında davranışlarda bulunmasına sebep olan doğa üstü uygulamalardır. Bu uygulamaların çok ciddi sonuçları olduğu ve bıraktığı hasarların kalıcı olacağı büyü yapan kişilerin önceden bilmesi gereken etkenler arasında bulunur. Büyüler, medyumlar tarafından yapılsa da uygulamalar esnasında medyumlara yardımcı olan ruhani varlıklar olduğuna inanılır. Bu ruhani varlıklar sebebiyle kişiler istemedikleri davranışlara sebep olan hareketlerde bulunur.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir konusu, iki kişinin birbirine bağlanması hakkında araştırma yapan kişiler tarafından karşılaşılan bir konudur. İnsanların birbiriyle birlikte olmaları ve birbirlerini sevmeleri dünyanın var olmasından beri meydana gelen ve oldukça doğal bir durumdur. Fakat birlikte olarak yaşanan ilişkiler kadar, ayrılıklar ve birbirinden uzaklaşmalar da doğaldır. Bazı durumlarda kişiler bu ayrılıklara katlanamaz ve kendileri buna bir çözüm bulamaz hale gelir. Bu gibi durumlarda kişiler bağlama büyüsü hakkında araştırma yapmaya başlar. Bağlama büyüsü ak büyü sınıfında olan bir büyü olsa da, kendine dair pek çok farklı sonuca sebep olmaktadır. Bağlama büyüsü ayrılmış çiftlerin yapabilecekleri gibi birliktelikleri devam eden çiftlerin arasındaki bağın güçlenmesi için de yapılabilen bir büyüdür. Yalnızca evlilerin değil, sevgililerin ve nişanlarında tercih ettikleri bu büyü, ayrılmak üzere olan çiftler tarafından tercih edilir. Bu büyü sebep olduğu sonuçlarla çiftleri ayrılmaktan vazgeçirdiğini inanılan bir büyüdür.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsünün ne olduğu kadar, bağlama büyüsü neden yapılır sorusu da bu büyü hakkında oldukça merak edilmektedir. Her büyünün farklı bir yapılma amacı bulunur ve bu amaçların doğrultusunda sebep olacağı nedenler de değişmektedir. Bağlama büyüsünün yapılma amaçları arasında genellikle çiftlerin birbirine bağlanması bulunsa da bazı durumlarda bu nedenler değişiklik gösterebilir. Özellikle ayrılmak üzere olan ve ilişkisinin eskisi gibi olmadığını düşünen çiftlerin tercih etmekte olduğu bağlama büyüsü ak büyü sınıfından bir büyüdür. Bağlama büyüsünün kendine dair farklı çeşitleri bulunur. Bu çeşitlerin farklılıkları sonuçları da değiştirir. Genellikle ayrılmakta olan çiftlerin bu büyüyü tercih etmelerinin sebebi, bağlama büyüsü sonucunda çiftlerin birbirine eskisinden daha bağlı hale gelmeleridir.

Dolayısıyla ilişki yaşadığın kişinin kendisine daha çok bağlanmasını istemek bağlama büyüsü neden yapılır sorusuna cevap olarak verilebilir. Olası bir ayrılık yaşanması durumunda da bağlama büyüsü tercih edilen büyüklerin arasında gelir. Bu büyü sayesinde terk edilen kişiye geri dönüş sağlanacaktır. Bu büyülerin yapılış amacı kişiden kişiye göre farklılık değiştirebilir. Fakat amacı ne olursa olsun büyülerin medyumlar tarafından gerçekleştirilen ve ciddi sonuçları olan uygulamalar olduğunu unutmamak gerekir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır için öncelikle bir bağlama büyüsü yapılacağını bilmek gerekir. Bağlama büyüsünün çeşitleri etki edecekleri nedenler ve amaçlar dolayısıyla değişiklik gösterebilir. Herhangi bir büyü yaptırmak için, büyüler konusunda kendini geliştirmiş bir medyumla çalışmak gerekmektedir. Ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmanın çok ciddi etkileri olduğu da göz ardı edilmemesi gereken bir etkendir. Bağlama büyüsünün yapımından önce, büyünün yapılacağı kişilerin bilgileri gerekmektedir. Bu bilgiler medyum tarafından istenir. Büyünün yapılacağı kişilerin adları ve annelerinin adları doğum tarihleri ve fotoğraflar gibi kişisel bilgiler medyuma bilmesi gereken bilgilerdir. İki kişinin birbirine anormal seviyede bağlanması amacıyla yapılan bağlama büyüsü bir ritüel halinde gerçekleşmektedir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır esnasında büyüden önce medyuma verilmiş olan çiftlerin fotoğraflarını gerekli bilgiler safran mürekkebi yardımıyla işlenir. Bu işlemden sonra fotoğraflar uygun bir kavanozun içine yerleştirerek bu kavanozun içine medyum tarafından gerekli görülen otlar ve yağlar eklenir. Burada kullanılacak malzemeler bağlama büyüsünün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Farklı bitkilerin fotoğraflara eklenmesi ile karışım hazırlanan kavanoz, yaklaşık yedi gün kadar beklemeye bırakılır. Daha sonra büyü esnasında medyuma yardımcı olacak ruhani varlığın çalınması amacıyla bir adet koç kesilir. Bu koçun kurban edilmesi ile medyuma yardım edecek ruhani varlığın geleceğine inanılır. Daha sonrasında medyum, öncesinde hazırlanmış olan kavanoza bir takım tılsımlı sözler söyleyerek büyüyü gerçekleştirir. Bu uygulamalar ile gerçekleşen bağlama büyüsü, kısa süre içerisinde etki etmesi sebebiyle en sık tercih edilen büyülerin arasında gelir.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri oldukça kısa süre içerisinde görülmektedir. Fakat bu etkilerin süresi yapılan kişilere ve büyüyü gerçekleştiren medyumlara göre de farklılık gösterir. Bağlama büyüsünün farklı çeşitleri bulunması sebebiyle görülecek olan etkiler ve etkilerin süresi değişiklik gösterebilir. Fakat genellikle bağlama büyüleri 10 ila 12 gün içerisinde etkisinin görülmeye başladığı büyülerdir. Bu süre kısalacağı gibi, kişilere göre farklılık göstererek uzayabilir. Yapılan ritüeller ve medyumun kullandığı yöntemler bu süreyi direkt olarak etkiler.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtileri arasında en sık şekilde görülen iki kişinin birbirini normalin üstü bir seviyede bağlılık duymasıdır. Büyünün yapıldığı kişi, terk ettiği kişiyi sürekli olarak rüyasında görmeye ve bu kişiyle bir an önce iletişime geçmeye çalışacaktır. İletişime geçtikten sonra hiçbir sebep dolayısıyla yanından ayrılmak istemeyecek, her zaman bu kişinin yanında olmak isteyecektir. Büyü yapılan kişi baktığı her yerde bağlandığı kişiyi görecektir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur noktasında bağlama büyüsü farklı yöntemler ile gerçekleşebilen bir uygulamadır. Bu büyünün bozulabilmesi için en başta yapılan boyunu tam tersi bir uygulama yapılmalıdır. Bağlama büyüsüne karşılık olarak yapılan soğutma büyüsü gibi büyüler etkilerin yok olmasına sebep olacaktır. Bağlama büyüsünün bozulması için gereken farklı malzemeler ve bu büyünün bozulması için yapılacak farklı çeşitli büyüler bulunmaktadır. Bağlama büyüsü bozma ve duası da medyumlar tarafından gerçekleştirilen bir uygulamadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.