Beni Sevsin Duası

207
Beni Sevsin Duasi
Beni Sevsin Duası

Sevgi, aşk duygularını daima ister ve karşımızdaki kişiden bekleriz. Fakat bazı zamanlar bu beklentilerimiz suya düşebiliyor. Sevdiğimiz kişinin gün geçtikçe uzaklaşması, ilgisiz davranması çözüm aranmasına neden oluyor. Beni sevsin duası okuyan kişiler sevdiklerinin kalplerindeki aşkı yeniden alevlendirebilir. Son derece etkili bir dua olduğundan dolayı sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağların öyeniden güçlenmesini sağlayabilirsiniz. 

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Sevdiğiniz kişi ile artık aynı duyguları paylaşmak ve birbirinizle daha da güzel bir aşk yaşamak mümkün. Çünkü Allah’a Teala her şeyin bir çaresi olduğunu ilimleriyle göstermektedir. Şifa bulacağınız birbirinden güzel dualar sayesinde artık aşk konularındaki canınızı sıkan tüm olumsuz sorunları ortadan kaldırmaya başlamış olacaksınız. Karşı taraf ile ilgili olarak yaşadığınız kopuk bir ilişki, iletişimsizlik ya da sizi fark etmemeye başlaması gibi durumlar olabilir. Bu durum ne yazık ki sizin açınızdan bakıldığı zamanda aşkınızın karşılıksız kalmasına neden olmaya başlayacaktır. Bu gibi can sıkıcı konular ile karşı karşıya kaldıysanız artık umut olacak beni sevsin duasına sarılabilirsiniz. 

Çağımızda artık pek çok kişi çıkmaza çıkan bir durumda olurken etkili aşk duası ile tüm yaşamış olduğu sıkıntılarında kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlayabiliyor. Bu sayede istenmeyen olumsuz bir durum yaşanmadan tam aksine sevdiğiniz kişiyle de güzel bir aşk yaşama şansına sahip olmaya başlayacaksınız. 

Sevdiğim Beni Sevsin Duası

Sevdiğim beni sevsin duası sayesinde artık sevdiğiniz kişi ile aranızdaki soğukluğun kolayca ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bundan sonra tam tersine sevdiğiniz kişi ile olan aranızdaki bağın her geçen gün daha da şiddetlenmeye başlamasını sağlayacaksınız. 

Aranızda yaşamış olduğunuz problemler her ne olursa olsun destek alacağınız bu tür etkili dualar sayesinde buzların erimeye başlamasını sağlayabilirsiniz. Fakat burada aşk duasını okuyacak olanların dikkat etmesi gereken bazı önemli hususlar bulunuyor. Bunlar nelerdir diye baktığımız zaman bu tür dualarda hem inanç duymalı hem de düzenli şekilde okumaya devam etmelisiniz. Bunu yaptığınız zaman günden güne sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağın her geçen gün daha da kuvvetli bir hale gelmesini sağlamaya başlamış olursunuz. 

100 de 100 etkili dua ve sizi yeniden deli gibi sevmesini sağlayacak olan dua ile artık aşk hayatınızı yeniden daha güzel şekilde geçmesini sağlamaya başlamış olacaksınız. Eğer sevdiğiniz kişinin yeniden sevip aşk dolu gözlerle bakmasını istiyorsanız şu esmayı okuyabilirsiniz:

  • İlk olarak kendi adınız ve sevdiğiniz kişinin adını söyledikten sonra karşınızda olduğunuzu düşünerek Bismillâhirrahmânirrahîm diye besmelenizi çektikten sonra ‘Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün.
  • Berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. 
  • Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin’’ okumalısınız. 

Bu esmayı okuduğunuz zaman doğal olarak sevdiğiniz kişinin yeniden aşk dolu gözlerle bakmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça etkili olduğundan dolayı artık sevgisizlik ve sizden her geçen gün daha da fazla uzaklaşması gibi yaşanılan tüm sorunlar ortadan kaldırılmış olacaktır. 

Sevdiğim Kişi Beni Sevsin Duası

Sevdiğim kişi beni sevsin, benden gitmesin diyorsanız dua ve surelerden yardım alabilirsiniz. Çünkü sevdiğim kişi beni sevsin duası okuyanların aşk hayatlarında yaşamış olduğu muzdarip süreci daha da olumlu hale dönüştürmeleri mümkün olacaktır. Sevdiğiniz kişinin yeniden sevgisinin güçlenmesi ve istediğiniz bir aşkı yaşamanız için 21 gün boyunca düzenli olarak şu duaların okunması gerekir:

*Fatiha okunmalı 

*Felak Suresi 

*Nas Suresi 

*Ayetel Kürsi 

*İhlas 

*Ahkaf 

Okuyarak sevdiğiniz kişi için Allah’tan dilekte bulunursanız, Yüce Mevla’m dualarınızı kabul etmenize yardımcı olacaktır. Bu duaların her şeyde olduğu gibi aşk konularında da bakıldığı zaman kurtarıcı olduğunu söylemeliyiz. Her derde deva olduklarından dolayı kendinizi çıkmazda hissetmeye başlamış olduğunuz zaman bu duayı okuyarak yardım alabilirsiniz. 

7 Günde Etkili Aşk Duası

Bir an önce bana bağlansın yeniden özlediğim aşk dolu günlerime geri döneyim diyenlerden biri olabilirsiniz. O halde 7 günde etkili aşk duası okuyarak bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu tür duaların aşk konularında da etkili olduğunu söylememiz gerekir. Sevgiliye ya da eşiniz için okuyabileceğiniz bir dua olduğunu söylemeliyiz. 

Yuvanızı daha güzel ve aşk içeren hale dönüştürmek bundan sonra oldukça kolay olmaya başlayacak. O halde sizlerde hemen bu konuda üst düzey kalitede bir hizmet almaya başlayabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz kişi ile aranızdaki kopmaya müsait olan bağların yeniden güçlü olmasını sağlamaya başlamış olursunuz. 

Beni Deli Gibi Sevsin Duası

İlişkiniz güzel giderken günden güne aranızda mesafeler oluşmaya başlayabilir. Hatta bu mesafeler kavga, güvensizlik ve istemediğiniz ihanet gibi durumlara bile sürükleyebilir. Şüphesiz herkes artık bu gibi konularda sıkıntı yaşarken sizlerde beni deli gibi sevsin diye bu dualardan destek alabilirsiniz. 

Beni denli sevsin duası sayesinde yeniden aşkınızı daha güçlü yaşamaya başlamış olursunuz. Sevdiğiniz kişinin öncelerde olduğu gibi aşk dolu gözlerle bakmasını ve sürekli olarak sizinle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça etkili bir dua olduğundan dolayı destek alabilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.