Büyü Yaptırmak İstiyorum Diyenler Okuyun

buyu yaptirmak min
Büyü Yaptırmak

Büyü Yaptırmak İstiyorum Diyen İçin Önemli Bilgiler noktasında büyü kavramından, büyü yapımında yararlanılan araçlardan ve büyü çeşitlerinden bahsetmekte fayda var. Büyü kelime anlamıyla, kişiye iradesi dışında bir şey yaptırmak için kullanılan bir ritüeldir.

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Çünkü burada kişi sizi kendi özgür iradesiyle değil, bir ritüel gerçekleştirerek seviyor. Büyüler genellikle ritüele göre yapılır, yapımlarında çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Sihrin ön şartı, bu süreçte size yardımcı olması için bir cin veya şeytanı davet etmektir. Enerjik varlıklarla iletişim kurmak ve iradenizi gerçekleştirmelerini sağlamak için, onları davet edin ve davet ettikten sonra kontrol edin. Çünkü bir şey vermek zorundasınız. Bunun için muskanın sözlerini bilmeniz ve bu kelimelerin yanı sıra şeytana veya şeytani varlığa bir şeyler teklif etmeniz gerekir. Bu ritüellerde genellikle canlılar bu yaratıklara kurban edilir. Keçi, koyun, domuz vb. Çim de kullanılır. Mandrake, misk kehribar, kekik, haşhaş, hardal, nane, nar kabuğu, safran, incir ve hurma da kullanılan araçlardır. Tılsım Sözleri, büyülerde kullanılan bir diğer işlemdir. Bu muska sözlerinin nerede, ne sıklıkla söylendiğini ve kaç kez tekrarlandığını bilmelisiniz.

Büyü Yaptırmak İstiyorum Diyen İçin Önemli Bilgiler kapsamına büyü çeşitleri de girer. Büyülerin çeşitlenmesinde amaçlar ve istekler büyük rol oynar. Genel başlık altında büyüyü ikiye ayırabiliriz. Bunlar beyaz büyü ve kara büyüdür. Beyaz büyü, insan refahı alanında yaygın olarak kullanılır. Sevenler arasındaki sevgi bağını kuvvetlendirir. Evlilikleri geri getirme, evlilik sorunlarını çözme, insanları şeytani zulmünden kurtarma, mülksüzlerin mülkünü açma gibi işlemler beyaz büyü sınıfına girer. Bu büyüleri isimleriyle yazmak, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, diriltme büyüleri, kehanet büyüleri gibi büyüler en sık kullanılan beyaz büyülerdir. Kara büyü; adından da anlaşılacağı gibi bu büyüler, bir kişiye zarar verme veya intikam alma amaçlı yapılan eylemlerdir. İnsanların kafasını karıştırmak, birbirini seven iki insanı ayırmak, aileleri birbirine düşürmek, nesiller boyu lanetlemek,  çocuk sahibi olmamak, insanları şeytanlaştırmak gibi amaçlarla kullanılırlar. Bazı kara büyüler de öldürmek için kullanılır. 

Büyü Yaptırmak İstiyorum 

Büyü Yaptırmak İstiyorum diyenleriniz ve medyum arayışında olanlarınız için bu makale, canlandırmak istediğiniz ortamı seçmenize izin veren birçok özel bilgi içermektedir. Büyü çok tehlikeli bir ritüeldir ve yanlış yapıldığında icracıyı çok zor bir süreç beklemektedir. Yanlış yapılırsa, kişiye iblisler bulaşabilir, bu da ömür boyu zihinsel sorunlara ve hatta ölüme neden olabilir. 

Büyü Yaptırmak İstiyorum diyenler bilmelidir ki büyü çok eski bir bilgidir. Büyü ilk olarak, düşmüş melekler Haruto ve Maruto aracılığıyla yeryüzüne indi ve insanlara bu bilgiyi öğretti. Harut ve Marut, ilk büyü bilgilerini Yahudi cemaati ile paylaştılar. Yahudiler iyi niyetle sihir kullanmak yerine, önce karı koca arasını bozdular. Yahudilerin büyü konusunda diğer topluluklardan farklı olmasının nedeni budur. Çünkü sihri ilk öğrenen Yahudi topluluğudur. Bu yüzden en iyi medyumlar Yahudilerden gelir. Seçmeniz gereken ilk sihirbaz veya medyum, bir Yahudi sihirbaz veya medyum olmalıdır.

Büyü Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Büyü Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler noktasında bilinmelidir ki büyü yapmak kolay değildir, ancak büyü yapmak günümüzde olduğundan çok daha kolay bir işlemdir. Bugünlerde herkesin sihir yapması kolay değil. Büyü yaparken, ayinle ilgili sırasında okunması gereken duaları bilmeniz gerekir. Büyü yaparken göz önünde bulundurulması gereken tek şey bunlar değildir. Bu nedenle, makaledeki bilgileri dikkate almanızı öneririz. Hangi büyüler için hangi malzemelerin kullanıldığını bilmek de önemlidir. Bu nedenle büyü yapmadan önce bilmeniz gerekenleri iyi anlamalısınız. Büyü yapılırken insanların en çok merak ettiği soru budur.

Büyü Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler söz konusu olduğunda önce istikrar gelir. “Kim”, “neden” ve “ne büyüsü” sorularının cevaplarını çok iyi bilmelisiniz. Eğer karar veremiyorsanız, büyü yapılırken kendinizi konsantre olamayarak bulabilir ve ardından vicdanınızı rahatsız edecek çok ciddi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyünün beyaz büyü mü yoksa kara büyü mü olduğu kararı etkileyen faktörlerden biridir. Bu süreçte oluşturulan büyünün etkileri hakkında büyü oluştururken ortam seçimi çok önemlidir. Medyumlar, yaptıkları büyüler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmalıdır. Sihir yapmak isteyen insanlar psişik araştırma yapmalıdır. Saygın bir hocadan güvenilir hizmet almak hem etkili büyü açısından hem de dolandırılmamak açısından çok önemlidir. Büyüyü yapmadan önce, kendileri hakkında birçok olumlu yorumu olan hocalarla iletişime geçmelisiniz.

Yapılacak Büyü Kesin Tutar mı?

Yapılacak Büyü Kesin Tutar mı sorusu çok sık merak edilmektedir. Yapılacak olan büyünün kesin tutması için büyü uygulamasının doğru amaç doğrultusunda gerçekleştirildiğinden ve doğru büyü çeşidinin seçildiğinden emin olunmalıdır. Buna ek olarak büyü yapımında deneyimli ve de bilgi sahibi olan medyumdan yararlanılması da büyünün tutması noktasında büyük bir öneme sahiptir. Ve son olarak inançlı ve sabırlı olmanız da büyünün tutması için şarttır. 

Büyü Yaptıranların Yorumları

Büyü yaptıranların yorumları noktası ile birlikte büyülerin etkileri de söz konusu olmaktadır. Büyünün insanların hayatları üzerindeki etkisi ve büyünün amacına ve niyetlerine göre uygulanması, kullanılan ritüellere bağlıdır. Örneğin, veda büyüsü yapan bir kişi, sevdiğinden ve sosyal çevresinden kopmuşluk hissi yaşar, alışılmadık bir bağlılık gösterir. Ayrıca büyünün uzak veya yakın biri tarafından size karşı yapıldığından şüpheleniyorsanız vakit kaybetmeden bir ruhani hocaya danışmanız genellikle yerinde olur. Nasıl çözülür sorusunun cevabını zamanla bulacaksınız. Bu sayede büyü etkisinden kurtulmak ve ondan kurtulmak mümkün olacaktır. Her çözüm farklı uygulamalarda uygulanmaktadır. Büyünün çözülmesi ve bir kişiden olumsuzlukların giderilmesi, psişik medyum hocalar denilen bilgili kişiler tarafından yapılır. Ayrıca okunan dualar büyüleri kırmaya ve büyüleri kaldırmaya yardımcı olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.