Deli Gibi Aşık Etme Duası

328
Deli Gibi Asik Etme Duasi min
Deli Gibi Aşık Etme Duası

Deli gibi aşık etme duası; aşk duaları kategorisinin en çok araştırılan ve uygulanan yöntemlerden birisidir. Eğer o da bana deli gibi aşık olsun, bensiz bir an geçiremesin diyorsanız detayları inceleyebilirsiniz!

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Deli gibi aşık etme duası ile ilgili internette pek çok kirli bilgi bulunmaktadır lütfen bunlara itibar etmeyiniz. Bu anlamda en doğru kaynak bizim olduğumuzdan hiç şüphe etmeyiniz.

Deli Gibi Aşık Etme Duası Nedir?

Deli gibi aşık etme duası en çok genç ve bekar bireyler tarafından merak edilen, platonik aşklarda o da aşık olsun istenilen ya da sevgili olunan kişilerin aklından bir an çıkamamak için edildiği bilinir. Öyle bir etkisi vardır ki bu dua doğru bir şekilde uygulandığı zaman karşıdaki kişi tövbe haşa Allah’a tapar gibi tapacak, her an peşinde koşacaktır. 

Sevdiğim bensiz duramasın dua edilirken bahsi edilen kişiyi gerçekten hayatınızda isteyip istemediğinize net bir şekilde karar vermeniz gerekir. Aksi bir durum olursa bir daha geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Bu duanın uygun olduğu kişiler;

 1. Bana deli gibi aşık olsun,
 2. Aşkımdan delirecek konuma gelsin, 
 3. Her ne olursa olsun benim için yanıp tutuşsun, 
 4. Beni aramadan bir saniye duramasın, 
 5. Bensiz nefes alamayacak hale gelsin,
 6. Her an aklında ben olayım,
 7. Beni düşünmeyen uyumasın, 
 8. Hemen arayan dua gibi birçok düşüncede olan kişilerin denemesi gerekir.

Sevdiğin insanı kendine aşık etmek için dua etmek, en hayırlı yoldan geçer ve içten edildiği zaman kabul edilmeme gibi durumları söz konusu dahi olmaz.

Sürekli özlenmek, her saniye aklından beni çıkaramasın diyeceğiniz bir diğer yöntem de kişilerin uykularının kaçırılmasıyla sağlanır. Bunun için sevdiğin seni düşünmekten uyumaması için dua edilerek kişilerin akıllarında çok sağlam yer edinilir. 

21 gün boyunca her gün ikinci namazından sonra Şahmeran Duası okuyarak, içten bir şekilde dua etmek gerekir. 

Sürekli beni özlesin, her ne olursa olsun aklından asla çıkmayım, bensiz bir an bile yapamasın diyen kişilerin bu duayı okuması gerekir. Duayı okurken gusül abdestin olduğuna dikkat etmek gerekir. Tabi ki bir de göz önüne alınması gereken konulardan bir tanesi de az önce de dediğimiz gibi bu kişiyi hayatınızda gerçekten istiyor musunuz istemiyor musunuz buna karar vermeniz gerekir. Çünkü bu duayı 21 gün boyunca okumak adeta okunan kişinin aşkından çıldırmasına neden olacak kadar etkili bir duadır. 

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası eğer belirli kriterler gözler önüne alınarak yapılırsa adeta okunan kişi aşkından deli divaneye dönecektir. Bunun için her sabah uyandıktan sonra abdest aldıktan sonra ve akşam namazından sonra 21’er kere 1 kere Fatiha bir kere de İhlas suresinin beraber okunması gerekir. 

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası diğer dualara oranla daha etkili dualardan birisi olduğu için biraz daha tehlikeli bir duadır. Karşı taraf duayı okuduğunuz an size delicesine bağlanır ve eğer ayrılmak isteseniz bile kurtulmanız çok zor bir hal alır. Diğer dualara göre daha çok zaman alan, meşakkatli bir dua olarak öne çıkması etkisinin de buna oranla artmasına yardımcı olur. Böyle bir duayı etmek için ilk olarak gusül abdesti almak ve ardından da 2 rekat dilek hacet namazı kılmak gerekir. 

Namazın ardından;

 1. Secdeye dönülerek 3 kere kelime-i tevhit getirilir. 
 2. 3 Fatiha suresi 
 3. 1 Ayetel Kursi suresi
 4. 3 İhlas suresi sırası ile okunur.

En son da 41 kere içten bir şekilde Euzu besmele çekmek, 41’nci de sonuna besmele eklemek gerekir. Bu şekilde edilen dualar kısa sürede etkisini gösterecek ve kısa sürede delicesine aşık birisinin ortaya çıkması sağlanacak. 

Beni Arasın, Bensiz Yapamasın İçin Dua 

Beni arasın, bensiz yapamasın için dua da anında etkisini gösteren bir duadır. İkili ilişkilerde sevginin değeri azaldığı zamanlarda yeniden canlanması ya da arada olan aşkın daha da çok artması için en sevilen dualar arasındadır. 

İnsan ilişkilerinin oldukça hareketli olması, bazen aramaların yetersiz kalması, daha çok vakti geçirmek istenmesi söz konusu olabilir. Özellikle de delicesine aşk aralarında olsalar bile arada oluşan soğukluklardan kırgınlıklara kadar birçok durumdan ötürü küslükler olabilir. Eğer böyle bir şey varsa arasın da barışalım diyenler 1 saatte aratan dua uygulamasını tercih edebilir. 

Gusül abdesti olunarak edilecek bir dua olduğunu bilmek gerekir. Ardından da normal abdesti alınır ve dileğe göre 2 ya da 4 rekattan meydana gelen nafile, dilek, hacet namazı kılınır. 

Kılınan namazın ardından Esmaül Hüsna arasında yer alan Ya Fettah ismi 99 kere okunur. Bunun tamamlanması ardından da 99 kere Ya Vedüd Esması okunur. Eğer dualar kalpten edilirse kısa sürede kabul edilir ve sevdikleriniz sizleri arar. 

Deli gibi aşık etme duası için birçok farklı dua, esma ve surelerden yardım alınarak sevilen kişileri aşık etmek rahatlıkla başarılabilir. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.