Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

dil baglama buyusu 780x432 1

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır sorularına bakıldığında bu büyü bir kişinin konuşmasını kısıtlamak ve sizin hakkınızda doğru ya da yanlış konuşmasını engellemek için yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Bu büyü genellikle hakkınızda dedikodu yapmak veya ailenizin çevresine dışarıdan müdahale etmek isteyen kişileri susturmak için kullanılır. Bu bir kara büyü büyüsüdür ancak diğer kara büyüler gibi zararlı bir işlem değildir. Bu eylemin tek amacı, sizin hakkınızda konuşan kişiyi susturmaktır. Bu genellikle bir gelinin kayınvalidesine veya kayınvalidesine yaptığı işlemdir. Bunun dışında iş yerinizde hakkınızda dedikodu çıkmasını önlemek için yaygın olarak kullanılan bir yöntem olarak da bilinir.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır noktasında bu büyü özellikle çok konuşanlar için yapılır. Genellikle çok konuşan kayınvalide, baldız, gelin ya da eşe yapılan bir tür büyü olarak görülür. Bu büyüyü kendin yapamazsın. İşi nitelikli bir psişik kişinin yapması uygundur. Bir kişinin kötü konuşmasını, dedikodu yapmasını veya belirli bir kişi hakkında konuşmasını önlemek için dili bağlı ve ağzı kapalı tutmak tercih edilir. Bu tür büyüler kalıtsaldır ve sağlam bir ortamın elinde uzun süre dayanır. Genel olarak, hayatlarında barış isteyen insanlar da bundan hoşlanır.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nedir?

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nedir konusuna kısaca dil ile ağız arasında bulunmakta olan zarın dilin doğal işlevini sınırladığı bir durum denebilir. Dil işlevinin temel bir öz değerlendirmesini sağlar. Bu büyü aynı zamanda çok farklı şekillerde yapılabilir, bu nedenle nitelikli bir medyum bulduğunuzdan emin olmak çok önemlidir.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nedir noktasında bu büyü büyü akrabalar, arkadaşlar, sevdikleriniz, aile, öğretmenler ve rakipler arasında gerçekleşir. Bu büyüyü yaptırma ihtiyacı duyan kişiler kendileri hakkında kötü yorumların önüne geçecektir. Dil bağlama büyüsü yapmanın iki adımı vardır. İlk adım, dil bağlı büyüyü okumaktır. İkinci adım, dil bağlama büyüsünü yapmaktır. Dili bağlı bir büyü yapmak için kötülüğü hedeflemekten kaçınmanız gerekir. Genel olarak, İslam’da kötü amaçlar için dua yoktur. Bütün din kardeşlerine ve büyüklerine karşı akıllıca hareket etmek ve onların fikirlerine dikkat etmek gerekir. Ayrıca bu büyü çeşidinin tarihi çok eskilere dayanır; eski zamanlarda kurbanların dillerini susturmak için de kullanıldığı bilinmektedir.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır aşamalarına geçmeden önce büyüyü yapan kişi ne yapmak istediğine karar vermiş olmalı. Kötü niyetli olmadığı ve amacının doğru yere uzandığı söylenmelidir. Kötü niyetli kişilerin yaptığı sihirli dil bağlı dualar kabul edilemez. Büyüyü tamamlamak için muska gibi malzemeler kullanarak düşmanın dilini bağlamak mümkün olacaktır. Büyünün etkinliği üzerinde önemli bir etkiye sahip olduklarından, kullandığınız araçlara çok dikkat edilmesi gerekli olmaktadır. Büyünün yapılabilmesi için dili bağlı büyüyü yapan kişinin yanılmış olması gerekir. Haksız yorumlara maruz kalmak, haksız çıkarlara sürüklenmek ve onun hakkında sürekli olumsuz yorumlar yapmak, tekerleme büyüsünün işe yaramasının nedenidir. Bu büyü çeşidinin en önemli yönlerinden biri haksız yere yapılmamasıdır.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır konusu aşamalarına gelince bu büyü, öncelikle etki altına almaya çalıştığınız kişi hakkında bilgiye ihtiyaç duyar. Bu bilgiler kişinin adı, annesinin adı ve doğum tarihidir. Ayrıca kişinin resmine de ihtiyacım var. Bu bilgiler toplandıktan sonra öncelikle kişinin işleme uygun olup olmadığı durumuna dair bilgiler toplanır. Kişi işleme uygunsa işlem kısmına direkt geçilmektedir. Kişiye ait bilgiler kişinin fotoğrafının üzerine safran mürekkebi ile yazılır. Ardından fotoğraftaki kişinin ağzına uyacak şekilde bir iğne ve kırmızı iplikle dikin. Bu dolandırıcılık sırasında muska konuşulur ve bu konuşma toplam yedi defa tekrarlanır. Bu ritüelden sonra bu süreçte yardımcı olması için manevi bir davette koçu kurban ederek süreci sonlandırmak gerekli oluyor.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Etkileri ve Süresi

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Etkileri ve Süresi noktasında gözlemlenen etkilere baktığımızda;

  • Büyü etkisi altında olan kişi sizinle ilgili konuşmayı artık bırakacaktır.
  • Sizin ile ilgili artık olumlu yönde ifadelerde bulunacak, insanlara sizi övecektir.
  • Eğer bu büyü kayınvalideye uygulanmış ise kayınvalide eşe karşı gelinini kötülemekten tamamen vazgeçecektir.
  • Büyü etkisi altında olan kişinin size karşı tutumu da değişecektir. Size artık olumlu yaklaşacaktır. Sizi artık sevmeye başlayacaktır.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Etkileri ve Süresi noktasında büyünün etki süresinden bahsedecek olursak bu büyü genellikle kısa ömürlü bir büyüdür. İşlem doğru araç gereç ve uygulamalar ile tamamlandığı andan itibaren 3 gün içerisinde karşı tarafı etkilemeye başlayacaktır. İşlem toplam 7 gün içerisinde tamamlanacak ve yasak bozulmadığı sürece etkisi süresiz olarak devam edecektir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin sabırlı ve inançlı olması son derece önemlidir. Doğru uygulamalar sonucunda artık huzur kaçıran dedikodular tamamı ile son bulacaktır.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Bozma

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Bozma işlemi doğru uygulamalar ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu sadece bu büyü için değil tüm büyüler için geçerlidir. Bunun nedeni, kara büyü ve beyaz büyü ile çözülme ihtimalinin çok yüksek olmasıdır. Bunun için çevredekiler kişideki değişikliği fark edip, büyüyü kişinin yakınlarına telkin edip medyumla konuşmasına izin verdikten sonra olur. Medyumlar, yaptıkları titizlik ile büyüyü kolayca bulabilir ve daha sonra bozabilirler.

Dil Ağız Bağlama Büyüsü Bozma konusunda gerçek medyumlar ile çalışmak son derece elzem olmaktadır. Çünkü deneyim sahibi ve bilgi sahibi olan medyumlar bu işin ilmini tam olarak bilirler ve size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırlar. Bu noktada sizlere düşen görev geniş kapsamlı bir araştırma yapmak ve iş birliği içerisine gireceğiniz medyuma iyi bir şekilde karar vermektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.