Domuz Büyüsü Nedir?

domuz buyusu

Domuz Büyüsü insanların ilişkilerini yok etmeyi, soğuk tutmayı ve birbirlerinden nefret etmeyi amaçlayan bir kara büyü çeşididir. Domuz, yoldaşlarını kıskanmayan bir hayvan olduğu için bu büyüye layık görülmüştür. Müslüman inanışlarına göre domuzlar tiksinti uyandıran hayvanlar olarak kabul edilir. Bu nedenle bu domuz büyüsünü yapacağınız kişinin Müslüman olması zorunludur. Domuz yağı, domuzların büyüsüne dahil edilmiştir. Deneyimli medyumlar bu tür malzemeleri sizin için sağlar. 7 gece süren aşamalar genel olarak okuma, yakma, çözme ve yeniden dondurma gibi süreçleri içerir. Bu yağ daha sonra büyülenen kişiye verilir. Karı koca ayırmaya gelince, genellikle yatak odasında yatağın altından evde ulaşılamayan bir kirişe doğru sürülür.

Domuz Büyüsü Genel olarak aralarındaki ilişki aileleri tarafından onaylanmamakta ve ilişkinin karşı çıkmasına rağmen bu ilişkiyi sürdüren ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Bu duruma örnek olarak aile tarafından onaylanmayan bir evlilik ya da sevgili verilebilir. Bununla birlikte, sevdiklerinin elinden alındığını düşünen erkek ve kadınlar, bu işlemi kullanmak ister ve rahatlar. Ayrıca domuzların pek çok sembolik anlamı vardır. Yaygın bir şekilde doğurganlık ve de zenginliği temsil eder. Çin’de domuz eti yemenin ruhlarını temizlediğine inanan Yao halkı ile bir arada tutulur.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır noktasında domuz büyüsü yapmak için önce aralarının bozulmasını ve ayrılmasını istediğiniz çiftin adı, annenizin adı, doğum tarihiniz ve bir fotoğrafa ihtiyacınız var. Ayrıca domuz yağı ve kan da büyülü amaçlar için kullanılır. Öncelikle domuz kanı ile kişilerin fotoğraflarına kişisel bilgiler yazılıyor ve iyi şanslar sözleri yazılıyor. Bu işlemden sonra fotoğraflara domuz yağı sürülür ve bu fotoğrafların yer altına gömülmesi ile işleme başlanır.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır konusunda tüm bunların dışında eğer çift evliyse ve aynı evde yaşıyorsa bu işlem doğrudan mübarek domuz yağı ile de yapılabilir. Bir evin herhangi bir yerine domuz yağı sürmek endişe, kısırlık, kavgalara neden olabilir ve evi terk edebilir. Size uygun olan yöntemi deneyebilirsiniz. İnsanlara ve evlerine erişiminiz varsa, domuz yağı ile yapılan sihir sizin için en iyi yoldur. İnsan erişiminiz yoksa, uzaktan domuz büyüsü gitmenin en iyi yoludur. Romantik bir kalpte, domuzlar sevimli ve sevimsiz “Seni seviyorum” deme biçimleriyle tanınırlar. Şiir yazarlar, aşk şarkıları söylerler ve eşsiz bir kokuları vardır. Zor zamanlara rehberlik edebilir ve aşka olan coşkularını yenileyebilirler. Sizi kötü etkilere karşı uyarırlar.

Domuz Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Domuz Büyüsü Kaç Günde Etki Eder konusuna gelince, bu güçlü büyü, yapıldığı ilk andan itibaren süresine başlar. Ancak bu büyünün gözle görülür etkisi 10 gün sonra ortaya çıkacaktır. Büyünün tamamlanma süresi 14 gündür, bu süre sonunda çiftin ayrılmasını sağlar.

Domuz Büyüsü Kaç Günde Etki Eder noktasında domuz büyüsünün etkileri altına girmesi beklenen kişiden kişiye göre bu durum değişkenlik de gösterebilir. Partnerinizi sizinle birlikte olmaya ikna etmenin en iyi yolu, onları sevginize ikna etmektir. Uzun vadeli ilişkileri sürdürmek genellikle zordur. Domuz büyüsü, ilişkinizin tutkusunu ve samimiyetini artırabilir. Bu güçlü aşk tılsımları, bir ilişkisi olan eşlerin izini sürmeye de yardımcı olur. Fiziksel kaynaklar yorucu ve zaman alıcı olabilir, ancak gerçeği ortaya çıkarmaya yardımcı olabilirler.

Domuz Büyüsü Etkileri

Domuz Büyüsü Etkileri konusuna bakıldığında;

 • Büyünün etkileri altında olan çift arasında sebepsiz yere kavga çıkar.
 • Çiftler artık konuşmuyor veya birlikte bir şeyler yapmıyor hale gelir.
 • Seks hayatı tamamen biter.
 • Taraflar birbirini dinlemeye dayanamaz.
 • Çift birbirlerine baktığında önlerinde bir domuz görürler.
 • Olaylar sözlü tartışmaların ötesine geçerek fiziksel şiddete dönüşür.
 • Çiftlerin aileleri arasındaki bağlar da tamamen kopar.
 • Çocuklar varsa, onlarla ilişki de risk altındadır.

Aşıklar arasında görülen belirtiler ise;

 • Çiftler birbirlerine bakmayacak hale gelir.
 • Çiftler birbirlerine asla tahammül edemeyecek bir seviyeye gelir.
 • Evlilik fikri tamamen ortadan kalkar.
 • Çiftler kendilerine yeni bir partner arayışına girerler.
 • Birbirleri ile sohbet etmek bile istemezler.
 • Domuz büyüsüne maruz kalan bir çiftin sonu evliyse boşanma, sevgiliyse kesinlikle ayrılıktır.

Domuz Büyüsü Etkileri konusunda ayrıca sevdiğinizi uzaktan geri getirmek istiyorsanız domuzun büyüsünü kullanmak idealdir. Domuz büyüleri o kadar güçlüdür ki, yetenekli büyücüler onları yanlış anlamaları, yanlış anlamaları ve tat farklılıklarını ortadan kaldırmak için kullanabilir. Ayrıca, siz ve sevgiliniz arasındaki engeli kırarak aranızdaki bağı daha da güçlü bir hale getirmek için de kullanılabilirler. Bu nedenle, domuz büyüsü uygulamadan önce dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır. Bir domuz büyüsü yapmak, ayrıldıktan sonra tekrar yola çıkmanıza yardımcı olacaktır. Ancak adımları doğru bir şekilde takip etmezseniz, ters tepebilir. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bir domuz büyücüsüyle konuşmalısınız. Uygun uzmanlık olmadan, büyülerin gücü son derece olumsuz bir şekilde etkilenebilir.

Domuz Büyüsü Bozmak

Domuz Büyüsü Bozmak konusuna gelindiğinde kara büyü olan domuzun büyüsü birçok beyaz büyü ile yok edilebilir. Bu süreçlerin her biri kısıtlama büyüsü, aşk büyüsü veya bağlama gibi bir büyüdür. Tüm kara büyüler beyaz büyü ile yok edilebilir ve tüm beyaz büyüler kara büyü ile kolayca yok edilebilir. Domuz büyüsünün kırılması zor değildir. O yüzden endişelenmenize gerek yoktur.

Domuz Büyüsü Bozmak için deneyimli bir medyum ve hoca ile çalışmak sizler için çok daha faydalı olacaktır. Bu sayede büyünün etkilerinden tamamen kurtulmak mümkün bir hale gelecektir. Ayrıca domuz büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan kişiler yaptırmadan önce etraflıca düşünmeli ve kesinlikle net bir karar vermelidir. Aksi taktirde pişmanlık duyma durumları ortaya çıkabilir.

Yazıyı değerlendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.