En Hızlı Geri Getirme Ritüeli

geri dondurme ritueli 780x470 1 768x463 1
En Hızlı Geri Getirme Ritüeli 2

En Hızlı Geri Getirme Ritüeli bir ak büyü ritüeli çeşididir. Sizi terk eden kişi sevgiliniz, eşiniz veya nişanlınız olabilir. Bu büyü bu noktada devreye girerek karşı tarafın pişmanlık hissi ile dolmasını ve geri dönmesini sağlar. Bağlama büyüsünden sonra, bu büyü dünyanın en çok rağbet gören ve yapılan büyülerinden biridir. Bu kadar popüler olmasının nedeni, iki yıla kadar yapılan uygulamalarda %100 başarılı olmasıdır. 2 yıldan uzun süreli yapılan büyüler başarı oranını düşürecektir. Yardım istemekte olduğunuz medyum size bununla ilgili sorular soracak ve ilgili bilgileri sağlayacaktır. Gideni geri getirme ritüeli ile ilgili sizler için hazırladığımız bu makaleyi sonuna kadar okumalısınız.

En Hızlı Geri Getirme Ritüeli pek çok kişi tarafından başvurulan bir yöntem olma özelliğini her daim korur. Sevdiğiniz kişi sizi terk ettiğinde kalbinizde adeta çok derin bir yara açar. Bu yaranın iyileşmesi biraz zaman alabilir. Ama şunu söylemeliyiz ki çeşitli spritüal yöntemler özellikle size yardımcı oluyor. Örneğin, sevdiklerinize yeniden bağlanmak ve âşık olmak için bir geri dönüş ritüeli kullanabilirsiniz. Eski sevgilinin geri dönüş ritüeli de bu noktada üzerinde durulması gereken önemli bir konudur. Ayrıca, kısa bağlantı kesintileri için aktif gücün daha yüksek olacağını unutmayın. İnsanlar her zaman gülmek ve mutlu olmak ister, ancak tüm kararlar istenen sonuçları vermez.

Geri Getirme Ritüeli Yapmak

Geri Getirme Ritüeli Yapmak kişileri pek çok olumlu etki ile bir araya getirir. Bu etkileri tam anlamı ile gözlemleyebilmek için kişilerin güvenilir ve deneyim sahibi olan bir medyumdan yardım alması son derece önem arz eder. Bu nedenle kişiler bu noktaya olabildiğinde dikkat etmeli, gerekli araştırmaları gerçekleştirmelidir. Bu ritüeli gerçekleştirmenin birden fazla yolu vardır. Bu türlerin her birinin de farklı ritüelleri vardır. İlk olarak, büyü yapmadan önce dikkatli olmalısın. Bu tür bir dikkat, kişinin adı, annesinin adı, doğum tarihi ve tedavi gören kişinin bir fotoğrafını gerektirecektir. Bakımdan sonra işlem platformu açıksa ve insanlar için herhangi bir koruma yoksa süreç başlayacaktır. Her şeyden önce, ilk yöntem mesafe ritüelidir. Bu ritüelde ruhani varlıklar ile kişiye kişisel bilgiler üzerinden ulaşılır ve kişiyi etkileyerek bilinçsiz bir hale getirilir.

Geri Getirme Ritüeli Yapmak konusunda, güzel anılarınız insan beyninde kalıyor. Her gün seninle bir rüyada buluşması gerekiyor ve bu süreç devam ettikçe o kişi artık bunu kabul edemez ve sana geri döner. İkinci yöntemimiz, insanları yemeye ve içmeye geri getirmek için bir ritüel içerir. Bu, yiyecek ve içecekle ayrılanlar için ortam ile büyülenen bir tekniktir. Uzaktaki biriyle doğrudan veya dolaylı olarak iletişim kurma fırsatınız varsa bu yöntemi seçmenizi öneririz. Üçüncü yöntem ise saç, deri, tırnak, kan, meni gibi kişisel eşyaların kullanıldığı bir tür uzaktan ritüeldir. Yine uzaktan yapılır, ancak fark, sizi fotoğraflama sürecinden daha kısa sürede etkilemesidir.

Geri Getirme Ritüelinin Etkileri

Geri Getirme Ritüelinin Etkileri söz konusu olduğunda büyüye ve etkilerine maruz kalan herhangi bir insan; kendileri için görünmeyen, ancak onları dışarıdan tanıyanlar tarafından algılanan değişiklikler yaşayacaktır. O kişinin rüyasına her daim güzel anılar girer. Sesiniz o kişinin kulaklarında yankılanır. O kişi size yaptıklarından pişman olur. Veda etmenin bir hata olduğunu anlar. İnsanlar evli olmadığında akıllarında evlilik planları yapılır. Nereye baksa sizi görmeye başlayacak bir halde gelir. O kişi duygusal ve cinsel olarak sizden başka kimseyle birlikte olamaz. Dış dünyadan saklanır ve hayatını sizin etrafınızda kurar.

Geri Getirme Ritüelinin Etkileri söz konusu olduğunda büyüye ve etkilerine maruz kalan kişilerde fiziksel değişiklikler ve etkiler de söz konusu olabilir. Kişinin midesi bulanır. Başı dönmeye başlar. Burun kanaması durumu meydana gelir. İştahı kapanır.

Geri Getirme Ritüelinin Süresi

Geri Getirme Ritüelinin Süresi konusu söz konusu olduğunda bu sürecin hızlı ilerlemesi ile daha hızlı geri dönüşü garanti eder. Birbirini seven iki insan arasındaki ilişkinin boyutunun ne kadar büyük olduğu çok önemlidir. Örneğin sevdiğiniz kişinin geri dönmesini istiyorsanız farklı yöntemler kullanmanız gerekir. Yöntemler birbirinden çok farklı değildir. Önemli olan kötü enerjinin çevreye yayılmasıdır. O enerjiden dolayı insanlar biraz kaçmak ve uzaklaşmak isterler. Ancak, nedenini bulmaya ve düzeltmeye çalışırsanız, kesinlikle aradığınızı elde edeceksiniz. En hızlı arama yöntemi sayesinde sevdiğimiz kişilerle iletişim daha odaklı olacaktır. Aşk ve romantizm gibi kavramlar hayatımızda önemli süreçlerdir. Bu noktada bu ritüel çeşidi istenen etkileri sizler ile bir araya getirir.

Geri Getirme Ritüelinin Süresi yardım alacağınız medyuma bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle birlikte bu ritüelin en büyük özelliği çok kısa süreler içerisinde etkiler ile sizleri buluşturmasıdır. Bu noktada sizlerin sabırlı bir şekilde beklemeyi başarması ve deneyim sahibi medyum ve hocadan yardım almış olduğuna emin olması gereklidir. Ortalama 2-3 hafta içerisinde karşı taraf size karşı adımlar atmaya başlayacaktır.

Geri Getirme Ritüeli Bozmak

Geri Getirme Ritüeli Bozmak yardım alacağınız medyuma ve ortama bağlı olarak gerçekleşir. Çünkü her büyünün farklı yöntemi vardır. Büyüler ise aksine kara ve beyaz büyü olarak ikiye ayrılır. Beyaz büyü, kara büyü ile yok edilebilir ve bunun tersi de mümkündür. Önemli olan büyünün bozulmaması için medyumun kullandığı yöntemdir. İşlem yapıldıktan sonra işlemin gizli tutulması ve işlem biti üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturulması bu işlemin kesilmesini zorlaştıran durumlardır. Ancak bir büyüyü bozmak imkânsız demek %100 doğru değildir.

Geri Getirme Ritüeli Bozmak konusunda bahsedilmiş olan nedenler mutlaka göz önünde bulundurulmalı, iyi bir araştırma ile deneyim ve bilgi sahibi olan medyumlara ulaşılmalıdır. Bu sayede ritüelin bozulması daha doğru ve daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.