Ermeni Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

ermeni buyusu nedir nasil yapilir medyum yorumlari 1

Ermeni Büyüsü Nedir ve kimler tarafından yapılır, büyü hakkında araştırma yapan kişilerin ilgisini çeken konuların başında gelmektedir. İlk olarak Ermeni papazlar tarafından ortaya çıkartılması ve yapılması sebebiyle Ermeni büyüsü adını almıştır. Ermeni büyüleri, iyi amaçlar ile yapılan ak büyülerden değildir. Ermeni büyüsü, medyumlar tarafından yapılan ve kötü amaçları olan bir kara büyüdür. Bu büyünün yapılış amacında, yapılan kişilere psikolojik rahatsızlıklar vererek hayatlarını altüst etmek bulunur. Pek çok kişi tarafından Ermeni büyüsü, aşk büyüsü olarak bilinse de amaçları yalnızca bunlarla kalmaz ve yapılan kişinin hayatını mahveder. Bu şekilde herhangi bir uygulama gerçekleştirilmeden önce sebepleri ve sonuçları en iyi şekilde araştırılmalıdır. Bu büyüler, kişilerin hayatlarına mal olabilecek seviyede önemli ve ciddi büyülerdir.

Bu bilgilerin ışığında Ermeni Büyüsü Nedir sorusuna, büyünün yapıldığı kişinin delirmesine sebep olabilecek kadar güçlü bir büyü olduğu cevabı verilebilir. Ermeniler tarafından ortaya çıkartılmış olan bu kara büyü insanın kendini kaybetmesine sebep olur. Büyünün ortaya çıkmasının ardından, ilerleyen dönemlerde aşk büyüsü olarak kullanılsa da herhangi olumlu bir sonucu bulunmamaktadır. Bu büyünün orijinal dili Ermenice olarak bilinir. Bu büyü bazı durumlarda bağlama büyüsü olarak da kullanılmaktadır, fakat büyünün sonuçları yüksek ağırlıkla olumsuz olmaktadır. Ermeni büyüsü, en sık tesir eden aşk büyüleri arasında gelen, bu sebeple de en çok kullanılan büyülerden biridir.

Ermeni büyüsü ak büyü olarak kullanıldığında bu yapılan kişinin iyi yaptıran kişiye aşık olması sağlanır. İki insanı bir araya getirmek, bu kişilerin birbirine aşık olmalarını sağlamak amacıyla yapılan bu büyü, ayırma amacıyla da yapılabilir. Ermeni büyüsü genellikle kara büyü olarak kullanılan ve olumlu sonuçları bulunmayan bir bölgedir. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu sebepleri ve sonuçlarını önceden iyi şekilde bilmesi gerekir. Ermeni büyüsünü yapacak olan medyumların, Ermeniceyi iyi şekilde biliyor olmaları gerekmektedir. Aksi halde büyünün yapımı tamamlanmayacaktır.

Ermeni Büyüsü Yapılışı

Ermeni Büyüsü Yapılışı için gerekli olan bazı malzemeler vardır.Bu malzemelerin başında büyünün yapılacağı kişinin ismi, annesinin ismi, kişinin doğum tarihi ve kişiye ait bir adet fotoğraf gerekir. Bunların haricinde safran mürekkebi, çeşitli otlar ve gümüş bir Ermeni haçı da Ermeni büyüsünün yapımı için gereken malzemeler arasındadır. Bu malzemeler ile yapılan Ermeni büyüsü, uzaktan fotoğrafla yapılan Ermeni büyüsü çeşididir.

Ermeni Büyüsü Yapılışı esnasında büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafı üzerine kişinin bilgileri safran mürekkebi yardımıyla yazılır. Daha sonra bu fotoğraf yine safran mürekkebi yardımıyla bir yuvarlak içine alınır. Yuvarlak içine alınan bu bölgeye gümüş Ermeni haçı yerleştirilir. Bu uygulamalardan sonra büyü yapmakta olan medyum tarafından Ermenice tılsımlı sözler söylenir. Haçla birlikte bulunan fotoğraf, yaklaşık olarak 14 gün boyunca bu şekilde saklanır. Büyüyü yapan medyumun her dört günde bir haçı fotoğrafın üstünden kaldırarak, bir takım tılsımlı sözler ile tekrar yerine koyması gerekir.

Uygulanan bu işlemler bölüm birinci aşaması olarak bilinir. Büyünün ikinci aşamasında büyü yapan kişiye yardımcı olması adına ruhani varlığın daveti gerekir. Ruhani varlıkların yardımı için üç adet keçi kesilmesi gerekir. Ayrıca bazı bilgilerde beyaz kireçle çizilmiştir pentagram ve kırmızı mumlar da kullanılır. Kesilen keçilerin kanlarının, bir kase içinde büyü yapan medyuma yardım edecek olan ruhani varlığa sunulduğuna inanılır. Daha sonra büyü yapmak istenen kişinin bilgileri bu ruhani varlığa verilir ve büyü 14 gün içerisinde tamamlanır. Ermeni büyüsünün ilk etkileri ilk 7 gün içerisinde görülmeye başlar. Büyünün etkisini tamamen sonuç vermesi ise 14 gün içerisinde gerçekleşir. Ermeni büyüsü son derece etkili olan ve olumsuz sonuçlar doğuran kara bir büyüdür. Bu sebeple büyünün yapıldığı kişinin hayatında problemler görülmeye başlar. Bu büyü enerjisi çok yoğun olan bir büyüdür. Bu enerji sebebiyle büyünün yapıldığı kişilerde çok ciddi hasarlar bırakır.

Ermeni Büyüsü Belirtileri

Ermeni Büyüsü Belirtileri arasında en belirgin şekilde bulunan kişinin yaşadığı ani ve uzun süreli nefes darlıklarıdır. Sizde bu şekilde nefes darlıkları yaşıyorsanız ve Ermeni büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız, en kısa süre içerisinde bir medyuma danışmanız tavsiye edilir. Bu büyük küçük çocuklara da yapılabilecek olan bir büyüdür. Kısa süreli nefes tutma nöbetleri, Ermeni büyüsü belirtileri arasında bulunur. Büyü yapılan kişinin kaygı ve cinsel dürtüler yaşaması görülür.

Ayrıca büyü yapılan kişi mevcut partnerine karşı ilgi kaybı yaşayacak ve eski partnerlerine yönelecektir. Mevcut ilişkilerinde kafası karışmış, agresif ve kızgın hissetmeleri bu büyünün belirtileri arasındadır. Herhangi birine Ermeni büyüsü yapıldığı taktirde, büyü yapılan kişi takip ediliyormuş hissine kapılır. Sıklıkla kabuslar görmeye ve bu kabusların sonucu olarak ölüm korkusu yaşamaya başlar. Ermeni Büyüsü Belirtileri aslında kişinin içine kapanıp dış dünyayla bağlantısını kesmesi ve bilinmeyen değişik sesler duyması da bulunur. Gereksiz agresif tavırlar sergilenmesi ve etrafında bulunan kişilerle dostluklarını kaybedip herkesi kendine düşman olarak görmesi de bu büyünün belirtileri arasındadır.

Ermeni Büyüsü Bozumu

Ermeni Büyüsü Bozumu için, bu büyüye karşılık bir ak büyü yapmak gerekmektedir. Her kara büyünün bozulması için, buna karşılık bir ak büyü yapılması gerekir. Ermeni büyüsünü tamamen bozulması için de buna karşılık bir ak büyü yapılması gerekir. Fakat bu ak büyünün hangi büyü olduğunu öğrenmeniz için bir medyumdan yardım almanız gerekir. Medyum size hangi ak büyüye ihtiyacınız olduğunu söyleyecek ve bunun ardından bir ritüel uygulayacaktır.

Ermeni Büyüsü Bozumu ne şekilde ve hangi sürelerde yapılacağı büyünün şekline göre değişiklik gösterir. Ermeni büyüsünün çok ciddi sonuçlar doğuran, oldukça etkili bir büyü olduğunu bilmek gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.