Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua

219
Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua min
Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua

Eşini kendine bağlamak için dua özellikle de ilgisiz olan eşlere karşı aranan en çok dualardan bir tanesidir. İlgisiz olan eşlerin kendilerine bağlanması için neler yapmak gerekir, hangi dualar edilmelidir evlilik hayatında farklı sorunlar olan kişilerin hayatında büyük bir soru işaretidir.

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Evlilik hayatında yaşanan sorunlar insanların tüm hayatını çok olumsuz olarak etkiler. Eğer sizler de eşini kendine bağlamak için dua arıyorsan, böyle dualara ihtiyacın varsa yazımıza sonuna kadar göz atabilirsiniz. Eşlerden birisinde bile meydana gelen ilgisizlik tüm hayatı etkileyeceği için bu dualardan yardım alabilirsiniz. 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Nedir?

Eşini kendine bağlamak için dua evlilik hayatının dirilmesinde en etkili olan dualardan birisidir. Evlilik tek taraflı bir şey değildir. Bu yüzden de iki taraflı yürüyen bir kurum olduğu için bir tarafın ilgisiz olması ciddi problemlerin beraberinde gelmesine neden olur.

Bu yüzden de insanlar evlilik hayatını kurtarmak için dua gibi konuları daha çok araştırabilir. Dua etmek bu tarz olayların en başında geldiğini bilmek gerekir. Her şeyi yaratan Allah’u Teala duaları geri çevirmez. Allah’ın izni söz konusu olduğu zaman en imkansız olan şeyler bile yoluna girer.

Eşinizi kendinize bağlamak için dua arıyorsanız bu dua tam siz için uygun olacak. Hem çift tarafından edilebileceği gibi hem de çiftlerden birisi tarafından edilebilir. Eşler arasında oluşan sorunları ortadan kaldırırken, bir yandan daha çok bağlı olsun diyenler de okuyabilirler.

İlgisiz eşe okunacak dua sayesinde her sorun Allah’ın izni ile son bulur ve evlilik hayatı daha rahat yolunda devam eder. 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Sureler

Eşini kendine bağlamak için okunacak sureler eşler arasında olan soğukluklardan birçok sorunun ortadan kalkması için etkili olacaktır. Her insan evlenirken mutlu bir yuva ister. Bu yüzden de olumlu yönde devam eden evlilikler kendileri için istenir.

Bu sayede uzun yıllar boyunca bir ömür ayrılık olmadan mutlu ve sevgi dolu beraberlikler elde edilebilir. Her ne var ki bazen elde olmayan sorunlardan dolayı eşler arasında istenmeyen sorunlar olabilir, aralarda açılmalar gözlenebilir ve soğukluklar yaşanabilir.

Evlilik hayatında gözlenen sorunların çözülmesi sağlanmazsa da durum boşanma aşamalarına kadar gidebilir. Eğer eşlerden birisi dahi boşanma gibi bir durum istemiyorsa eşler arasındaki soğukluk için dua gibi dua türlerinden yardım alabilirler. Bu dualar insan hayatının daha hızlı yoluna girmesine yardımcı olur. 

Dua etmek zaten genel anlamda Allah katında ahiret ve dünya hayatı için istenmektedir. Akla gelen her konuda olduğu gibi ilgisiz kocalara okunacak dualar da bulunmaktadır. 

Böylece mutlu ve daha huzurlu olan evliliklerin elde edilmesi, evlilik sonucu olan çocukların daha hayırlı evlat olması, eşlerinizin her an sizi sevmesi için dualar okuyabilirsiniz. Eşini kendine bağlamak için okunan dua sayesinde her ne olursa olsun sorunlar Allah’ın izni ile çözüme kavuşur.

Eşini yeniden aşık etmek için okunacak dua nedir sorusu merak edilen konudur. Eşlerin arasındaki aşkın yeniden canlanması, oluşan sorunlar varsa bunların yoluna sokulması için okunabilecek birçok dua ve sure vardır. Sadece sureler değil bir yandan esmalardan da destek alınabilir. 

Okunması gereken duaların dikkatli bir şekilde okunurken doğru olmasına özen gösterilmesi gerekir. Bu sayede eşler arası aşk için okunacak dua yeniden aşkın canlanmasına, biri birilerine olan düşkünlüklerin artmasına olanak sunar. Daha çok Cuma günleri okunması gereken dualar;

  1. Ayetel Kürsü 
  2. İhlak 
  3. Felak 
  4. Nas 
  5. Eşini kendine bağlamak için dua 
  6. Ahkaf 
  7. Fatiha suresi olmaktadır.

Tabi ki bu sureler illa Cuma günü okunacak diye bir şey yoktur. İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Okurken gusül abdesti olması şarttır, eğer abdestiniz yoksa okumadan önce gusül ardından da namaz abdesti almanız gerekir. 

İhlaslı ve inanarak temiz bir kalp ile okursanız hem eşlerinizin ilgisini yeniden kazanabilir hem de daha mutlu bir yuva elde edebilirsiniz. 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Esmalar

Eşini kendine bağlamak için okunacak esmalar aşk hayatı için çok önemli olmaktadır. Eşime nasıl dua etmeliyim diye merak edenlerin içten geldiği gibi dua edebilecekleri gibi esmalardan da destek alabileceklerini bilmeleri gerekir. Esma okuyarak içten bir şekilde dua etmek için;

  1. 99 kere Ya Vedud 
  2. 99 kere Ya Kaviyy esmaları okunabilir.

Eşleri ile aralarında sorun olanların okuyabilecekleri bir esma olurken bir yandan da her gün düzenli olarak her namazdan sonra okunacak İnşirah suresi aşk hayatındaki sorunların yok olmasına yardımcı olur.

İnşirah suresi faziletleri en temelinde aşk hayatının canlanması, birçok kişinin evliliklerini kurtarması için oldukça önemlidir. Her sorununuz için bu tarz sure ve dualardan yardım alabilirsiniz. Kısa sürede eşleriniz arasında nasıl sorun olursa olsun her şeyi yoluna sokmak sadece Allah’ın iznine ve edilen dualara bağlıdır. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.