Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

geri getirme dondurme buyusu 780x470 1

Gideni Geri Getirme Büyüsü, büyüler hakkında araştırma yapan pek çok kişinin en sık karşılaştığı büyülerden biridir. Gideni geri getirme adı verilen bu büyü, herhangi bir sebepten dolayı ayrılık yaşayan çiftlerden bir tarafın yaptırdığı büyüdür.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Olası bir ayrılık ya da terk edilme yaşandığı durumlarda, terk eden tarafı geri getirmek için bu büyü uygulanmaktadır. Gideni geri getirme büyüsü ak büyü sınıfında bulunan bir büyü olsa da kendine dair sonuçları bulunan bir büyüdür. Kişiler her türlü ayrılık işlemlerinde bu yüzü kullanmaları sebebiyle oldukça popülerdir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Ayrılıklar konusunda yüksek oranda etkisi bulunan Gideni Geri Getirme Büyüsü medyumlar tarafından yapılmaktadır. Ritüel halde uygulanan büyüler büyü yapan medyuma göre çeşitlilikler ve farklılıklar gösterir. Yapılma şekilleri farklılık gösterse de büyünün sonucu ve amacı genellikle aynı şekilde bulunur. Duygusal partneri ile yolları herhangi bir sebep dolayısıyla ayrılan kişiler bu durumdan acı duydukları takdirde gideni geri getirme büyüsüne başvururlar. Gideni geri getirme büyüsü, ayrılan kişinin ayrıldığı kişiye geri dönmesini amaç edinmiş bir büyüdür.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri işinin ehli bir medyum tarafından yapıldığı takdirde 12 ila 18 gün içerisinde görülmeye başlar. Fakat gideni geri getirme büyüsü bir ritüel halinde uygulandığı için medyumun uygun gördüğü gün sayısı boyunca devam ettirilmelidir. Aksi halde bu büyüden istenilen sonuç elde edilemez. Büyünün yapımının ardından büyü yapılan kişide terk ettiği kişiye dair derin bir özlem oluşur. Yaşanılan ayrılığın üzerinden uzun zaman geçmiş olsa bile bu büyü sayesinde kişi tekrar eski güzel günleri ve o ilişkiyi hatırlamaya başlar. Kısa zaman içerisinde terk ettiği kişiye dair derin bir özlem ve aşk duygusuyla karşılaşır. Daha sonrasında ise büyü yapılan kişi, baktığı her yerde terk ettiği kişiyi görmeye başlar. Neredeyse her gece rüyalarında terk ettiği kişiyle konuşan, onu gören bu kişi kısa süre içerisinde sesini de kulaklarında duymaya başlar. İçerisindeki özlem duygusuyla daha fazla yaşayamayan bu kişiler, en kısa süre içerisinde terk ettikleri kişilerin yanlarına gitmek ister.

gideni geri getirme buyusu2

Eğer taraflar birbirlerine ulaşamayacakları kadar uzak mesafede bulunuyorlarsa, yapılan kişinin araması veya mesajını görmek mümkündür. Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri büyü yapılan kişinin değişim hareketleri sebebiyle kolaylıkla anlaşılabilir. Oldukça etkili olan bu büyü, yapıldığı andan itibaren etkilerini göstermeye başlar. Gideni geri getirme büyüsünde taraflar birbirinden mesafe olarak uzak olsalar da, bunun büyüye herhangi bir olumsuz etkisi bulunmaz. Beni geri getirme büyüsü yapmak için tarafların birbirine yakın olmasına gerek duyulmaz. Büyü yapılan kişiye dönme kadına atılan büyük ve iddialı adım var bu büyünün en bilindik etkileri arasındadır. İlgisini büyü yapan kişi üzerinden çekmemesi ve geri dönmeye dair gösterdiği yüksek çaba da bu etkiler arasındadır. Büyü yapılan kişi büyü yapan kişinin siluetini baktığı her yerde görür. Olası bir barışma durumunda bu kişi büyü yapan kişinin yanından ayrılmak istemez. Sürekli olarak büyü yapan kişi ile iletişim halinde kalmak ve iletişimi kopartmamak ister.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır için düğünün yapılacağı kişinin bilgileri gerekir. Büyünün yapılacak kişinin adı, annesinin adı, doğum tarihi ve bu kişinin üç adet fotoğrafına ihtiyaç vardır. Bu bilgilerden büyük kim tarafından yapılıyorsa onun açısından da ihtiyaç duyulur. Gideni geri getirme büyüsü ritüel halde yapılan bir büyüdür. Bu ritüel için gereken farklı malzemeler vardır. Bu malzemeler genellikle iğne, safran mürekkebi, kırmızı mumlar, kireç tozu ve kırmızı renkte iplikler olarak bilinir. Gideni geri getirme büyüsü bir medyum tarafından yapılan ciddi bir uygulamadır. Uygulama esnasında medyuma yardımcı olması açısından ruhani varlıkların büyüye çağrılması gerekir.

gideni geri getirme buyusu3

Büyüye çağrıldığına inanılan ruhani varlıklar için kurban edilecek iki koyun da ritüelin malzemeleri arasındadır. Tüm malzemeler hazırlandıktan sonra gideni geri getirme büyüsü içi ritüel yapmaya başlanabilir. Büyünün malzemelerinde bulunan kişilerin fotoğrafları üzerine safran mürekkebi yardımıyla kişisel bilgileri yazılır. Bilgilerin yazıldığı fotoğraflar kırmızı ip ve iğne yardımıyla yedi kez duyum atılacak şekilde dikilir. Bu uygulamalar esnasında medyum farklı ve tılsımlı sözler söyler, işlem tamamlandıktan sonra kırmızı mumlar yakılır. Yakılan bunların etrafına kireç tozuyla bir çember çizilir ve kişilerin fotoğrafları ortasına yerleştirilir. Daha sonra bu fotoğraflar mumun ateşi yardımıyla yakılarak kül hale getirilir. Tüm bu uygulamalar tamamlandığında gideni geri getirme büyüsünün ilk aşaması tamamlanmış olur.

Eski Eşi Geri Getirme

Eski Eşi Geri Getirme iki aşamalı bir büyü olduğu için, bu işlemlerden sonra ikinci aşamaya geçmek gerekir. İkinci aşamada medyum büyü esnasında kendisine yardım edeceğine inandığı ruhani varlığı çağırır. Bu varlığı davet edilmesi için koyunların kurban edilmesi ve bu koyunların kanının bakır bir kasede biriktirilmesi gerekir. Daha sonra fotoğrafların kül olmuş halleri bu kasaya eklenerek karıştırılır. Tüm bu uygulamalar gerçekleşirken medyum tılsımı sözleri ve niyetlerini söylemektedir. Bu aşamalardan sonra gideni geri getirme büyüsü tamamlanmış sayılır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder sorusunun cevabı her tılsım için değişiklik göstermektedir. Her uygulamanın nasıl ki bir yapılış tarzı var ise aynı zamanda etkime süreci vardır. Fakat kişilerin karakteristik özellikleri, yıldız değerleri, yapılış amacı ve kişilerin psikolojik durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Nasıl ki herkese bir hastalığı için aynı ilaç verilmiyor ve aynı zamanda belirtilerini göstermiyor ise gideni geri getirme tılsımlarında ki durumda bu şekildedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar?

Gideni Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar sorusunun cevabı ise gizli ilimlerde uzmanlaşmış medyumlar ve derin hocalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Gideni Geri Getirme Büyüsü ciddi manada uzmanlık isteyen bir alan olmakla beraber uzun yıllara dayanan tecrübelerde gerekmektedir. Her yıldızın farklı bir yapısı ve ona uygulanacak tılsımlar bulunmaktadır. Türkiye’nin en iyi medyumları ve derin hocaları bu anlamda en başarılı kişilerdir. Dünya’nın pek çok yerinden bu medyumlara ve hocalara çok fazla rağbet vardır. Gideni Geri Getirme Büyüsünü normal bir kişi yapamaz ve denemeye kalktığında tam tersi sonuçlarla karşılaşabilir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü için bir uzmana danışmalı ve ondan yardım almalısınız aksi taktirde bir musallat ile karşı karşıya kalabilir yada karşı tarafa zarar verebilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Bozma

Bu büyü anlaşıldığı taktirde kişiler Gideni Geri Getirme Büyüsü Bozma yaptırmak isteyebilir. Büyülerin ak ya da kara olması fark etmeksizin insan hayatına etki eden çok ciddi sonuçları olduğunu bilmek gerekir. En sık etki eden büyülerden bir tanesi olması sebebiyle oldukça popüler olan gideni geri getirme büyüsü bozulabilen bir büyüdür.

gideni geri getirme buyusu iptali

Gideni Geri Getirme Büyüsü Bozma için uygulamanız gereken ilk yöntem bu büyü de yardım aldığınız medyumdan tekrar tavsiye istemektir. Büyü bozma için öncelikle gideni geri getirme konusunda hangi tür büyünün uygulandığı tespit edilmelidir. Bu aşamalardan sonra bu büyüyü bozmak için birtakım uygulamalara başlanır.

Gideni Geri Döndürme Büyüsü Çeşitleri

1. Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

2. Fotoğraf İle Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

3. Eski Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Dolunay Ritüeli

4. Ay Hilal Şeklindeyken Yapılan Ritüel

5. Sevdiğin Severek Geri Dönsün

6. Canbar Aşk Büyüsü

7. Terk Eden Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

8. Sizi Sevmeyen Eski Sevgili İçin Büyü

9. Bağlanma Mucizesi

10. Aşk Ritüeli

11. Terk Eden Eski Sevgiliyi Süründürmek İçin

12. Kırmızı Biber Büyüsü

13. Mıknatıs Ritüeli

14. Aşk Enerjisi Yağı

15. Tuz Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü

16. İstenmeyen Kişiyi Uzaklaştırma Büyüsü

17. Eski Sevgiliden İntikam Alma Ritüeli

18. Gideni Geri Getirmek İçin Toz Şeker Büyüsü

19. Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

20. İstediğiniz Kişinin Araması İçin Gül Ritüeli

21. Eski Sevgili Ritüeli

22. Resimle Aşk Büyüsü Yapmak

23. Baştan Çıkarma İksiri

24. Sevdiğinize Eros’un Okunu Yollama Ritüeli

25. Sevileni Kendine Bağlama Büyüsü

26. Çok Tesirli Aşık Etme Duası

27. Sevgilinizin Kalbini Aşkla Eritme Ritüeli

28. Saç Teli ile Yapılan Aşık Etme Büyüsü

29. Düşünerek Sevdiğini Çağırma Ritüeli

30. İncir ile Yapılan Aşk Büyüsü

31. Bir Bardak Su ile Hatırlatma Ritüeli

32. Saç Teli ile Gideni Geri Getirme Büyüsü

33. Sevgiliyle Araya Girenleri Uzaklaştırma Büyüsü

34. Sevdiğinle Barışmak ve Kaynaşmak İçin Dua

35. Kırmızı Biber Büyüsü

36. Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

37. Terkeden Sevgiliyi Çevirgel Duası İle Geri Getirme

38. Tesiri Kuvvetli Sevgi Duası

39. Sevgilimin Gözü Benden Başkasını Görmesin

40. Aşk ve Sadakat Büyüsü

41. Şahmeran Duası

42. Celb Ve Birleştirme İçin Tertib

43. Erkeği Sırılsıklam Aşık Eden Dua

44. Sevmeyene Sevdirme Büyüsü

45. Erkeği Kendine Bağlama Ritüelleri

46. 24 Saatte Geri Getirme Büyüsü

47. 3 Günde Geri Getirme Büyüsü

48. 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

49. Çevir Gel Duası

50. Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yorumları

Gideni geri getirme büyüsü yorumları gideni geri getirme duası gideni geri getirme duası. Mutluluğun şifresi, gideni geri getirme duası nedir, evden gideni geri getirme büyüsü, evden gideni geri getirme duası.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme

En güçlü geri getirme duası, ayet-el kürsü ile sevdiğini geri döndürme mucize geri döndürme duası. Birini hemen ayağına getirmek için dua. Dua ile ayağına getirme duası yalvartma.

Gideni Geri Getirme Duası

77 Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri getirme duası, 3 günde Geri döndüren dua. Mucize geri döndürme duası, gideni kesin döndüren dua 24 saatte etkili.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.