Kabala Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

kabala buyusu nedir nasil yapilir 1

Kabala Büyüsü Nedir konusu sık sık merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu büyü güçlü büyülerden biridir. Kabala’nın inançlarına göre yapılır ve hazırlanır. Birini geri getirmek için de kullanılabilir, ancak ayırmak, hastalanmak veya öldürmek için de kullanılabilir. Kabala büyüsü denilince akla pek çok olasılık gelir. Ancak bu işin bilgili ve yetkin bir kişi tarafından yapılmasını tavsiye ederiz. Herkes Kabala’nın büyüsünü bilmiyor. Musa zamanından kalma bir büyü bilimi olma özelliği taşıyor. Bazı Yahudiler özellikle bu bilimi öğrenmeye kendini adamıştır. Özellikle evrendeki her perdenin bir sırrı vardır. Bu sırları bilenlerin gözleri de bir ölçüde açıktır. Bu gizemlerin yanı sıra Kabala’nın inancını vurgulama ve büyü yapma da Kabala büyüsü olarak adlandırılır.

Kabala Büyüsü Nedir konusunu araştırmaya geçmeden önce Kabala’nın büyüsünü ilk duyduğunuzda, muhtemelen küçük bir tomar karalanmış sihirli formüller hayal etmişsinizdir. Aslında, çoğu büyülü el yazması özel bir şey değildir ve ilk bakışta öyle görünmez. Bununla birlikte, Ets ha-da’at’ın 16. yüzyıla ait İtalyanca kopyası, temiz İtalyan el yazısıyla yazılmış ve ilk kelimelerle çizelgeler ve tabletlerle süslenmiş 125 Kabala formülü içerir. Pratik Kabala, Orta Çağ’ın başlarından modern çağa kadar geliştirilmiş bir tür sihir tekniğidir. Ortaçağın başlarından beri hiçbir oyunculuk eseri günümüze ulaşmamıştır, ancak geniş bir sihir bilgisi, pratik talimatlar ve sihir tekniklerinin dilsel unsurlarına değinen teorik eserler içeren düzinelerce el yazması vardır. Görünüşe göre, sihir dışı kaynaklarla sihir düşünmek ve yapmak yaygındı. Bu yaygınlık günümüzde de aslında hala devam etmekte olup pek çok kişinin sorunlarına çözüm üretmeye devam etmektedir. Bu sayede kişiler istedikleri etkileri gözlemleme fırsatına sahip olmaktadır.

Kabala Büyüsü Yapılışı

Kabala Büyüsü Yapılışı konusunu merak edenler bilmelidir ki bu büyü çeşidi tamamı ile reenkarnasyon veya ruhun geri dönmesi inancına dayanmaktadır. Buna ek olarak, Kabala uygulayıcıları ruhsal seviyeleriyle bağlantı kurmak için sıklıkla Koşer katliamı, el yıkama ve kutsama dualarını uygularlar. Bu şekilde, Ruh’un gücüne erişebilirler. Kabala, büyüsel eylemlerin dilsel unsurlarına odaklanan geleneksel bir daldır ve ritüel materyalin dalı ritüellere odaklanır.

Kabala Büyüsü Yapılışı için kırmızı ve siyah mürekkebe ihtiyacınız var. Sihir yaratmak için kullanılan bu mürekkeplerin renkleri, ayırma büyüsü ve aşk büyüsü olayları arasında farklılık gösterir. Ayrıca Kabala büyüsünü yapan kişinin kişisel bilgilerinin de büyüyü yapan kişi tarafından bilinmesi gerekir. Bir kişiye ait bu bilgi, büyünün amacı için o renk mürekkeple bir kağıda yazılır. Bu bilgiler yazıldıktan sonra okunması gereken dua okunur veya söylenmesi gereken tılsımlı sözler okunduktan sonra döküm işlemi tamamlanır.

Kabala Büyüsünün Etkisi

Kabala Büyüsünün Etkisi söz konusu olduğunda Kabala aşk büyüsü, terk edilmiş bir sevgiliyi veya eşi yeniden kazanmak için en etkili büyülerden biridir. Çünkü ayrılık, terk edilmiş insanlar için çok zor bir dönemdir. Böyle bir durumda kişi önce sakinleşmeyi başarmalıdır ve medyuma danışmadan hiçbir şey yapmaması gerekir. Kabala’nın aşk büyüsü, büyüyü yapanlar tarafından bozulan ilişkileri sürdürmek ve sevdikleriyle güzel bir gün geçirmek için kullanılır. Dağılma sırasında depresyondan çıkmanın en kolay ve hızlı yollarından biri büyü yapmaktır. Bu durumda kişi üzgün değildir ve hüzünlü zamanını harcamamaktadır. Büyülerin, ayrılanların geri dönmesini kolaylaştıran doğaüstü bir etkisi vardır. Bu gibi durumlarda en önemli şey alanında uzman ve işini iyi yapan bir psişik hoca ile çalışmaktır.

Kabala Büyüsünün Etkisi doğru uygulandığında etkisini gösterecektir. Büyünün etkisi altında kalanların duygu ve düşünceleri, onları yaratan kişiye karşı çıkmaya başlar. Bu olduğunda sevdiklerinizin irade ve gururlarının yıkıldığını ve fikirlerinin ele geçirildiğini göreceksiniz. Ancak Kabala büyüsü herkeste aynı etkiyi göstermez ve bu etkiler kişiden kişiye değişebilir.

Kabala Büyüsü Bozdurma

Kabala Büyüsü Bozdurma için belirli işaretlere sahip olunması gereklidir. Daha önce bir kişiyle aranızda kötü bir ayrılık yaşandığında ve eğer kişi onu unutup tekrar ona ilgi duyuyorsa ve aynı zamanda duygularını kontrol edemiyorsa Kabala’nın aşk büyüsü çekici bir şekilde kullanılmış anlamına gelir. Kendinizi büyülenmiş bulduğunuz bir başka işaret de, sevdiğiniz birinden aniden ilgi görmek, tüm ilişkilerinizin yolunda gitmesi ve geleceğinizi sorunsuz bir şekilde planlamanızdır. Bu belirtilerle karşı karşıyaysanız, Kabala büyüsünü almış olmanız çok olasıdır.

Kabala Büyüsü Bozdurma ve büyünün etkisinden kurtulmak isteyenlerin en çok merak ettikleri ve medyumlarına sordukları sorulardan biri de âşık olanlardan istedikleri sonucu alıp almadıkları veya bu konuda kendi iradeleriyle ayrılıp ayrılmadıklarıdır. Çünkü bu insanlar büyünün etkisi altında kendi kararlarını veremezler. Bu durumda gerçek bir psişik yardımıyla büyüden kurtulup eski hayatınıza dönebilirsiniz. Kabala büyüsünü kırmak için bazı kutsal ayetler bulmanız gerekir. Bunun için abced hesabı kullanılır. Bulunan bu dualar ile mütevelli Kabala’nın büyüsünü bozmaya hazırdır. Bu işlem mutlaka Habas bilgisine sahip bir psişik medyum tarafından yapılmalıdır. Spiritüel hocaların kullandığı yöntemler ve telkin ettiği sadakat sonucunda insanlar sihrin etkilerini ortadan kaldıracak ve eski hayatlarına yeniden kavuşacaktır.

Kabala Büyüsü Yapan Medyum

Kabala Büyüsü Yapan Medyum kişiler hem İslam hakkında hem de diğer bilimler hakkında son derece bilgi sahibi olan kimselerdir. Kabala büyüsü, bilgi ve birikim sahibi ve alanında uzman bir psişik tarafından gerçekleştirilmelidir. Medyumlar diğer ruhsal ve doğaüstü varlıkların, ölülerin, sayıların ve bazen de yaratıkların zihinlerine girerek iletişim kurabilirler.

Kabala Büyüsü Yapan Medyum hocalar sizlerin beklentilerini en ideal seviyede karşılamayı hedeflerler ve de sizlerin istediğiniz etkiler bir an önce gözlemleyebilmenize olanak tanırlar. Ancak bu noktada deneyimli medyum hocalar ile çalıştığınıza emin olmak tamamı ile size kalmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.