Kara Büyü Nedir ve Neden Yapılır?

kara buyu
Kara Büyü Nedir ve Neden Yapılır? 2

Kara Büyü Nedir sorusu özellikle etkili bir büyünün tesirine girmiş olanlar tarafından merak ediliyor. Büyüler, bilindiği şekilde iki gruba ayrılmaktadır. Kara ve Ak büyü olarak bilinen bu büyüler kötü ve iyi niyetli olarak yapılmaktadır. Adından anlaşılacağı gibi kara büyüler, başkalarının kötülüğü için yapılır ve iyi niyet taşımazlar. Özellikle kadim büyüler arasında yer aldıkları için doğru kişiler tarafından yapılmaları halinde son derece tehlikeli sonuçlar yaratabilir.

Kara Büyü Nedir sorusuna bu kapsamda duygusal ve fizyolojik olarak son derece kötü etkiler veren büyüler şeklinde yanıt verilmesi mümkündür. Bu türden büyülerin büyük çoğunluğu kadim dönemden yani eski zamanlardan gelerek günümüze ulaşmıştır. Bu süre kapsamında da her büyüye yeni nesillere aktarılırken yeni özellikler ve güçler eklenmiştir. Kara büyüler genel olarak karşı tarafın yaşamını alt üst etmek amacıyla yapılır. Etkili oldukları için kısa süre içinde çok önemli sonuçlara yol açarlar. Özellikle insanın yaşamını kökten değiştiren yapıları nedeniyle büyüye maruz kalanların pek çok durumda güçlük yaşamasına neden olabilirler. Zarar vermek amacıyla yapılan bu büyülerden uzak durmak tavsiye edilir.

Kara Büyü Yapılışı

Kara Büyü Yapılışı itibariyle tercih edilecek olan büyü türüne göre farklılık gösterir. Çünkü tek bir kara büyüden öte birden fazla kara büyü yöntemi bulunur. Bu da kullanılan malzeme ve yöntemleri değiştirmektedir. Aynı zamanda büyüye göre değişen tılsımlı sözler de büyüyü yapan tarafından eylem sırasında sarf edilir. Her medyumun büyü yapma yöntemi olduğunun da unutulmaması gerekir.

Genel olarak bakıldığında ise kişinin adı, anne ve baba adı, doğum tarihi, fotoğrafları üzerinden yapılmaktadır. Bununla birlikte büyünün türüne göre kan, deri, saç, kıyafet, tırnak gibi çeşitli eşyalar da sık olarak kara büyü yapılışında tercih edilmektedir. Daha az bilinen ama etki açısından çok daha etkili olan kara büyülerde ise kullanılacak olan malzemeler farklılık gösterir.

Yaygın olarak fotoğraf üzerinden kara büyü yapılması mümkündür. Uzaktan fotoğraflar sayesinde kara büyü yapılması mümkün olduğundan bu konuda çok dikkatli olunması gerekir. Çünkü fotoğraf ile istenen kişiye çok kolay şekilde büyü yapılmaktadır. Kara Büyü Yapılışı itibariyle farklılık gösteriyor olsa da hangisi tercih edilirse edilsin çok güçlü sonuçlar vermektedir.

Kara Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kara Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır sorusuna yanıt vermek özellikle ilk zamanlarda kişiler nezdinde zor olabilir. Çünkü bu güçlü büyü türünün bazı çeşitleri etkisini gizlemek üzerine tasarlanır. Böylece uzun bir süre büyüye maruz kalan kişi kendisine kara büyü yapıldığının farkına varamayabilir. Bu türden durumlar oluştuğunda ise yaygın olarak görülen kara büyü belirtilerine bakılmalıdır. Bu belirtiler duygusal ve fiziksel olarak ayrılabilir.

Psikolojik ya da duygusal belirtiler arasında yaygın olarak kabus görme durumu önemlidir. Eğer kişi sürekli her uyuduğunda gerçekten çok korktuğu ya da kötü hissettiği kabuslar görmeye başlamışsa bu durumda kara büyünün etkisinde olabilir. Yolda yürürken bir anda takip edildiği hissi yaşıyorsa ve bu durum sık oluyorsa aynı şekilde yine kendisi için kara büyü yapılmış olabilir. Bu durum görünmeyen varlıkların kendisini takip ettiğine işarettir ve kişi bir süre sonra yolda tek başına yürüyemez hale gelir.

Psikolojik etkiler arasında bir anda ölecekmiş hissi de yaygın görülür. Herkes için ölüm geçerli olsa da kara büyünün etkilediği ölüm düşüncesi çok baskın hale gelir. Kişi bir anda öleceğini düşünür ve günlük yaşamında tedirginlik duyar. Bazı hallerde bu durum çok daha ileri seviyeye ulaşır ve kişinin azaptan kurtulması için intihara kadar sürüklenmesine yol açabilir.

Gaipten sesler duymak, gölgeler fark etmek, içine kapanık olmak, hiçbir şeyden mutluluk duymamak da Kara Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır sorusuna verilmesi gereken yanıtlardır. Bu belirtilerin hepsinin aynı anda olması gerekmez. Zaten iyi yapılmış kara büyü kendisini açığa çıkarmamak için mücadele eder ve kişinin günlük yaşamında farkına varmasının önüne geçer. Sık olarak yaşanmaya başlayan durgunluk, bıkkınlık ve her şeye karşı kayıtsız olma hali kara büyüye işarettir.

Duygusal belirtilerin yanında fiziksel belirtiler de doğru şekilde takip edilmelidir. Günlük yaşamda bir anda, hava sıcak olmadığı anlar da dahil çok sık terleme, bir anda ortaya çıkan bayılmalar, sürekli olarak yorgun hissetme, mide bulantısı ve yataktan çıkmama isteği kara büyünün işaretleri arasındadır. Bu belirtiler, tıpkı psikolojik belirtilerde olduğu gibi hepsi bir anda olmayabilir ve bazen bir tanesi diğerlerine yönelik daha baskın hale gelebilir. Bu türden sorunlar görüldüğünde kara büyünün kontrolünün sağlanması için mutlaka uzman medyum hocaya başvuru yapılmalıdır.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Etkisine girildikten sonra Kara Büyü Nasıl Bozulur sorusuna doğru yanıt verilmesi önemlidir. Çok etkili bir büyü olduğundan doğru şekilde bozumu yapılmazsa etkisi uzun süre devam edecektir. Hatta bazı kara büyüler ömürlük yapılır ve bu da kişinin ömür boyunca bu büyünün etkisine maruz kalacağı anlamı taşır. Büyünün tespit edilmesi ilk aşamadır ve bozumu için de hangi yöntemlerin takip edileceğinin karara bağlandığı noktadır.

İlk olarak kişinin üzerinde yapılmış büyünün tespit edilmesi için alanında uzman medyum hocaya gidilmelidir. Medyum yapacağı inceleme sonucunda Kara Büyü Nasıl Bozulursorusuna yanıt için ne türden bir kara büyü yapıldığını tespit edecektir. Tespit edildikten sonra ise ak büyü yardımı ile büyünün bozumunu gerçekleştirecektir.

Kara büyü çeşitleri farklı olduğu için bozum işleminde de farklı metotlar denenir. Papaz, soğutma, ölüm, Ermeni büyüleri yaygın olarak yapılan kara büyü çeşitleri arasındadır. Kara büyü yaptırmak isteyenler için de kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalmamak adına yine uzman medyum hoca desteği alınmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.