Kilit Büyüsü

kilit buyusu 1 780x470 1

Kilit Büyüsü hem ak hem de kara büyüler arasında yerini almakta olan bir büyüdür. Bu büyü kara büyü olarak yapıldığı taktirde büyü aracılığı ile kişilerin kısmeti kapatılabilir veya hayatında birtakım zorluklara yol açılabilir. Büyü adeta bir bilimdir, herkesin anlayabileceği bir konu değildir. Pek çok medyum vardır, ancak çoğu sihir ve büyü hakkında hiçbir şey bilmeyen kişilerdir ya da yeni başlayanlar arasında bulunurlar. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmanız; alanında deneyimli ve bilgi sahibi bir medyum ile çalışmanız tavsiye olunur.

Kilit Büyüsü sayesinde kendinizi çok güvende hissedeceksiniz. Bu tür büyülerin hayatınızı kurtardığını göreceksiniz. İnsanlar bir büyü yapmak istediklerinde, bir an önce bitmesini isterler. Çünkü bu büyünün ödülüne gerçekten ihtiyaçları vardır. Ancak, tüm medyumlar hemen büyü yapamazlar. Bu noktada başarılı bir medyum ile çalışmalısınız. Bu kilit tılsımının tamamen etkinleştirilmesi 7-10 gün sürer. Kilit büyülerinin belirli kuralları ve malzeme seçenekleri vardır. Bu, büyü yapmak isteyen herkes için ideal bir büyüdür. Ayrıca büyüyü bozmak da mümkündür. Ancak kara büyü gerçekleştiğinde, büyüyü bozmak için kullanılan kilitli sandığı bulmanız gerekir. Ak büyü olarak yapıldığında, büyü uzaktan algılanır ve kolayca yok edilir. Burada profesyonel medyumdan destek kullanmak önemlidir. Tüm medyumlar bu büyüyü bozup bu kilitleri bulamaz. Bu nedenle bu noktaya karşı dikkatli olunmalıdır.

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit Büyüsü Nedir sorusu çok sık sorulmakla birlikte bu büyü hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılabilen bir çeşit büyüdür. Bu büyü birçok nedenden dolayı yapılabilir. Birinin size âşık olmasını sağlar, ayrıldığınız eşinizi evinize bağlar, sevdiklerinizi kendinize bağlar, işiniz yürümediğinde şansınızı açar, şansınız çok kötüyken şansınızı artıran önemli bir etkendir. Bu büyü kötü amaçla yapıldığında; kıskanç çiftleri dağıtır, mutlu çiftleri mahveder, kişinin işini bozar, kişiyi zihinsel olarak üzer, mutlu bir kişinin mutluluğunu bitirir, kişi ile ilişkiyi bozmak gibi nedenlerle de kullanılabilir. Ayrıca bu büyü söz konusu olduğunda aşk kavramı aralarında en yaygın olanıdır. Genelde insanlar özel hayatlarında büyük problemler yaşayabilirler ya da olduğundan daha büyük ama genellikle daha küçük problemleri olabilir. Hayalinizdeki aşkı, evi ve evliliği isteyebilirsiniz. Belki de mevcut ilişkinizi, aşkınızı veya hayatınızı korumak istiyorsunuz. Bunlardan herhangi birine kilit büyüsü ile ulaşabilirsiniz. Bu güçlü etkilere sahip olan büyü çeşidi ile bağlantı kurmak istediğiniz kişileri anında çekebilirsiniz.

Kilit Büyüsü Nedir sorusu ile birlikte bu büyü ile sevdikleri kişiyi kendine aşık etmek isteyenlerin o kişi hakkındaki tüm gerekli bilgileri yardım alacağı medyum ile önemli ve elzemdir. İşte size deli gibi âşık olmasını istediğiniz birinden alabileceğiniz bilgiler:

 • Kişinin annesinin adı
 • Bazı fiziksel özellikler
 • Doğum Yılı
 • İş, okul, bölüm

Bu bilgiyi aldıktan sonra, büyünün çalışmaya başlaması için medyumlarınızı tek tek ve büyük bir özenle bilgilendirmelisiniz. Bu, güçlü kilit büyüsü için gerçekten önemli bir bilgi olmaktadır. Kilit büyüsü hakkında en net ve en gerçekçi bilgileri medyum danışmanınızdan alın. O zaman âşık olmak istediğiniz kişinin sizi çok sevdiğini kendi gözlerinde göreceksiniz. Hayal ettiğiniz hayat sadece bir cazibe olabilir.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır noktasında ilk olarak, bir kişinin işlem tahtası olarak adlandırılmakta olan tahtasının açık olup olmadığını görmek için yapılan bakım işlemi, kişisel bir ad, anne adı, doğum tarihi ve fotoğraf gerektirir. Bakım yapılan kişinin koruma veya büyü gibi herhangi bir engeli yoksa işlem başlayacaktır. Bu büyü öncelikle bir asma kilit gerektirir. Bir asma kilit alınır ve bu kilitten çeşitli okumalar alınır. Bu ölçümler, hizmet ettikleri amaca bağlıdır. Bu okumaları bir kilitle 41 kez okuduktan sonra, fotoğrafın ortasından delinerek ve kilitlenerek kilit kişinin fotoğrafına geçirilir. Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır konusunda ayrıca burada kullanılan fotoğrafların kişisel bilgileri özel kalemle safran mürekkebi ile yazılmıştır. Bu ritüel tamamlandığında kişinin resmi mumla kapatılmış tahta bir kutuya konulur ve tılsım söylenerek işlem tamamlanır.

Kilit Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kilit Büyüsü Kaç Günde Etki Eder konusuna gelince bu büyü ak büyü amacı ile yapılmak istendiği taktirde bu büyü 11 gün sürer. Kara büyü amacı ile yapılmak istenirse 14 gün sonra etkisini gösterir. Her iki işlemin toplam süresi 21 gün olup, sonunda işlem kapatılır, koruma uygulanır ve işlem ömrü boyunca devam eder.

Kilit Büyüsü Kaç Günde Etki Eder konusu ayrıca büyü yapılan kişiden kişiye göre de değişkenlik gösterebilir.

Kilit Büyüsünün Etkileri Neler?

Kilit Büyüsünün Etkileri Neler konusunda etkiler kısa süre içinde görüntülenecektir. Çünkü bu sihir çok hızlı gerçekleşir. Bu büyüyü yapan kişilerin amacı ve niyeti ne olursa olsun, o amaç ve niyet doğal olarak o kişiyi bulacaktır. Ve çok kısa sürede gerçekleşir. Örneğin bu büyü ak büyü olarak yapılmak istendiğinde;

 • İnsanlar senin hakkında daha iyi hissedecekler.
 • Sizden başka, karşı cinsle duygusal veya cinsel bir ilişkisi olamaz.
 • Sensiz hayatın anlamsız olduğunu düşünüyor.
 • Seni hayatının merkezine koyar.
 • Dış dünyadan ayrı bir yaşam sürer
 • Sürekli sizinle tanışmak ve konuşmak isteği duyar.
 • Evlilik durumu söz konusu değil ise sizinle evlenmek isteği duyar.

Kilit Büyüsünün Etkileri Neler konusunda bu büyü kara büyü olarak yapılmak istendiğinde;

 • Kişinin genel ruh hali giderek daha fazla bozulmaya başlar.
 • İçine kapanık birine dönüşür ve tamamen asosyal olur.
 • Çalışıyorsa işe gidemez.
 • Evliyse boşanır, sevgilisi varsa ayrılır.
 • Ailesi ve çevresindeki insanlarla sorunlar yaşamaya başlar.
 • Kazandığı paranın nasıl bittiğini bilmiyor bir hale gelir ve parası verimsiz bir hale gelir.
 • Cinsel çaresizlik yaşamaya başlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.