Kısmet Açma İşlemi

Kısmet Açma İşlemi kelimenin anlamıyla ilgili olarak iki şekilde ifade edilir. Birinci durum, “Allah’ın gördüğü her şeye, her canlıya, her duruma uygundur.” İkinci durumda, “evlilik mutluluğu” anlamına gelir. Geçim sıkıntısı çeken veya evlenmek isteyen ama kaderlerinin kapalı olduğunu düşünmeyen insanlar bu işleme başvururlar.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Kısmet açma işlemi beyaz büyülü bir ritüeldir ve zararsızdır. Mutsuz insanların mutluluğunu olumlu yönde değiştirmek için kullanılır. Örneğin, hayatında pozitif bir ritim tutamayanlar, bir süre çalışamayanlar, sevip evlenmek isteyenler tutundukları dalı olarak kısmet açma işlemi gibi işlemleri tercih ederler.

Kısmet Açma İşlemi yaptırmak isteyen insanlar hayatlarının normale döneceğine ve evlenebileceklerine inanırlar. Bu konuda kesinlikle haklılar. Şanssız insanlar negatif enerjiye sahiptir ve bu enerjiden dolayı olumlayamazlar ve her zaman negatif enerjiyi çekerler. Aslında bu durum, cinlerin düşük inançlı insanlara yayılmasına neden oluyor. Kaderin kapanmasının ortak bir nedeni, işlenmiş bir günah olabileceği gibi, insanları doğuştan etkileyen bir lanet de olabilir. Aile büyüklerine yapılan büyülerin sebep olduğu lanetler, hanedanı 10 nesle kadar etkileyebilir. Bu nedenle, genel olarak, kaderin kapanmasının kesin nedeni bilinmeyebilir. Ancak her durumda kısmet açma işlemi etkilidir.

kismet acma islemi

Kısmet Açmak İçin Yapılacaklar

Kısmet Açmak İçin Yapılacaklar noktası söz konusu olduğunda her şeyden önce olay, kişi ve kaderinin neden kapalı olduğu ile ilgili endişelerin ortaya çıkmasıyla başlar. Adınız, annenizin adı, doğum tarihi ve bir fotoğraf bu noktada gerekli olmaktadır. Durum net olarak belirlendikten sonra büyüyü çözmek için başka bir yöntem, cin hastasıysa başka bir yöntem, soyağacı olumsuz ise başka bir yöntem kullanılır. Tüm ritüellerin ortak amacı, kişinin negatif elektriğini ortadan kaldırmak ve hayatını daha yaşanabilir ve değerli kılmaktır.

Kısmet Açmak İçin Yapılacaklar sürecinde kullanılan yöntemlerden biri de o kişi adına niyet etmek ve kurbanın kanını taşıyan kişinin üzerine koruyucu bir manevi kişi tayin etmektir. Manevi insanı var olan ve olabilecek tüm tehlikelerden ve olumsuz enerjilerden korur. Bu sayede kişinin kapalı olan malı açılır ve yaşam standardı o seviyeye doğru orantılı olarak yükselir. Evlenemiyorsa evlenir. İş bulamazsa iş bulur ve para kazanmaya başlar. Bu işlem, belli bir yaşa ulaşmış ve henüz aradığı şansı bulamayan kadınlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yöntem genellikle %100 etkilidir, bu nedenle işlem sonrası evlilikte büyük özen gösterilir. Bütün bunlar deneyimli ve bilgili bir medyumluk yapan kişinin işlemi gerçekleştirmesinden sonra ortaya çıkan durumlardır.

Dua ile Kısmet Açma

Dua ile Kısmet Açma son derece mümkündür. Dualar yaratıcı ile insanların iletişime geçmesi noktasında en etkili yöntemlerdir. Bu nedenle, Yaradan’a ne istediğinizi sormak ve cevabını beklemek sizlerin yararına olacaktır. Maddi durumu ve medyumlara verecek parası olmayanlar için kaderini dua aracılığı ile açmanın birçok yolu vardır. Bunlardan en etkilisi Ayetel Kürsi ile yapılan duadır. Bu dua, büyük güç ve etkiye sahip bir duadır. Bu sebeple bu duayı 41 defa okumanız kaderinizi açmak için bir işlemdir. Deneyenlerin gördüğü bir süreç olumlu bir şekilde sonlanmaktadır. Ancak bu duada yapılan işlemler insanların inançlarıyla yakından ilgilidir. İnancını iyi yaşamayan ve Yaradan’a soğuk bir bağlılığı olan kişiler bu uygulama ile pek bir şey yapamazlar. Bunun dışında her okunduğunda o kişiyi eşleştirmek niyetiyle asma kilidi alıp üzerindeki duayı 77 kez okuyarak mülkün açılması işlemi de vardır. Bunun dışında farklı dinlere özgü farklı dualar okunarak kader açılabilir. Ama yine de işinizi garanti altına almak istiyorsanız, profesyonel bir medyumdan yardım istemeniz tavsiye edilir. Kesin bir çözüm garantisi için bu süreçlerde bilgi ve deneyime sahip kişilerden yardım istemek akıllıca olacaktır.

Dua ile Kısmet Açma noktasında kişilerin sabırlı ve inançlı olması en başta gelen konulardandır. Çünkü bu kısmet açma işlemi bir süreçtir ve kısa süreler içerisinde etkileri gözlemlenemez. Bu nedenle kişiler bu işlemi uygun ortam ve koşullarda deneyimli bir medyum desteği ile gerçekleştirdikten sonra hayatına normal bir şekilde devam etmeyi başarabilmelidir.

Kısmet Açmak İçin Medyum

Kısmet Açmak İçin Medyum desteği almak önemlidir. Defalarca söylendiği gibi bu büyüyü gerçekleştirmek en doğru eylemlerden biridir ve atılması gereken ilk adım nitelikli ve deneyimli bir medyumdan yardım almaktır. Bu büyüyü bir ev ortamında kendiniz birine yaparsanız, istediğiniz sonucu alamayacaksınız ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız. İşleri daha da kötüleştirebilir daha kötü olaylarla karşılaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey, doğaüstü yeteneklere sahip ve işlerinde deneyimli bir medyumun yardımıdır. O zaman kısmet açma işlemi tam amacına ulaşır ve kapalı olan şansınız, kısmetiniz tekrar geri gelir. Ne yazık ki, bugün bunu insanlardan para çalmak için kullanan çok sayıda sahte medyum da vardır. Bu noktada sizlerin yapacağı kapsamlı araştırma böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanızı sağlayacaktır.

Kısmet Açmak İçin Medyum desteği bu işlemin kısmet kapama şeklinde yapıldığındaki belirtilerinin gözlemlenebilmesi noktasında da önemli olmaktadır. Bu işlem etkisi altındaki kişiler insanlarla anlaşamazlar. Büyünün etkisinde kalanlar etraflarındakilerle sebepsiz yere sürekli tartışırlar. İş hayatınızda her şey yolunda giderken bile işler bir anda ters gidebilir. Kişinin geliri düşebilir. Kişinin mutlu ve huzurlu bir ilişkisi varsa sorunlar ortaya çıkmaya başlar. İşlemin etkisinde kalanlar, etrafındakiler tarafından nefret edileceklerdir. Bu etkileri yaşadığınızda, medyumların yardımıyla kaderinizi serbest bırakmak için büyüler yapabilirsiniz. Ayrıca işlemin etkisi altındaki insanlar, çevrelerindekilerle anlaşamazlar. Onlarla her zaman savaşır bir pozisyonda olmak zorunda kalırlar. Eşiniz, sevgiliniz veya yakın çevrenizle ilgili bir sorununuz varsa, size de bir işlem yapılmış demektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.