Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Yapılacak Dua

172
Kocanin Agzini Dilini Baglamak Icin Yapilacak Dua min
Kocanın Ağzını Dilini Bağlama

Kocanın ağzını dilini bağlamak için yapılacak dua eşleri ile aralarında sorun olan kişilerin en merak ettiği bir konudur. Genel olarak insanlar konuşurken sonlarının ne olacağını pek düşünmeden konuşur ve istemeden de olsa kalp kırabilirler. Bu durum istemsiz bir şekilde karşı tarafa zarar verebilir. 

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Sadece ikili ilişkilerde de değil evlilik hayatında da bu tarz olumsuz durumlar meydana gelebilir. Böyle süreçlerde neler yapabileceğiniz aklınızda bir soru işareti kalabilir.

Eğer çevrenizde olan insanların hakkınızda konuşmaması, eşlerinizin aileleri ile dedikodu yapmamasından sizlerin kalbini kırmamasına kadar birçok şey isteyebilirsiniz. Böyle anlarda ne yapacağınızı tam kestiremiyor olsanız bile sadece dua etmeniz mümkündür.

Bunun için her gün 5 vakit, vakit namazlarının ardından ya da Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından eller semaya açılarak eşler hakkında dua edebilirsiniz. 

Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Yapılacak Dua Nedir?

Kocanın ağzını dilini bağlamak için yapılacak dua evlilik hayatında yaşanan sorunların ortadan kaldırılması için edebileceğiniz dualardan birisidir. Eşleriniz ile aranızda tatlı söz yoksa, sürekli kırıcı konuşuyor, ya da olduk olmadık her yerde arkanızdan konuşuyor olabilir.

Böyle anlar kalbinizi kırabilir, ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Her ne kadar böyle anlar için eşinizin ağzını dilini bağlamak için yapılacak dua öne çıksa bile en çok Ayetel Kürsi ile yapılan dualar tercih edilir. 

Ayetel Kürsi ile Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi ile ağız dil bağlamak duasını okumak bu süreçte en etkili dualardan birisi olacaktır. Bunun için ilk yapılması gereken şey Ayetel Kürsi duasının ezberlenmesi olacaktır. Bu sure Bakara Suresinin 255. Ayeti olarak bilinmektedir. İsterseniz ezberlemek yerine Arapça bakarak da okuyabilirsiniz.

Çok kolay bir süre olduğu için kocanızın ağzını dilini bağlamak için yapılacak dua olarak ezberlenebilir. Sure okunmadan önce gusül abdestinin olma zorunluluğu vardır. Abdestiniz yoksa eğer hemen almalısınız. 

Ayetel Kürsi Faziletleri

Ayetel Kürsi ile aşkı canlandırma duası Ayetel Kürsi faziletlerinden birisidir. Bu sureyi her namazdan ya da ibadetlerden sonra okumak eşler arasında olan sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Ayetel Kürsi insana ne yapar konusunda birçok faydası ve fazileti olduğu bilinir. Ayetel Kürsi faziletleri;

 1. Ayetel Kürsi ile dua etmek Allah katında duaların daha hızlı kabul edilmesini sağlar.
 2. Her türkü kıymetli ve hayırlı kapılar açılır. 
 3. Geçmişte işlenen tüm günahların affı için okunur.
 4. Bunalımda olan, darda olanlar kurtulmak için okur.
 5. Ayetel Kürsi okunan evlere büyü yapılmış olsa ya da yeni yapılacak olsa bile tutmaz.
 6. Nazarın tüm olumsuz etkilerinden kurtarır.
 7. Düzenli olarak okumak eşler arasında aşkın canlanmasını sağlar.
 8. Ağzı dili bağlar, kötü sözleri ortadan yok eder. 

Şahmeran Duasıyla Ağız Dil Bağlamak

Şahmeran duasıyla ağız dil bağlamak da özellikle eşler ile arasında sorunlar olan kişilerin okunması gerekir. Şahmeranla ağız dil bağlamak tek bir amaçla değil birden fazla amaçla da olunabilir. Eğer sizlerin evlilik hayatınız çok mutlu bir şekilde devam etse bile çevrenizde sizleri rahatsız eden sözler geliyorsa bu duadan yardım alabilirsiniz.

Tabi ki çevrede konuşanlar için değil eşleriniz de ailesi ile sizlerin dedikodusunu yapabilirler. Tabi ki sadece bununla da sınırlı kalmayabilir. Bir yandan sizleri kırıcı sözler de söyleyebilirler. Bu süreçlerde kocanızın ağzını dilini bağlamak için yapılacak dua sayesinde kalbinizden geçen her şeyi sağlayabilirsiniz. 

Şahmeran Duası Faziletleri

Şahmeran duasıyla aşkı canlandırmak eşlerinizle aranızda sorun varsa en çok tercih edeceğiniz işlemlerden birisidir. Şahmeran duası okunarak birçok fazilet elde edilebilir. Genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Şahmeran Duası düzenli olarak okunursa eşler arasında sorunları yok eder.
 2. Kalp kırgınlıkları varsa yok eder. 
 3. Aşkı canlandırmak için okunur.
 4. Aşık olunan kişilerin de kendilerine aşık olmasını isteyen kişiler tarafından okunur.
 5. Evde kalmış, evlenmek isteyen kişiler tercih eder.
 6. Nazarın tüm olumsuz etkilerinden kurtarır.
 7. Yıldızı düşük olan kişilerin yıldızlarını yükseltmek için okunur.

Şahmeran Duasıyla eşlerin ağzını dilini bağlamak çok kolaydır. Bu duayı okuyarak herkes gibi sizler de aşk hayatınızın daha canlı olmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak her gün ikindi namazından sonra 21 gün boyunca düzenli olarak okunması gerekir. Her gün 7 kere okunan duaların abdestli okunmasına özen göstermelisiniz. 

Çok tesirli bir dua olurken aşk hayatında birçok olumlu etkileri beraberinde getirir. Eğer sizler de eşinizle aşk hayatınızın her zaman daha diri olmasını istiyorsanız Şahmeran Duasından yardım alabilirsiniz. Şahmeran Duası hem ezberlenmesi çok kolay hem de çok farklı anlamları beraberinde getirir.

Şahmeran Duası düzenli bir şekilde okumaya devam ettiğiniz sürece hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa kısa sürede yoluna girer. Eşleriniz arasında oluşan sorunları kısa sürede yok edebilecek olduğunuz gibi, ağzını dilini bağlayarak sorunları yok etmektedir. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.