Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü

kocaya istedigini yaptirma medyum yorumlari 1

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü özellikle de son zamanlarda çok sık merak edilen konular arasına girmeyi başarmıştır. Hemen hemen herkesin bildiği üzere insanın dünyaya geliş amaçlarından belki de en önemlisi neslini devam ettirebilmek, bunun için de evlilik yöntemine başvurmaktır.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bu gibi iyi niyetli sebeplerden ötürü evlenme isteğinde bulunan bazı kimseler gerek ailevi etkenlerden dolayı gerekse diğer faktörlerden dolayı bu isteklerini gerçekleştirmiş olsalar dahi mutlu bir insan olamazlar, eksik ve ümitsiz hissederler. Bu kişiler tüm bu faktörler kapsamında kocalarından istedikleri ilgi ve alakayı, sevgiyi ve merakı göremiyor olabilirler. İşte bu noktada kocaya istediğini yaptırma büyüsü devreye girerek bu kişilerin kocalarının olumlu anlamda değişmesini hedeflemektedir.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü güvenilir ve deneyim sahibi olan medyumlar tarafından yapıldığında en etkili sonuçlar ile sizleri bir araya getirmekte, sizin mutlu olmanızı hedeflemektedir. Bu noktada kişilere düşen görev ise böyle bir durum ile baş başa kalındığında gelişigüzel bir şekilde hareket etmemek, internet ortamında dolaşan bilgi kirliliğini kesinlikle ciddiye almamaktır. Kişiler 6. hissi kuvvetli olan, duru görü yeteneğine sahip olan, bilgi ve birikim sahibi medyumlar ile birlikte hareket etmelidirler. Ayrıca bu büyü çeşidinin etkilerinin kısa süreler içerisinde gözlemlenebilir olduğunun farkında olmalı, ve bu etkilerin kalıcı olduğunu da göz önünde bulundurmalıdırlar.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Yapılışı

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Yapılışı konusuna bakıldığında bu işlemin tam anlamı ile gerçekleştirilebilmesi için bazı bilgilere ve araç gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemi uygulama aşamasına geçmeden önce kişilerin anne ve baba adı, doğum tarihi ve fotoğrafı gerekecek; bu fotoğrafın üzerine safran mürekkebi kullanılarak kişi bilgileri yazılacaktır. Aynı şekilde bu işleme başvurmuş olan kişinin de fotoğraf alınacak aynı şekilde safran mürekkebi aracılığı ile kişisel bilgiler yazılacaktır. Bu büyünün yapılış amacı tamamı ile kadının ilişkide daha baskın olmasını sağlamak ve kadının ilişkide daha üst konumda olduğunu kanıtlamak olduğu için yaptıran kişinin fotoğrafı üstte karşı tarafın fotoğrafı altta kalacak bir şekilde fotoğraflar birbirlerine bağlanır. Bağlama noktasında kırmızı renkli bir iplik kullanılması tavsiye edilir. Fotoğraflar birbirine bağlanırken her düğümde medyum hoca uygun tılsımlı sözleri seslendirecektir. Son olarak fotoğraflar yakılacak küller herhangi uygun bir yerde saklanacaktır. Saklanan küllerin 7 gün boyunca o halde kalmasından sonraq ğzerine belli bir miktar su eklenerek kaşı tarafa içirilecektir. Bu içme aşamasında karşı tarafın bunu 7 gün boyunca düzenli bir şekilde yapması gerektiği gözden kaçırılmamalıdır.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Yapılışı her ne kadar kolay bir şekilde gerçekleşiyor ve de basit araçlar gerekiyor olsa dahi bu tarz büyü çeşitlerini hiçbir profesyonel destekten yardım almadan tamamen doğaçlama bir şekilde evde yapmaya çalışmak çok ciddi sonuçlara yol açacak, beklenen etkilerin aksine etkiler gözlemlenecektir. Bu nedenle kişilerin medyum seçimi noktasında mümkün mertebe dikkatli ve özverili olmasıdır. Buna ek olarak bu tarz büyü çeşitleri oldukça etkili büyüler oldukları için kişiler büyünün etkilerinin tamamı ile kalıcı olduğunun farkında olmalı bu nedenle de yaptırmadan önce kesin kararlarını vermelidirler.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Etkileri

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Etkileri deneyimli ve bilgili medyumlar tarafından gerçekleştirildiğinde kolay bir şekilde gözlemlenebilecektir. Bu kocaya istediğini yaptırma büyüsü etkileri arasında öncelikli olarak eşin duygu durumunun değişiklik göstermesi bulunur. Karşı taraf artık size çok daha sevgi dolu ve aşk dolu yaklaşacak, size son derece naif davranacaktır. Buna ek olarak romantik sürprizler yapmaya başlayacak birbirinden farklı hediyeler almak isteyecektir. Sizden başka kimseyi kendi ailesi bile dahil gözü görmeyecektir. Sabah uyandığı andan itibaren tüm odak noktasını size verecek adeta ondan istek ve taleplerde bulunmanızı isteyecektir.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Etkileri sayesinde problemli olan tüm evlilikler tekrar düzelmiş, ortada hiçbir problem kalmamıştır. Tekrar eskisi gibi mutlu, huzurlu ve ilgili bir evlilik yaşamalarına olanak tanımıştır. Bu büyü türü tamamen etkili bir büyü türü olma özelliğine sahip olduğundan evliliklerinde problem yaşayan insanlar bu büyüye yönelmelidirler. Taleplerinizin dikkate alınması ve istediklerinizin hemen gerçekleşebilmesi adına büyük ve önemli bir yere sahip olan büyü çeşidi sizlere sonsuz mutluluk, huzur ve rahatlık vadeder. Romantik günler ve birbirinden farklı hediyeler ile kocanız sizi her daim daha fazla şımartmak ister, siz olmadan tek bir gün bile geçirmek istemez.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Etki Süresi

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Etki Süresi konusuna bakıldığında yukarıdaki kocaya istediğini yaptırma büyüsü yapılışı kısmında da bahsedilmiş olduğu üzere bu büyünün yapımında elde edilmiş olan fotoğraf külünün pet şişede bekletilmesi kesin şart olarak tutulmuştur. Ayrıca karşı tarafın bu suyu 7 gün boyunca düzenli bir şekilde içmesi gerektiğinden büyünün etkileri 17 gün sonra direkt kendini göstermeye başlayacaktır. Kocanız 17 gün sonra direkt olarak size yakın, samimi ve ilgili davranmaya başlayacak, giderek de sizler için dünyayı göz önüne serebilecek bir kıvama gelecektir.

Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Etki Süresi konusuna bakıldığında ayrıca bu etki süresi büyü uygulamasını gerçekleştirmekte olan medyum hocanın uygulamış olduğu yöntem ve kullanmış olduğu araç gereçlere bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte büyü etkisi altına alınmak istenen kişinin enerjisi ve ruh hali de etki süresini değiştirebilecek faktörler arasında bulunur. Bu faktörler etki süresini kısaltabileceği gibi gecikme durumu da yaşatabilir. Bu noktada kişilere düşen görev sabırlı ve kararlı bir şekilde bekleyebilmeyi başarmak ve mümkün olduğunca da deneyim sahibi medyum hocalardan destek almaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.