Makas Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

makas buyusu medyum yorumlari 1

Makas Büyüsü Nedir sorusunu soran bir kişi, bu büyünün tarihin en ilginç büyüleri arasında bulunduğu bilgisine bulaşabilir. Makas büyüsünün oldukça ilginç bir büyü olmasının altında yatan sebep, hem ak büyü hem de kara büyü olarak kullanılmasıdır. Makas büyüsü ak büyü olarak kullanıldığında sonuçları arasında bağlama ve birleştirme bulunur. İki kişiyi birbirine bağlamak ve bu kişileri birleştirmek amacıyla makas büyüsü yapılabilir. Fakat kara büyü olarak yapılan Makas Büyüsü Nedir sorusunun farklı cevapları bulunmaktadır. Makas büyüsü kara büyü olarak yapıldığında sonuçları içerisinde ayrılıklar bulunur.

Ayırma büyüleri arasında en sık kullanılan büyülerden bir tanesinin makas büyüsü olarak bilinir. Herhangi biri, başka biri ile barışmak istiyor veya iki kişiyi ayırmak istiyorsa makas büyüsünden faydalanır. Fakat büyüler ciddi sonuçları olan ve çoğu zaman olumlu sonuçlar doğurmayan uygulamalardır. Bu büyülerin işinin ehli medyumlar tarafından yapılması gereken uygulamalar olduğunu unutmamak gerekir. Herhangi bir konuda büyü yaptırmadan önce, yaptıracağınız büyünün sonuçlarının farkında olmamız gerekir. Makas büyüsü ak büyü olarak yapıldığı taktirde kişilerin birbirine sıkı bir şekilde bağlanması amaçlanır. Herhangi biri sevdiği kişiyle evlenmek istediğinde veya sevgilisi ile arası bozuk olduğunda makas büyüsünden yardım alabilir. Eşiyle problem yaşayan kişilerde makas büyüsünden yardım alınır. Makas büyüsü kara büyü olarak kullanıldığında kişilerin birbirinden ayrılması gibi olumsuz sonuçlar doğar.

Makas Büyüsü Etkileri

Makas Büyüsü Etkileri, eğer büyü ak büyü olarak yapılmış ise, büyünün yapımının yedinci gününden itibaren büyü yapılan kişide görülmeye başlar. Fakat makas büyüsü kara büyü olarak yapıldıysa, büyü yapılan kişinin üzerindeki etkiler 14. gün itibari ile görülmeye başlar. Ak büyü olarak yaptırılan makas büyüsünün etkileri arasında, büyü yapılan kişinin yaptıran kişiye aşık olması vardır. Büyünün yapıldığı kişi, büyü yaptıran kişiyi çok sık aralıklarla rüyasında görmeye başlar. Bu kişi sürekli olarak diğer kişinin sesini duymaya ve baktığı her yerde bu kişiyi görmeye başlar. Büyünün yapıldığı kişi büyü yaptıran kişi olmazsa güzel bir hayat geçiremeyeceği hissine kapılarak, hareketlerini bu yönde şekillendirir. Ak veya kara büyü olarak yapılacak olan makas büyüsünü etkileri, büyü yapılmadan önce en iyi şekilde araştırılmalı ve sonuçları bilinmelidir.

Makas büyüsü farklı şekillerde uygulanabileceği gibi, yapımı esnasında kullanılacak farklı malzemeler de bulundurur. Bu malzemeler genellikle büyünün yapılacağı kişiye ait bilgiler, fotoğraflar ve makaslardır. Büyünün çeşidinin değişmesi malzemelerinin de değişmesine sebep olur. Makas büyüsü, büyücü veya medyumlar tarafından yapılması gereken bir büyüdür. Büyünün yapımı esnasında medyumun tılsımlı sözler söylemesi gerekir. Ak büyü olarak büyünün sonucunda iki kişinin birbirine bir makas gibi bağlanıyor olması makas büyüsü adını almasının sebebi olarak bilinir. Ritüel şeklinde gelişen makas büyüsü sonucunda iki kişinin birbirine yoğun şekilde bağlanmasını içerir. Fakat bu etkiler ak büyü şekilde yapılsa bile olumsuz sebepleri doğurabilir.

Makas Büyüsü Etkileri kara büyü olarak yapıldığında değişiklik gösterir. Bu malzemeler için yine büyünün yapılacağı iki kişinin bilgileri ve fotoğrafları gerekir. Fakat bu bilgiler birbirinden ayrılmasını istedikleri kişilerin bilgileri olmalıdır. Kara büyü olarak yapılan makas büyüsünün sonucunda kişiler birbirinden ayrılacaktır. Kara büyü olarak yapılan makas büyüsünde medyumlar tarafından, tılsımlı sözler yardımı ile gerçekleştirildiği bilinir. Fakat tılsımlı sözler kara büyülerde ve ak büyülerde farklılık gösterir. Kara büyü olarak yapılan makas büyüsü, dört günlük süren bir işlemin sonucunda etki etmektedir. Kara büyü olarak yapılan makas büyüsünü etkileri yaklaşık olarak 28 günde görülür.

Makas Büyüsü Belirtileri

Makas Büyüsü Belirtileri, büyünün ak ya da kara şekilde yapılmış olmasına göre yapılan kişilerde değişiklik gösterir. Eğer kara büyü olarak makas büyüsü yapıldığı düşünülüyorsa, büyü yapılan kişilerin birbirinden nefret etmeye başladıkları görülür. İlişki yaşamakta olan çiftler sürekli olarak birbiriyle kavga etmeye ve tartışmaya başlarlar. Bu tartışmalar herhangi bir sonuca bağlanamaz ve kişiler birbiriyle barışamaz. Belirli bir süre sonra büyü yapılan bu iki kişi aynı ortamda bulunamayacak hale gelirler. Büyünün belirtileri arasında çiftlerin birbirini çirkin hayvanlara benzetiyor oldukları bile görülür. İki tarafta birbirine karşı oldukça asabi ve hırçın tavırlar sergiler. İlişki esnasında sinir katsayısı her geçen gün daha da artmakta ve kavgaların şiddeti de bununla aynı oranda artmaktadır.

Büyü sebebiyle kişilerin agresifleşmesi belirli bir süre sonra yalnızca iki kişi arasında da kalmaz. Büyü yapılan kişiler etraflarına karşı da oldukça agresif ve iletişim kurulması zor insanlar haline dönüşürler. Kişilerin ayrılıkları ve bitmek bilmez kavgalar Makas Büyüsü Belirtileri arasında bulunur. Herhangi bir kişi platonik bir aşk yaşadığı durumlarda bu kişinin var olan ilişkisini bitirmek için makas büyüsüne başvurabilir. Fakat bu beylerin çok ciddi sonuçları olduğunu bilmek gerekir. Makas büyüsü belirtilerinin ne kadar süre içerisinde görüleceği kişilere göre de farklılık gösterir. Eğer makas büyüsü ak büyü olarak bağlama amacıyla yapılıyorsa iki kişinin birbirini daha önceden görmüş olması gerekir. Aralarında herhangi bir aşinalık olmayan iki kişi hakkında yapılan büyü geçersiz olacak ve herhangi bir belirti göstermeyecektir.

Makas Büyüsü Bozumu

Makas Büyüsü Bozumu bu büyü ile karşı karşıya kaldığını düşünen kişiler tarafından en çok araştırılan konuların başında gelir. Büyüler bozulması ve geri döndürülmesi oldukça zor olan uygulamalardır. Herhangi bir kişi için büyü yaptırmayı düşünen kişilerin bu durumun farkında olması gerekir. Eğer üzerinizde makas büyüsü belirtileri veya etkilerinden herhangi birini hissediyorsanız bir medyum hocaya danışmanız tavsiye edilir. Medyuma danışırken vakit kaybetmemeniz Makas Büyüsü Bozumu gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Pek çok medyum makas büyüsü bozan onun büyü yapan kişi tarafından daha kolaylıkla gerçekleşeceğini söylemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.