Medyum Kağan

Medyum Kağan ismi ile tanınan Oğuz Mutlu 1982 yılında Burdur şehrinin Kavacık köyünde doğmuştur. İlkokul dönemini köyünde geçiren ve orada okuyan Oğuz Mutlu Ortaokul ve Lise eğitimini dışarıdan bitirmiştir. İlkokul dönemlerinde başlayan öngörüsel yetenekleri bir gece vakti gördüğü rüya ile bütünleşmiş ve kendisi bedensiz varlıklar ile iletişim kurmaya başlamıştır. 

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Medyum Kağan

Medyum Kağan ismi ile tanınan Oğuz Mutlu yıllardır medyumluk mesleğini Antalya ve İstanbul şehirlerinde yasal olarak icra etmektedir. Çeşitli televizyon kanallarında paranormal konularla ilgili yaklaşık 600 bölüm program yapan Medyum Kağan, 3 gazete, 3 dergi, 3 de haber sitesinde köşe yazıları kaleme almıştır.

Medyum Kağan Kimdir?

22 senelik mesleki hayatında binlerce danışanına rehberlik ederek faydalı olan Medyum Kağan bu alanda yaptığı başarılı çalışmalarla kendisini ispat etmiş bir medyumdur.

Medyum Kağan Yorumları

Medyum Kağan hakkında yazılan yorumları okumak istiyorsanız lütfen aşağıda ki bağlantıya tıklayın ve medyum yorumlarına ulaşın.

22 yıldır cinler alemi, havas ilmi, vefk, ebced ve astroloji gibi konular üzerinde derin araştırmalar yapan Medyum Kağan bazı televizyon programlarına da konuk olarak katılmıştır.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Medyum Kağan İletişim

Canlı yayına telefonla bağlanan seyircilere, kendileriyle ilgili yaptığı net analizlerle de adından sıkça söz ettiren Medyum Kağan ayrıca ünlü bir Youtuberdır. Vâkıf olduğu konularla ilgili bir kitap yazmayı düşünen Medyum Kağan ayrıca paranormal konuların ele alındığı bir televizyon kanalı da kurmayı planlıyor.

Medyum Kağan iletişim, medyum kağan hakkında, medyum kağan kadınlar kulübü, medyum kağan kimdir, medyum kağan yorum, medyum kağan yorumları, medyum şikayet, medyum tavsiye, medyumlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.