Musallat Belirtileri

112
Musallat Belirtileri 1 min
Musallat Belirtileri

Musallat Belirtileri nelerdir öğrenme istiyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Hayatımızda ne yazık ki her şey istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Kendimizde ya da çevremizde cin alemlerinin musallat olma durumu olabilir. Musallat belirtileri bu noktada son derece merak edilen ve bilinmesi gereken konulardan biridir. Bir cin tarafından insana musallat olma durumları olabiliyor.

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Üstelik musallat olduğu andan itibaren ne yazık ki korkunç günlerin başlayacağını söyleyebiliriz. Çünkü cinin kişi üzerinden gitmesi için hocanın desteği gerekmektedir. Etkili dualar ve cin çıkarma işlemleriyle musallat olan cinin gitmesi sağlanmaya çalışılır.

Musallat Belirtileri Nelerdir?

Kendinizde ya da yakınlarınızda cinin musallat olup olmadığını tespit etmek istiyor olabilirsiniz. İşte böyle bir durumda en iyi çözüm yöntemi musallat belirtileri nelerdir? konusunda bilgi sahibi olmanızdır. Yaşantınızda bazı tedirgin eden ya da anormal olarak ifade edebileceğimiz bir durumlar varsa doğal olarak cinin musallat olduğunu düşünebilirsiniz. Eğer bir cin musallat olduğu zaman nasıl bir belirtiler olmaya başlayacak diye düşünüyorsanız şu şekilde olduğunu söylemeliyiz:

*Banyodan hızlı şekilde çıkma isteği içerisinde olma ve korkma 

*Gecenin geç saatlerinde yürürken peşinizden sanki biri geliyormuş gibi hissetmeniz 

*Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlıkta bir gözün size doğru baktığınızı görmeniz 

*Çevreden pis bir koku duymak 

*Karanlıktan korkmak 

*Uykuda sık sık dişlerini sıkmak 

*Uykuda ağlamak ve bağırmak 

*Karı koca arasında soğukluk ve tiksinme olması 

*Rüyanızda cinsel ilişki kurmak isteyen birini görmeniz 

*Söz ve davranışlarınızda ani dengesizliklerin olma durumu

*Nedensiz yere iç sıkıntısı, halsizlik

*Ruh darlığı 

*Kadınlarda aşırı saç dökülmesi 

*Sebepsiz yere gülmek ya da ağlamak 

*Aşırı unutkanlık 

*Aniden evden sıkılmak, nefret etmek 

*Tembellik hali 

*Adet kanamaların düzensiz olması 

Musallat belirtileri arasında yer almaktadır.  Musallat olduğu zaman şüphesiz en belirgin özelliklerinden biri bu durumların yaşandığını söyleyebiliriz. 

Cin Bedendeyken Belirtiler

Cin bedendeyken belirtiler nasıl olduğu, kendisinden olduğuna dair şüphe duyan kişileri yakından ilgilendiren bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir cinin kişinin bedenine musallat olduğu zamanlarda birtakım belirtilerle anlaşılmaya başlanacak olduğunu söylemeliyiz. Cin bedendeyken en sık görülen durumlar nelerdir diye bakıldığı zaman sürekli bir baş ağrısı durumu, sersemlik, başın üzerinde bir yerin acıması, baş dönmesi, bir olayı daha önce yaşamış hissiyatı içerisinde olmaya başlayacaktır. Aynı zamanda cin bedende olan kişilerde devamlı bir uyku uyuma isteği içerisinde olacağını söylemeliyiz. Nefes alıp vermede güçlük yaşama, ruhsal sıkıntı, tüm dünya üzerine yıkılıyor gibi hissetmek, sürekli olarak karışık rüyaların görülmesi denebilir. 

Kadına Aşık Olan Cin Belirtileri

Kadına bir cin aşık olursa neler olur ve ne gibi bir belirtiler ortaya koyar önemli bir konuyu kapsamaktadır. Çünkü günümüzde bu tür hadiselere çok sık şekilde rastlamış olduğumuzu söyleyebiliriz. Kadına aşık olan cin belirtileri arasında şunların yer almış olduğunu söylemeliyiz:

*Sebepsiz yere baş ağrısı 

*Kasılma ve sinirlenme 

*Tembellik 

*Herhangi bir bölgede ağrı olması ve doktorların bu ağrıyı bulamaması 

*Beyin yorgunluğunun olması 

Kadına aşık olduğunun belirtileri arasında yer almaktadır. Eğer ki cin bir insana aşık olursa, kişi ibadeti terk etmeye başlar. Kötü alışkanlıklardan intihar etme düşüncesine kadar pek çok olumsuz davranışlara girmeye başlar. 

Cin Hangi İnsanlardan Hoşlanır?

Cin hangi insanlardan hoşlanır? cinler alemi hakkında sürekli olarak merak içerisinde olan insanların öğrenmek istediği konulardan biridir. Cinin aşık olduğu insan tiplerinin nasıl olduğuna baktığımız zaman aşırı öfke, aşırı korku, nefsin aşırı isteklerine kötülüğü, aşırı gaflet halinde cinin insanlardan hoşlanma durumu vardır. Cin insandan hoşlandığı zaman peşini bırakmaz ve insan üzerinden gitmesi için dualar okunması gerekir. 

İçimizde Cin Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

İçimizde cin olup olmadığını anlamamızın bazı kolay yolları vardır. Musallat olduğu zaman hangi belirtiler ortaya çıkar bedenimizde ve aynı zamanda ruhsal açıdan bazı farklılıklar ile tespit edebilmekteyiz. Cinin musallat olduğu kişilere bakıldığı zaman çok çabuk şekilde ruh halinde ani değişimler yaşanabilir. Bunlar birden gülerken bir an da ağlaması şeklinde örnekler verilebilir. Haliyle böyle bir ruhsal değişim içerisinde olanlarda cin olma ihtimalinin yüksek düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. İçimizde cin olup olmadığını nasıl anlarız? dediğimizde bunun en belirgin örneklerinden biri ani ruh değişimleri diyebiliriz. 

Cin Çarpması Nasıl Olur?

Cinlerin ne yazık ki sadece filmlerde değil gerçek hayatta da var olduğunu söylemeliyiz. Cin çarpması nasıl olur? cinler alemini merak edenler açısından oldukça üzerine düşülen bir konudur. Çünkü ne yazık ki insan yaşamında cinlerin kötülüklerine maruz kalan, çarpılan pek çok kişi olmuştur. Bu nedenden dolayıdır ki cin dendiği zaman her zaman ürkütücü bir hal almış olduğu da gerçektir. Cin çarpması yaşandığı zaman cinin insan içerisinde ilk olarak bağırmaya başlaması ile gerçekleşecek. Çığlık atan cin, kişinin ağzından konulmaya başlar. Kişide cin çarpma durumu olduğu zaman sağa sola doğru çarpma başlar ve bakışları donuk bir haldedir. Titreme hali ve aynı zamanda da şiddetli bir şekilde gözlerini açıp kapama hali yaşanmaya başlar. 

İyi Cinler İnsana Musallat Olur Mu?

Cinler alemine baktığımız zaman hem iyi hem de kötü cinlerin varlık sürdürmüş olduğunu söyleyebiliriz. Genelde kötü cinler musallat olduğu zaman kabus dolu bir yaşam başlıyor diyebiliriz. Hatta kişinin hastalanması ve ölümüne kadar gitmesine neden olacak ciddi sorunların ortaya çıkma durumu meydana gelebilir. İyi cinlerin kötü cinlerde olduğu gibi musallat olma durumu yoktur. İyi cinler, kendi halindedir ve insana herhangi bir zarar vermez. 

Cin Sahiplenmesi Belirtileri

Bir kişide cin musallat olduğu zaman sürekli olarak dalgın bir hal içerisinde olurken aynı zamanda odaklanma ile ilgili olarak bazı sıkıntılar yaşamaya başlayacaktır. Cin sahiplenmesi belirtileri ile bunu çok kolay bir şekilde anlayabilmemiz mümkün oluyor. Eğer cin bir  kişiyi hem bedenen hem de ruhen etkisi altına aldıysa artık ondan gitmek istemeyecektir. Üstelik sahiplenmiş olduğu kişinin biriyle sevgili olmasını ya da evlenmesini bile kıskanabilir. Hatta onun yanına kimseyi yaklaştırmaz ve yanında olan kişilerin rüyasına girerek korkutabilir.

Cinden Hamile Kalmak Mümkün Mü?

Cinin her ne kadar bedenin içerisinde yer alma hali olsa da cinsel birliktelik söz konusu değildir. Bu durum yalnızca zihinsel açıdan mümkün olabilir. Hiçbir şekilde cinin bir insanla cinsel birliktelik yaşaması mümkün değildir. Böylelikle cinsellik yaşamadığın dan dolayı doğal olarak hamile bırakma gibi bir durumu söz konusu değildir. Cinle insan arasında bir hamile kalma durumu olacağı tarzında söylenenlerin tamamen yanlış olduğunu ve böyle bir şey olmadığını söylemeliyiz. 

Cin Musallat Duası

Cin musallat olduğu zaman korunmak için yapılması gereken en doğru çözüm yolu dualar olacaktır. Fakat cin bir kişiye musallat olduğu zaman namaz kılmasını, Allah’ı zikretmesini ve aynı zamanda da Kuran okumasına mani olur. Kişinin içerisinde daha çok şeytani arzuların belirmeye başlaması kaçınılmaz olacaktır. Her ne kadar cine maruz kalan kişi dua etme konusunda sıkıntı yaşıyor olsa da mutlaka dua okumaya devam etmesi gerekir. Cin Suresi, Felak ve Nas Suresi çokça okunması gerekir.

Yazıyı değerlendir!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.