Nohut Büyüsü Nedir? Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

nohut buyusu 1 768x470 1
Nohut Büyüsü Nedir? Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır? 2

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır soruları pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu büyü, dışarıdan bakıldığında bakliyat olan nohutların kullanıldığı bir işlemdir. İnsanları birbirine aşık etmek ve birbirleriyle bağlantı kurmak için kullanılan bir beyaz büyü büyüsü sınıfıdır. Anadolu coğrafyasında insanlar tarafından en sık kullanılan ritüel ve büyülerden biridir. Bunun Türkiye ve Azerbaycan gibi ülkelerde yaygın olduğu bilinmektedir.

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır konusunda farkında olunmalıdır ki büyüler, başarılı olmak için belirli malzemeler ve belirli seviyeler gerektiren adeta bir sanattır. Birincisi, ihtiyaç ve arzuları belirlemektir. Coşku olmadan nohutları büyülemek için hiçbir neden yoktur. Bir ihtiyacınız veya arzunuz olduğunda, hedeflerinize ulaşmak için hangi enerjiyi kullanmak istediğinizi düşünün. Büyülerinizden en iyi şekilde yararlanmanın kolay bir yolu, tüm enerjileri serbest bırakmaktır. Bu tür bir işte yeniyseniz, ilk nohut büyünüzü yapmadan önce bir ay beklemeniz iyi bir fikirdir. Aksi takdirde, taşınması gerekecektir. Ayrıca, gönderirken sezgiyi kullanmak en iyisidir. Büyüyü yaptıktan sonra duygularınızı analiz etmeye çalışın.

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut Büyüsü Nedir sorusu çok sık merak edilmekte olan bir soru olmakla birlikte bir insanı sevmek ve intikam almak için kullanılan bir tür büyüdür. Kasıtlı olarak çalışır. 41 Nohut medyum tarafından özel bir dua ile okunur. Seçtiğiniz nohut büyü yapmak isteyenlere verilecektir. O da okumak zorundadır. Dualar besmelesiz her nohutun üzerine önce okunur. Ardından nohutlar suya atılır. Bu kişinin sevgisi nohut gibi kabarmalı, kalbini aklından çıkarmalı ve bana geri dönmelidir denilebilir. Nohut büyüsü yapılırken insan tek başına bunları yapamaz. Çünkü medyumlar ve büyücüler arasındaki iş birliği ile gerçekleşmekte olan bir tür büyüdür.

Nohut Büyüsü Nedir sorusunu siz de merak ediyorsanız aşk ve zihin problemlerini kolaylıkla aşabilir, ucuz ve etkili aşk büyüsü olarak da bilinen bu büyüyü kullanabilirsiniz. Kullanılan tek malzeme nohut olduğu için bu büyü yalnızca zaman ve emek ister. Doğru uygulamalar ile etkileri kısa süreler içerisinde kolay bir şekilde gözlemlenebilir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır konusuna baktığımızda; İlk olarak, süreç nohutların pişirilmesiyle başlar. Bundan sonra, bu süreç için gereken tek şey, âşık olanlar ve onlara âşık olmaları istenen kişiler hakkında bilgidir. Bu bilgiler adınız, annenizin adı, doğum tarihiniz ve fotoğrafınızdır. Âşık olmak istediğiniz kişinin fotoğrafını çekerek 41 nohutla işleme başlıyoruz. Nohutlar sırayla sayılır ve nohutları her saydığınızda örneğin bir tılsım deyin. 41 kere sayıyoruz: Zeliha oğlu Hasan, Elvan kızı Nasibe sonsuza kadar sevecek ve ona âşık olacak. Bu 41 tur 7 kez tekrarlanır. Bu ritüelin sonunda muska sözler söylenir ve işlem tamamlanır. Nohut büyüsü yapmaya başlamadan önce, üçlü dönme kanunu kavramını anlamamız gerekir. Magick’te üçlü dönüş yasası, kullanılan enerjinin gücün üç katı kadar geri döndüğü anlamına gelir. Kötü niyetli büyüler yapmak zarar verebilir, ancak olumlu amaçlı büyüler insanlara yardımcı olabilir. Sihirli sanat eğlencelidir, ödüllendiricidir ve zevk alınmalıdır. Genel olarak, büyülerin yapılması dört hafta sürer ve dört hafta içinde ortaya çıkması amaçlanır. Rootwork ve hoodoo büyüleri, belirli bir süre boyunca çalışacak ve belirli bir zaman çerçevesi içinde sonuç üretecek şekilde tasarlanmıştır. Büyülerinizden en iyi şekilde yararlanmak için ayın evreleri ve haftanın günleri gibi planlarınızı buna göre yapın.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır noktasında bilinmelidir ki diğer işlemlerden farklı olarak bu işlem, fotoğrafların yerleştirilmesini veya basılmasını veya bu sürece cinsel varlığın dahil edilmesini içermez. Tamamen ritüel olan nohut büyüsü diğer aşk büyülerinden farklıdır. Bu büyüyü yaptırmaya emin bir şekilde karar verdiğinizde işini iyi bir derecede yapan medyumlardan yardım almanız sizler için çok daha yararlı olacaktır. Türkiye’de işini iyi yapan birçok mükemmel medyum vardır. Bu medyumlardan ilki Yahudi medyasıdır. Yahudilerin duru görüsünün sihirli yeteneğini kimse bilmiyor olsa da onlar bu noktada çok yeteneklidirler. Bu nedenle eğer bir işleminiz varsa daha doğru sonuçlar için Yahudi medyumlar arasından seçiminizi yapmanız faydalı olacaktır.

Nohut Büyüsü Etkileri ve Süresi

Nohut Büyüsü Etkileri ve Süresi konusunda bu büyü uygulandıktan sonra kişilerde büyük etkiler gözlemlenmesi söz konusu olur.

  • Kişi diğer kişiyi rüyada görmeye başlar.
  • Kendini adeta içeri kilitler ve dış dünyayla teması engellenir.
  • Öfkeli bir ruh hali içerisinde olur.
  • Karşı cinse olan çekim azalır.
  • Evlilikle ilgilenmiyor olsa bile artık ilgilenecek bir hale gelir.
  • İşlem tamamlandıktan sonra karşı taraf büyüyü yaptıran kişi olmadan yaşayamaz.

Nohut Büyüsü Etkileri ve Süresi noktasında bu büyü genellikle 4 gün sonra etkisini göstermeye başlar ancak kişinin tam olarak aktif hale gelmesi ve size geri dönmesi genellikle 14 gün sürer. Bazı inatçı kişiliklerin bu süreyi 21 güne kadar uzatabildiği de biliniyor. Ayrıca bu süreyi yardım alınan medyumun kullandığı çeşitli malzemeler ve dualar da etkileyebiliyor.

Nohut Büyüsü Bozumu

Nohut Büyüsü Bozumu son derece kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Tüm beyaz büyüler kara büyü ile yok edilebilir ve tüm kara büyüler beyaz büyü ile yok edilebilir. Bu nedenle işlemi çok iyi uygulayacağına emin olduğunuz bir medyum ya da hocadan destek almanız çok daha doğru bir karar olacaktır.

Nohut Büyüsü Bozumu konusunda medyumlardan gerekli yardım ve destek alınmadığı taktirde beklenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu nedenle bu noktaya karşı dikkatli olunması gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.