Ölüm Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

olum buyusu medyum yorumlari

Ölüm Büyüsü Nedir, kara büyüler hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler tarafından merak edilen bir büyü türüdür. Ölüm büyüleri en tehlikeli büyüler arasında yer alan ve herhangi bir olumlu sonucu bulunmayan büyülerdir. Bilinen pek çok büyüden çok daha tehlikeli olan ölüm büyüsünün tek bir yapılış şekli bulunmaz. Ölüm büyüsü medyumlar tarafından, farklı şekillerde gerçekleştirilen bir büyüdür.

Ölüm Büyüsü Nedir sorusunu soran biri, bu büyünün gerçekleştirildiği konuma göre de değişiklik gösterdiği cevabına ulaşabilir. Ölüm büyüsünün farklı uygulanma şekilleri bulunsa da yapılış amacı genellikle tek şekilde bulunur ve aynıdır.

Ölüm büyüsü sonucunda bu büyüye maruz kalan kişiler ölmekten daha beter bir hayat yaşamaktadır. Öyle ki bu büyünün sonucunda en kötü seçenek ölmek değildir. Büyünün yapıldığı kişinin akli dengesini tamamen yitirmesine ve hayati alışkanlıklarını kaybetmesine sebep olan bu büyü farklı şekillerde gerçekleştirilir. Ölüm büyüsünün sonucunda, büyü yapılan kişinin fiziksel olarak ölmesi amaçlanabileceği gibi, fiziksel olarak korkunç hastalıklarla yakalanması da amaçlanabilir. Ölüm büyüsü sonucunda kişiler akıl hastalıklarına yakalanarak hayatlarını tek başlarına sürdüremeyecek hale gelirler. Ölüm büyüsü gibi tüm büyüler, çok ciddi sonuçları olan ve geri dönülmesi neredeyse imkansız olan uygulamalardır. Dolayısıyla herhangi bir büyü yapmadan önce bu büyülerin doğuracağı sonuçların en iyi şekilde bilinmesi gerekir.

Ölüm Büyüsü Yapılışı

Ölüm Büyüsü Yapılışı ritüeller dolayısıyla gerçekleşir. Tarihin ilk çağlarından beri medyumlar veya büyücüler yardımı ile yapılan büyüler, kişilerin hayatlarında geri dönülmeyecek hasarlara sebep olur. En tehlikeli büyüklerden biri olarak bilinen ölüm büyüsünün yapılışı içinde gerekli olan bazı malzemeler bulunur. Bu malzemeler büyü yapılacak kişinin kişisel bilgilerini içerir ve büyüyü yaptıran kişiden istenir. Büyü yapılacak olan kişinin kendisinin ve annesinin adı, doğum tarihi ve üç adet fotoğrafı gerekir. Bu bilgiler Ölüm Büyüsü Yapılışı esnasında medyum tarafından kullanılacak olan bilgilerdir. Bilgilerin eksik olması durumunda büyü tamamlanmayacaktır. Ayrıca bu büyü için kurban edilmek üzere 7 adet keçi, kırmızı mum ve yaklaşık olarak 3 kg kadar da kireç gerekir.

Tüm malzemeler tamamlandıktan sonra ritüele başlanabilir. Bu büyünün sonuçları arasında ölüm olduğunu büyüye başlamadan önce kesin şekilde bilmeniz gerekir. Ölüm büyüsü yapılışı esnasında büyüden önce alınmış olan fotoğrafların üzerine kişinin bilgileri yazılır. Bu bilgilerin yazımı esnasında safran mürekkebi kullanılması gerekir. Daha sonra malzemelerden kireç yardımıyla pentagram adı verilen bir şekil çizilir. Bu şeklin etrafında 5 adet mum yakılır. Kalan bunlar ise çember bölgesinde yakılacaktır. Daha sonra kurban edilen keçilerin kanları medyum tarafından pentagrama yerleştirilerek, bir takım tılsımlı sözler ile büyüye devam edilir.

Ölüm büyüsü hangi amaçla yapılıyor olursa olsun, çok ciddi sonuçları olan ve geri dönüşü olmayan bir büyüdür. Büyüye başlamadan önce bu konu hakkında kesin bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Ölüm büyüsü adı verilen bu kara büyü, yaklaşık olarak 30 ila 31 gün arasında etki gösterir. Ölüm büyüsü iki farklı akşama ile gerçekleştirilen bir büyütür. İlk aşama 14 gün sürer ve daha sonra işleme üç günlük bir ara verilir. Üç günlük aradan sonra tekrar 14 günlük bir ritüel gerçekleştirilir. İşleminin ilk aşaması büyü yapılan kişinin psikolojik olarak tamamen çökmesi amacıyla yapılır. Kalan 14 günlük ikinci kısım ise kişinin çok ciddi boyutlarda fiziksel problemler yaşaması amacıyla uygulanır.

Ölüm Büyüsü Sonuçları

Ölüm Büyüsü Sonuçları arasında psikolojik ve fiziksel çok ciddi hasarlar bulunuyor. Düğünün yapıldığı kişi öncelikle psikolojik olarak etkiler hissetmeye başlar. Bu etkiler her geçen gün artarken, kişinin yaşamını imkansız hale getirecek seviyeye ulaşır. Büyü yapılan kişinin kendi iç dünyasına dönmesi ve kalan dünyayla iletişimini neredeyse sıfıra indirmesi bu sonuçlardan diğerleridir. Ailesi dahil olmak üzere hayatındaki herkesle iletişimini sıfıra indirerek sadece kendisiyle kalacaktır. Kısa süre içerisinde kabuslar görmeye başlayacak, kabuslar sebebiyle uyku düzeni tamamen sıfırlanacaktır. Uyku duyguyu dengesizleşmesi ile bağışıklığı düşecek ve hastalanmaya daha yakın olacaktır. Bu kişiler kulağına birinin fısıldaması gibi halüsinasyonlar ile karşı karşıya kalırlar. Yaşadıkları sürekli takip ediliyor hissi hayatlarını yaşamalarını imkansız bir hale getirir. En klasik Ölüm Büyüsü Sonuçları arasında uyanık olduğu zamanlarda bile kabus görmelerde bulunur. Psikolojik olarak yaşadıkları problemler her geçen gün artarken, fiziksel olarak da kendilerini kötü hissetmeye başlayacaklardır.

Büyü yapılan kişilerin psikolojik rahatsızlıkları büyünün ilk 14 gününün etkisi olarak bilinir. Büyünün ikinci aşamasının 14 gününde yapılan uygulamalar, fiziksel problemler yaşamalarını amaçlar. İkinci aşamanın sonucunda görülen etkilerin arasında büyü yapılan kişilerin yemek yemek gibi hayati aktivitelerini tamamen durdu oldukları görülür. Beslenmelerini durduran bu kişiler fiziksel olarak rahatsızlanmaya oldukça yakın halde olurlar. Metabolizmaları yavaşlar ve güçleri tamamen biter. Sağlıklı şekilde beslenmiyor olmak fiziksel olarak çökmelerine sebep olur. Bu durum belirli bir süre sonra bu kişilerin yerlerinden kalkamayacak hale gelmesine sebep olur. Psikolojik olarak yaşadıkları problemler dolayısıyla bağışıklıkları oldukça düşen bu kişiler fiziksel olarak yaşadıkları problemleri kaldıramayacak hale gelir. Tüm bu durumlar kişilerin hastalıklarının kurtarılamayacak bir boyuta ulaşmasına ve kalıcı hasarlar yaşamalarına sebep olacaktır.

Ölüm Büyüsü Bozumu

Ölüm Büyüsü Bozumu yapımı gibi oldukça zor bir işlemdir. Eğer kişi herhangi bir sebepten dolayı ölüm büyüsü ile karşı karşıya kaldığını düşünüyorsa hiç vakit kaybetmeden tecrübeli bir medyumdan yardım istemelidir. Bu büyünün bozulması için yalnızca ilk aşamasında olması gerekir. Eğer bir de ikinci aşamaya geçildiyse bozmak imkansız olabilir.

Ölüm Büyüsü Bozumu büyünün taşıdığı yüksek enerji sebebiyle çok zor gerçekleşen bir işlemdir. Bu büyüyü bozmak için işinde uzman olan medyumların, hem ak hem de kara büyülerden yardım alması gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.