Papaz Büyüsü Nedir ve Etkileri Neler?

papaz buyusu

Papaz büyüsü nedir, kara büyü sınıfındaki büyüler hakkında araştırma yapan kişilerin karşılarına çıkmakta olan büyülerin başında gelmesi sebebiyle merak edilir. İki sınıfta incelenen büyüler kara büyü ve ak büyü olarak kategorize edilir. Büyülerin kategorileri ne olursa olsun sonuçlarının çok ciddi hasarlar bırakabileceğine herhangi bir büyüyü araştırmadan önce biliyor olmak gerekir. Özellikle kara büyüler sonuçlarında herhangi bir olumlu durum bulunmayan, oldukça negatif sonuçlar içeren büyüler olarak bilinir. Ak ya da kara büyülerin tamamı medyum adı verilen, kendilerini büyüler konusunda geliştirmiş kişiler tarafından meydana getiren uygulamalardır.

Her büyü farklı şekilde yapılarak, yapılan kişinin hayatında farklı sonuçlar doğurur. Papaz büyüsü nedir hakkında araştırma yapan biri kara büyüler arasında en popüler olan büyü olduğunu görebilir. Kara büyüler herhangi bir pozitif düşünce bulundurmazlar. Yapılma sebepleri arasında yapılan insanların hayatlarına zarar vermek, sağlıklarını bozarak onları tehlikeye atmak bulunur.

Papaz büyüsü, ismini bu büyünün ilk olarak Ermeni papazlar tarafından yapılmış olmasından almaktadır. Papaz büyüsü, orijinal dili Ermenice olması sebebiyle, Ermenice bilen medyumlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir büyüdür. Bu büyünün pek çok farklı amacı olsa da, bu amaçlar genellikle yapılan kişiye psikolojik ve fiziksel olarak kötü etkiler bırakmaktır. Psikolojik veya fiziksel olarak büyü yapılan kişide bırakılan bu etkiler, kalıcı hasarlara ve bazı durumlarda hayatının sonlanmasına bile neden olabilir. En tehlikeli kara büyülerin arasında bulunan papaz büyüsü, kişiyi ömür boyu düzelmeyecek bir psikolojik bunalımın içine sokmak amacıyla gerçekleştirilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü nasıl yapılır için büyü yapma konusunda kendini geliştirmiş bir medyumdan yardım almak gerekir. Büyüler hangi alanda yapıldıkları fark etmeksizin, herhangi biri tarafından yapılabilecek basit uygulamalar değildir ve çok ciddi sonuçları bulunur. İnsanların hayatında kalıcı hasarlar bırakan bu büyüler medyum adı verilen kişiler tarafından yapılmaktadır. Papaz büyüsü için neredeyse her büyüde kullanılmakta olan ritüeller kullanılır. Fakat diğer büyülerden farklı şekilde bulunan özellikleri de vardır. Papaz büyüsünü yapmak için medyumun Ermenice diline çok iyi şekilde hakim olması gerekir, çünkü büyünün orijinal dili Ermenicedir. Papaz büyüsüne başlamadan önce bu büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler kendisinin adı, annesinin adı, doğum tarihi ve zamanı ayrıca üç adet fotoğrafıdır.

Papaz büyüsü uzaktan da yapılabilen bir büyü olması sebebiyle büyüler arasında en çok tercih edilenler arasında bulunur. Papaz büyüsünü yapmak için geliştirilmiş farklı yöntemler vardır. Yöntemleri ve yapılma şekilleri farklı olsa da, papaz büyüsünü amacı genellikle aynıdır ve herhangi bir olumlu sonuç barındırmaz. Büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgileri alındıktan sonra fotoğrafın üzerine bu bilgiler yazılır. Fakat bilgilerin yazımı bir domuzun kanı ve özel tahta bir kalemle yapılmalı ve Ermeni dilinde gerçekleşmelidir. Üç fotoğrafa da ayrı ayrı bu bilgiler aynı şekilde yazılmalı, fotoğraflardan bir tanesi daha sonra yakılmalıdır. Yakılan fotoğrafın külleri daha sonrasında büyü esnasında medyuma yardım edeceğine inanılan ruhani varlığa sunulmak üzere saklanır. Kalan fotoğraflardan bir tanesi bir kavanoza yerleştirilir ve bu kavanoz yaklaşık olarak 14 gün bekletilir. Son fotoğraf ise toprak altına yerleştirilir. Papaz büyüsü nasıl yapılır esnasında medyuma yardım edeceğine inanılan ruhani varlığın çağırılması için yedi tane domuzun kesilmesi gerekir. Kurban edilen domuzların kanları 14 farklı mum ile hazırlanan çembere yerleştirilir. Bu esnada medyumun söylemesi gereken tılsımlı sözler bulunur. Farklı papaz büyüsü çeşitlerinde kullanılan malzemelerde değişebilir.

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz büyüsü etkileri listesinde herhangi bir olumlu sonuç bulunmaz. Bu büyü, kara büyü sınıfından olan ve yapılan kişinin hayatında kalıcı hasarlar bırakmak amacıyla yapılan bir büyüdür. Papaz büyüsü dahil olmak üzere herhangi bir büyü hakkında araştırma yapan pek çok kişi sebep olabileceği nedenlere ulaşabilir. Papaz büyüsünün neden olacağı etkiler, büyünün gerçekleşmesi ile direkt olarak görülmeye başlar. Papaz büyüsü esnasında medyuma yardım eden ruhani varlığın, büyü yapan kişinin ruhuna yerleştiğine inanılır. Büyünün etkileri bu yerleşim esnasında gerçekleşmeye başlar. Daha sonrasında ise sürekli olarak artmaya devam edecektir. Papaz büyüsü yapılan kişi, aslında yapmak istemediği davranışlarda bulunmaya başlar ve kendine engel olamaz.

Papaz büyüsü etkileri arasında büyünün yapıldığı kişinin oldukça gergin olması ve etrafında bulunan herkesi kırması bulunur. Bu sebeple kısa süre içerisinde etrafında kimsenin kalmayacağı bu kişiler her gece uykularından kabuslar görerek uyanırlar. Çok kısa süre içerisinde dış dünya ile olan iletişimleri neredeyse sıfır hale gelir. En yakın dostları ve aileleriyle bile iletişimi keserler, içlerine kapanırlar ve kimseyle konuşmazlar. Uykularında veya uyanıkken sürekli olarak halüsinasyonlar görmeye ve bu halüsinasyonlar sebebiyle korkmaya başlarlar. Sevdikleri kişilerden çok hızlı bir şekilde soğuyan bu kişiler, nefret ettikleri kişilere ise sempati duymaya başlarlar.

Bu gibi kafa karışıklıkları sebebiyle hayatları yaşanmayacak hale gelir. Papaz büyüsü oldukça etkili bir büyü olması sebebiyle de en sık tercih edilen kara büyülerin arasında gelir. Bir ritüel haline gerçekleşen bu büyü, yaklaşık olarak 14 gün içerisinde tamamlanır. Ritüel esnasında büyü yapılan kişi etkileri fiziksel ve psikolojik olarak hissetmeye başlar. Ritüelin tamamlanması ile birlikte büyü yapılan kişi etkileri daha fazla hissetmeye başlayacaktır. Papaz büyüsünün tüm sonuçlarının gerçekleşmesi için geçen süre yaklaşık olarak iki aydır. İki ay içerisinde büyü yapılan kişiler çok ciddi hasarlarla karşı karşıya kalırlar.

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsü bozma için bu büyünün kara büyü olma sebebiyle ak bir büyü gerekir. Yine ritüeller halinde gerçekleşen ak büyüler, papaz büyüsünü bozulması için yardımcı olabilirler. Fakat papaz büyüsünün bozulması esnasında dikkat edilmesi gereken önemli bir etken vardır. Bu etken büyünün ilk 14 gün içerisinde bozumu gerçekleşmesi gerektiğidir. Papaz büyüsü ritüelinin ilk 14 günü geçtikten sonra, papaz büyüsü bozma neredeyse imkansız hale gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.