Resimle Ayırma Büyüsü Nedir?

resimle ayirma buyusu
Resimle Ayırma Büyüsü Nedir? 2

Resimle Ayırma Büyüsü Nedir sorusu adından da anlaşılacağı gibi, insanları ayırmaya yönelik bir kara büyü. İsim, insanların fotoğraflarına dayandığı için verilmiştir. Bu büyü çeşidi kişisel bilgilerden ziyade ruhanilerin yardımıyla yapılan, sevdiklerini düşman haline getirip onları ayıran bir büyü çeşididir bu büyüye resimle ayırma büyüsü denilmesinin nedeni, içinde kullanılan kişilerin resimlerinden kaynaklanmaktadır. Sekiz günlük bir süreç ve ardından dört günlük bir bekleme süresi, işlemi toplam 12 günde tamamlayarak insanların ayrılmasını sağlamaktadır.

Resimle Ayırma Büyüsü Nedir noktasında bu büyü ile istediğiniz insanları ayırabilir ve onları bir daha asla bir arada göremeyebilirsiniz. Bu büyü, soğutma büyüsüne ait bir kara büyü büyüsüdür. Bu büyüyü sevmediğiniz insanları ayırmak için kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, bu büyüyü sevmediğiniz eşinizi ayırmak ve boşanmak için kullanabilirsiniz. İnsanlar genellikle intikam almak için bu büyüyü kullanır. Birkaç örnek vermek gerekirse, sevilen biri sizinle evlenmek istese bile aile baskısı altında başka bir erkekle evlenmeye zorlanır ve ayrılmak ister. Bunu yapmak için, bu büyü çeşidi kullanabilir. Ayrıca bir kadın veya erkekle evlisiniz ve eşinizi artık sevmiyorsunuz, onunla konuşmakta zorlanıyor ve derdini anlatamıyor durumda iseniz resimli ayırma büyüsünü kullanabilirsiniz.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır noktasında bu büyü çeşidi için öncelikle bir isim, anne adı, doğum tarihi ve saklamak istediğiniz kişinin bir fotoğrafı gerekir. Ayrıca safran mürekkebine ve özel bir kaleme ihtiyacınız olacak. Büyünün başlangıcında, kişisel bilgiler önce kişilerin fotoğraflarına safran mürekkebi kullanılarak yazılır. Bu fotoğraflar daha sonra bir bardak sirke, gül suyu, mandrake ve ısırgan otu bitkisinin içine yerleştirilir. Fotoğraflar yaklaşık 8 gün burada saklanır. Bu bekleyişin amacı fotoğrafın üzerine yazdığınız yazıyı tamamen silmektir. Bu yapıldığında fotoğraf kavanozdan çıkarılır ve gümüş bir kaba konur. Bu sefer kurban edilen koçtan 7 damla kanı bir kâseye koyun ve işleme için sunağın üzerine koyun. Davetli bir kişi olarak pentagramın merkezine gidin. Ardından, muska sözlerini sırayla söyleyin ve pentagramın dört köşesine bir damla kurban edilmiş koç kanı damlatın. Sonra tılsımı tekrar söyle ve şeytanın davetimize cevap vermesine izin verin. Şeytan davete geldikten sonra ona gümüş bir kâse içinde bir resim sunarak ve bu insanları terk etmesini söyleyerek ayin sonlandırılıyor.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır noktasına gelince, yapmamız gereken ilk şey, birinden ayrılmak mı yoksa diğer kişileri ayırmak isteyip istemediğinize karar vermek ve buna göre hareket etmektir. Birinden ayrılmak istediğinizde ayrılmak istediğiniz kişinin fotoğrafını, uzak bir yerde bulunan çifti ayırmak istediğinizde ise çiftin fotoğrafını kullanın. Sahip olduğunuz resmin üzerine bir dua yazın ve masanın üzerine koyun. Birinden ayrılmak istediğinizde fotoğrafın üzerine beyaz bir mum koyun ve yakın. Eritilmiş mumu fotoğrafın üzerine bırakın. İnsanları ayırmak istiyorsanız, iki resmin ortasına bir mum koyun ki eritip damlasın. Mum düşüşü 7’ye ulaştığında mum söner. Daha sonra da bu resimler yakılır.

Resimle Ayırma Büyüsü Belirtileri

Resimle Ayırma Büyüsü Belirtileri konusuna gelince her şeyden önce, her iki tarafın birbirine karşı davranışları tamamen farklı bir hal alacaktır. Bu büyü sonrası birbirini seven iki çift birbirinden nefret eder. Yaptıkları tüm hareketler birbirine batmaya başlar ve küçük küçük nedenler yüzünden kavga çıkar. Bu savaşlar nihayetinde sözlü kavgalardan ziyade fiziksel şiddet ile değiştirilir. Zamanla insanlar yataklarını ayırmaya başlar. Birbirlerini seven çiftler, alışveriş sırasında sanki hiç tanışmamışlar gibi uzaklaşırlar. Bazı durumlarda insanlar kendilerini domuz olarak görürler.

Resimle Ayırma Büyüsü Belirtileri konusunda bu büyü, işinde uzman bir medyum tarafından yapıldığında, büyünün yapıldığı çiftte veya sevgilide bazı değişiklikler meydana gelir. Özellikle mutlu bir evlilikte çift arasında ani kavgalar ve yoğun tartışmalar yaşanır. Sonuç olarak çift gerekli boşanma işlemlerini başlatır. Bunun dışında eşiniz veya sevgiliniz hakkında hiçbir şey hissetmiyorsanız, bu büyüyü yaptığınız anda eşiniz veya sevgiliniz bir anda sizden soğumaya başlar ve sizden ayrılmak ister. Bu sayede kısa sürede eşiniz veya artık sevmediğiniz sevgilinizden ayrılacaksınız.

Resimle Ayırma Büyüsü Bozumu

Resimle Ayırma Büyüsü Bozumu noktasında bu büyüleri çözmek için beyaz büyüyü kara büyü ve kara büyüyü beyaz büyü ile yenme ritüeli her zamanki gibi devam ediyor. Görüntüdeki çözme büyüsünü ortadan kaldırmak için kullanılan sihirli kısıtlama büyüsünü ve bu kısıtlama büyüsünün ritüelini, dağılmak üzere olan veya dağılmak üzere olan çifti eski haline getirmek için kullanabilirsiniz.

Resimle Ayırma Büyüsü Bozumu için medyuma gittikten sonra, hecelenen çiftin bir resmi çekilir. Ardından fotoğrafı kesin ve yedi mumla aydınlatın. Kremasyon sürecinde çeşitli dualar ve sureler okunur. Tüm dualar okunduktan sonra, basılan resimler üst üste yerleştirilir. Ve üç gün sonra büyünün etkisi tamamen kaybolur ve çift ve aşıklar eskisi gibi mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder. Bu nedenle büyüyü kısa sürede çözebilmek için işe aşina olan doğaüstü bir güce gitmeniz gerekir.

Resimle Ayırma Büyüsü Medyum

Resimle Ayırma Büyüsü Medyum desteği ile kolay bir şekilde hallolacaktır. Hem kara büyü hem de beyaz büyü konusunda uzman medyumlar bulmak bu sürecin daha kolay çözülmesine yardımcı olacaktır. Yahudi medyası kesinlikle tavsiye edilir. Bunun nedeni, Yahudilerin dünyada büyü uygulayan ilk kişiler olmaları ve bu sanatta gerçekten uzman olmalarıdır. En iyi medyumu seçmek için medyum tavsiyeleri ve medyum derecelendirme sitesi incelemelerini okumak seçiminizi kolaylaştıracaktır.

Resimle Ayırma Büyüsü Medyum kişiler sayesinde hem yapılabilir hem de aynı şekilde bozulabilir. Ancak bu noktada sizlere düşen görev deneyimli ve bilgili bir medyum ile çalışmak olacaktır. Bu nedenle bu büyü işlemini kesin yaptırmaya karar kılındıktan sonra geniş kapsamlı bir araştırma yapılması önerilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.