Sabun Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

sabun buyusu medyum yorumlari

Sabun Büyüsü Nedir sorusu, herkesin merak ettiği büyüler arasında gelmesi sebebiyle en sık araştırılan konulardan biridir. Sabun büyüsü yapıldığı kişiye ruhsal ve fiziksel problemler yaşatan ve büyüler arasında kara büyü sınıfında olan bir büyüdür. Kara büyükler ve ak büyüler, farklı özellikleri ile kendi içlerinde kategorize halde ayrılırlar. Kara büyüler yapımları sonucunda, yapılan kişilere çok ciddi zararlar vermektedir. Büyüler herkes tarafından kolaylıkla yapılabilen uygulamalar değildir. Büyü yapan kişilere genellikle büyücü veya medyum adı verilmektedir.

Sabun Büyüsü Nedir sorusunu soran bir kişi ise, bu büyünün kara büyüler arasında en sık kullanılan büyü olduğunu görebilir. Büyünün yapıldığı kişiye ciddi zararlar vermek için kullanılır. Sabun büyüsü yapılmasındaki amaç, büyünün yapıldığı kişiye hem psikolojik hem de fiziksel rahatsızlıklar vermektir. Sabun büyüsünü kullanan ilk kişilerin Yahudiler olduğu ve dünya büyülerine önemli bir yeri olduğu bilinmektedir. Sabun büyüsü iki farklı aşamadan oluşarak yapılan bir büyüdür. Çok ciddi sonuçları bulunan bu büyü, büyünün yapıldığı kişilerde düzeltilemeyecek hasarların meydana gelmesine sebep olur. Sabun büyüsü adını malzeme olarak kullanılan sabundan alır. Bu büyü medyum tarafından yapılması gereken ve pek çok farklı coğrafyada bilinen bir büyüdür. Yapıldığı coğrafyalara göre yapılma şekli ve çeşitleri de değişiklik göstermektedir. Ayrıca Anadolu’da yapılan en yaygın büyü türlerinden biri olarak da bilinmektedir. Sabun büyüsü en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Sabun büyüsü yaptırmak isteyen bir kişinin, bu büyünün hiçbir olumlu sonucu olmayacağını bilmesi gerekir.

Sabun Büyüsü Yapılışı

Sabun Büyüsü Yapılışı öncesinde büyünün yapılacağı kişinin bir takım bilgileri, büyüyü yapacak kişi tarafından istenmektedir. Bu kişisel bilgiler, medyumun ihtiyaç duyduğu bilgilerdir. Bu bilgilerin arasında düğün yapılacak kişinin adı, annesinin adı, doğduğu tarihi ve medyumun isteyeceği sayıda fotoğraf bulunur. Bu malzemeler tamamlandıktan sonra birinin gerçekleşmesi için de ihtiyaç duyulan malzemeler vardır. Bu malzemeler arasında özel bitkiler yardımı ile oluşturulmuş bir sabun, 41 adet toplu iğne ve bir adet çakmak gerekir. Büyü esnasında uygulanacak olan ritüel için bu malzemeler gerekir. Ritüel haricinde, büyü esnasında yardımcı olması sebebiyle altı tane kurban edilmek üzere keçi bulunması da büyü için gereklidir.

Malzemeler tamamlandıktan sonra Sabun Büyüsü Yapılışı başlayabilir. Öncelikle büyü yaptıran kişi tarafından verilen bilgiler toplu iğnenin ucu yardımıyla sabuna işlenir. Bunu yapmak için iğnenin ucunu daha önce çakmakla ısıtmak gerekmektedir. Çakmakla ucu ısıtılan iğne yardımıyla, özel bitkilerle hazırlanan sabunun üstüne büyünün yapılacağı kişinin bilgileri işlenir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, malzemeler arasında bulunan büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı 41 iğne yardımıyla sabun üzerine sabitlenir. Bu işlemler büyünün ilk aşaması olarak bilinir ve fotoğrafı sabitlenmesi ile ilk aşama tamamlanmış olur. İkinci aşama ise şeytanı davet etmek adı verilen aşamadır.

Bu aşamanın gerçekleşmesi için altı adet keçi kurban edilmelidir. Kurban edilen keçilerin kanları bakır bir tepsiler bakır bir kap içinde doldurulmalıdır. Bu kanlar medyumun tılsımlı sözleri eşliğinde sunakta şeytana sunularak davet tamamlanır. Bu işlemler gerçekleştikten sonra büyünün ilk aşamasında hazırlanmış olan sabun ufak bir kap içerisinde şeytana sunulur. Büyünün hiçbir olumlu yönü olmadığı kesinlikle bilinmelidir. Sabun büyüsü tamamen kötü amaçlar ile yapılan bir büyüdür. Son aşama ile şeytanın büyü yapılan kişinin ruhunu çaldığı ve sabunun içine hapsettiğine inanılır. Bu sayede büyünün yapıldığı kişinin sabun erimesi ile hayatının da sonlanacağına inanılır. Sabun erimeye devam ettikçe bize yapılan kişi psikolojik ve fiziksel anlamda adeta eriyerek problemler yaşar.

Sabun Büyüsü Etkileri

Sabun Büyüsü Etkileri arasında olumlu ve iyi herhangi bir etki olmayacağı büyünün öncesinde bilinmesi gerekenler arasındadır. Sabun büyüsü, yapıldığı günden sonra yedi gün içerisinde etki göstermeye başlayan kuvvetli bir büyüdür. Öncesinde büyünün yapıldığı kişinin üstündeki etkiler psikolojik etkilerdir. Büyünün yapıldığı kişi psikolojik olarak zarar görmeye ve kendini kötü hissetmeye başlar. Büyünün yapımının üzerinden 14 gün geçmesinin ardından kişinin yaşadığı psikolojik problemler en üst seviyeye gelir. Bu psikolojik etkilerin arasında büyünün yapıldığı kişinin tamamen iç dünyaya kapanması ve dış dünya ile olan irtibatını kesmesi bulunur. Psikolojik problemler yaşayan bu kişi, halüsinasyonlar görmeye ve sürekli takip ediliyormuş hissine kapılmaya başlar.

Agresif ve saldırgan bir ruh haline bürünen bu kişi, duygusal karmaşalar da yaşamaktadır. Hangi insanları sevip sevmediğine dair büyük bir kafa karışıklığı yaşamaya başlar. İçerisine gelen ölüm hissi dolayısıyla, sürekli ölecekmiş gibi hisseder ve kabuslar görür. Yemek yemek veya uyumak gibi hayati alışkanlıklarından kopar. Bu aşamadan sonra kişi fiziksel anlamda da hastalanarak hayatına devam edemeyecek hale gelir ve yataklara düşer. Beslenmeyi bırakması sebebiyle bünyesi zayıf düşerek birçok hastalığa yakalanır. Herhangi birinden yardım almadan hayati ihtiyaçlarını karşılayamayacak hale gelir. İhtiyaçlarını tek başına gideremez ve yetersiz beslenmeden ötürü organ yetmezliği yaşar. Sabun Büyüsü Etkileri, büyü yapılan kişinin ölümüne sebep verebilecek çok ciddi etkilerdir.

Sabun Büyüsünü Bozmak

Sabun Büyüsünü Bozmak, çok kolay olmasa da yapılabilen bir uygulamadır. Kötü etkileri olduğu için sabun büyüsüne karışık olarak bir ak büyü kullanmak gerekir. Ak büyüler, daha olumlu sonuçlar içeren ve daha iyi niyetlerle yapılan büyülerdir. Ve kara büyülerin bozulması için ak büyülerin yardımı gerekmektedir.

Aksi halde Sabun Büyüsünü Bozmak mümkün değildir. Sabun büyüsünün bozulması için alanında tecrübeli bir medyum gerekir. Sizde herhangi bir sebeple sabun büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeden tecrübeli bir medyumdan yardım almalısınız. Sabun büyüsünün insanın hayatının dengelerini tamamen bozabilecek kadar kuvvetli bir büyü olduğunu unutmamak gerekir. Sabun büyüsünün bozulmasından sonra kişinin uzun bir tedavi sürecine girmesi gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.