Şantaj Yapan Medyumların Özellikleri

santa yapan sahtekar medyumlar min
Şantaj Yapan Sahtekar Medyumlar

Şantaj Yapan Medyumların Özelikleri Neler konusu sık sık araştırılan konular arasında bulunuyor. Günümüzde insanlar genellikle kendi başlarına çözemedikleri problemlerde yardım için medyumlara güvenirler. Medyumlar, sorunları sihirli bir şekilde aşmak için güvendikleri ilk kişilerdir. Öte yandan bazı medyumlar bu insanları ekonomik ve ahlaki olarak aldatmakta ve aldatıldıkları için onlara karşı haksız bir avantaj elde etmektedirler. Bu haksız kazançların başlangıcı şantaj yoluyla insanların parasını çalmak olmaktadır. Şantaj yapan medyumlar bunu çeşitli yöntemlerle yapmaktadırlar.

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Şantaj Yapan Medyumların Özelikleri Neler noktasında pek çok özellikten de bahsetmek mümkün oluyor. Sizlere bu noktada birtakım görevler düşüyor. Öncelikle işlem sırasında medyumlarla tartışılan tüm konular ölene kadar aranızda gizli tutulmalıdır. Buna müşteri ve veri koruması diyoruz. Çünkü medyumlarla uğraşırken çok kişisel bilgilerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Bazı uyanmış medyumlar, verdiğiniz bu bilgileri sizden para çalmaya çalışmak için kullanır. Örneğin bir adama platonik bir şekilde aşık olabilirsiniz. Bu adam ve kendiniz hakkındaki tüm bilgileri onunla ilgilenmesi için medyumla paylaşırsınız. Dolandırıcı medyumlar, olay hakkında size ayrıntılı bilgi vermek, size iyi bir şekilde yaklaşmak ve önce samimiyet kurmak isterler. Sohbet sırasında elde ettikleri bilgileri, aşık olmak istediğiniz adamın sosyal medya profiline ulaşmak için kullanırlar ve onu bir koz olarak tutmaya başlarlar. İletişimleri diğer tarafla paylaşmakla tehdit ederler ve bunu sizden işlem dışında ekstra para çekmek için kaldıraç olarak kullanırlar. Siz bu noktada utanmamak ve rezil olmamak adına medyumun her söylediğini yapmak zorunda kalırsınız. 

Sahtekar Medyum Nasıl Anlaşılır?

Sahtekar Medyum Nasıl Anlaşılır konusuna gelince bu şantaj yapan medyumlar, bakım aşamasında karşı taraf ile ilgili sizden mümkün olduğunca fazla bilgi alırlar. Örneğin, bakım işlemi bir kişinin adını gerektirmez. İsimlerini söylemeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında sizinle arkadaş olarak yakın ilişkiler kurarak diğer kişi ve hayatınız hakkında birçok bilgi edinmek isterler. Sebebi ise sevdiklerinize ve muhataplarınıza daha kolay ulaşabilmenizdir. Bunun dışında bazen seks teklifleri gibi açık saçık tekliflerle karşılaşıyorsunuz. Bu yüzden, her şeyden önce, medyumlar prosedür hakkında konuşmanızı ve çok samimi olmamanızı ve söylediğiniz her şeyi yüzeysel tutmanız önerilir. Aksi takdirde arzu edilmez bir durumla karşılaşacaksınız. Zaman zaman bu durumlar ahlaksız tekliflere yol açabilir. En son haberler için gazete sayfalarını ve web sitelerini de sık sık kontrol edin. Bir şantaj suçuyla karşılaşırsanız, bu delili bulunduğunuz yerdeki polis karakoluna veya savcılığa götürmeniz ve davanın soruşturulmasını talep etmeniz ve durumu bildirmeniz gerekli olacaktır.

Sahtekar Medyum Nasıl Anlaşılır noktasına bir örnek olay üzerinden değinmekte fayda var. Örneğin eşinizle bir sorununuz var ve eşinizden boşanmak istiyorsunuz ve eşinizle konuşamıyorsunuz. Eşinizin bilgilerini bilenbir medyum, söylediklerinizi eşinizle paylaşmakla tehdit eder ve sürekli sizden zorla para koparmaya çalışır.  Ana örnek, bazı insanların nefret ettikleri insanları öldürmek için Death Magic adlı bir kara sanatına sahip olmalarıdır. En yaygın olarak sızdırılan büyüler, ölüm büyüsü ve onun türevi olan kara büyüdür. Bu gibi durumlarda insanlar durumdan  çok korkarlar ve yasal olarak  bir şeyler olabileceğini düşünürler, bu yüzden bu korku ve panik ortamında medyumlara şantaj görmemek için çok para öderler.

Sahtekar Medyumdan Nasıl Uzak Durulur?

Sahtekar Medyumdan Nasıl Uzak Durulur noktasında bu medyumlar genellikle kendilerini piyasada uzman medyum olarak tanıtan ve gerçek hayatta medyum olmayan ancak bu işi para kazanmanın kolay bir yolu olarak gören kişilerdir. Bu insanların amacı basitçe zayıflıklarını bulmak ve onlardan mümkün olduğunca çok para kazanmaktır. Bu nedenle bir medyum ile işbirliği içerisine girmeden önce en ideal seviyede; son derece dikkatli ve titiz bir şekilde medyum araştırması yapılmalıdır. 

Sahtekar Medyumdan Nasıl Uzak Durulur noktasında sizlere düşen görev her türlü bilginizi her kendini medyum sıfatı altında tanıtan kişiye güvenmemeniz olacaktır. Çünkü medyumlar tüm bu şantaj durumlarını sizlerin bilgilerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Sizler sıkı bir şekilde araştırma yapmalı, mümkün mertebe daha önce bulduğunuz medyumdan faydalar görebilmiş olan kimseler ile iletişime geçmelisiniz. Sitelerdeki yorumları da olabildiğince dikkate almalısınız.  En önemli nokta alanında uzman medyuma başvurmaktır.

Medyum Bulmak İçin Ne Yapılmalı?

Medyum Bulmak İçin Ne Yapılmalı konusuna geçmeden önce medyumlar hakkında bilgi vermekte fayda var. Birçok kişinin medyum hakkında farklı yorumları vardır, ancak bazıları medyumu bir büyücü olarak görürken, diğerleri medyum insanlarını isteklerini yerine getirenler olarak adlandırır. Bazıları psişikleri ruhsal varlıklarla iletişim kuran kişiler olarak görürken, diğerleri onları iyi şans ve geleceği görme konusunda farklı yeteneklere sahip insanlar olarak görür. Medyumlar işlemlerinde eski bilimlerden yararlanırlar. Çoğu medyum, bu eski bilimleri bilinen şekillerde kullanan insanlara yardım etmeye çalışır. Öte yandan, bazı medya bu bilimleri farklı çalışma biçimlerine ve benzersiz yollara göre geliştirir. Bunu yaparken de sürecin daha etkili olduğunu, etkisini daha kısa sürede gösterdiğini ve sürekli geliştiğini göz önünde bulundururlar. Gördüğünüz gibi, medyumlar arasında birçok fark vardır. 

Medyum Bulmak İçin Ne Yapılmalı noktasına gelindiğinde bugün internet çağındayız, yani insanlar tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Ayrıca çevrimiçi medyumları aramanın yanı sıra pek çok medyuma internet ortamından ulaşabiliyoruz.  Google arama motorunda “medyumlar” kelimesi aratmak bu noktada gerekli oluyor. Ancak internette gördüğünüz web sitelerinin %90’ı dolandırıcı medyumların sahip olduğu web siteleridir. Bu noktada sizlerin derinlemesine bir araştırma yapması, kullanıcı deneyim ve yorumlarını okuması; medyuma herhangi bir para aktarımını ilk aşamada gerçekleştirmemesi gerekiyor. Buna ek olarak kişisel bilgilerinizi ve mustarip olduğunuz konuları da bir şeylerden tam emin olmadan kesinlikle anlatmamalısınız. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.