Şeytani ve Kara Büyüler

seytan

Şeytani ve Kara Büyüler şeytanın ve onun temsilcilerinin yardımı ile yapılan kara büyü niteliğindeki büyüler olmaktadır. Bu büyüler sadece insanlara zarar vermek ve hatta onları öldürmek amacıyla kullanılır. Bu büyüyü yapan kişilerin bu konulardan haberdar olmaları gerekir. Sürece giren iblisler, yanlış ritüeli gerçekleştirenler için ömür boyu hayalet gibi durumlar yaşatabilir. Bu nedenle işi yetkin bir kişinin yapması uygundur.

Şeytani ve Kara Büyüler kötü niyetle hazırlanmış zararlı büyülerdir. Bu büyüler fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak zararlı olabilir. Şeytanın işleyişine bağlı olarak bu etkilerden biri meydana gelebilir veya tek bir büyü işlemi ile birden fazla efekt verilebilir. Şeytani adetlere maruz kalan insanların hayatlarının zindanlara dönüştüğü söylenebilir. Doğru büyülerle düşmanlarınızı cezalandırmakta ve harika dersler vermekte özgürsünüz. Ancak bu dileğin gerçekleşmesi için büyü ritüellerinin büyük bir özenle yapılması gerekir. Şeytanın eylemleri doğru yapılmazsa, sadece büyülenenler değil, sihir yapanlar da risk altındadır.

Şeytani ve Kara Büyü Neden Yapılır?

Şeytani ve Kara Büyüler Neden Yapılır noktasında bu büyüler sadece insanlara zararlı olmak için tasarlanmıştır. Çiftleri ayırabilir, insanları şeytanlaştırabilir, insanları üzebilir, insanları çıldırtabilir, intihara sürükleyebilir, aile içinde kargaşaya neden olabilir, insanlara bulaşabilir ve hatta ölebilir. Bir olay veya engel yaratmak için yapılır. Birden fazla şeytan, Hanzeb, Belhan, Zelenber, Bethnan, Bettle, Dasim, Metun ve Erevias gibi çocukları içerir. Bu iblisler her disiplinden insanlarla birlikte yaşar ve onların kafasını karıştırır. Bu iblisleri kontrol edebilen ve kontrol edebilen herkes, insanları öldürmek de dahil olmak üzere her türlü şeyi yapabilir. Şeytan, yaptıkları için onları yaratan kişiyle ticaret yapar. Pazarlıklarına devam ederler ama siz yapmazsanız sizi hayatlarının sonuna kadar etkileri altında tutarlar.

Şeytani ve Kara Büyüler Neden Yapılır konusunda bu büyüyü yapmadan önce, bu konuyu dikkatlice incelemelisiniz. İki sebep var. Her şeyden önce insanları kendinize çekmeye çalışıyorsunuz ve onları seven insanlar var. İyi bir sebep varsa durum farklıdır ama bir kişiye kasten zarar vermek için çok iyi bir bahaneye ihtiyacımız var. İkinci konuya gelince, kötü büyüler çok tehlikeli büyülerdir ve büyüyü kime yaptığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Aldatmak hayatınıza zarar verir. Bu yüzden ruhsal seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Bir hata ne kadar küçük olursa olsun size çok fazla zarar verebilir ve bu zarar bile hayatınıza mal olabilir.

Ayrıca bu büyünün belirtileri kişiden kişiye değişir ancak en sık görülen belirtiler uyku bozuklukları, halüsinasyonlar ve uyku sırasında bruksizmdir. Bunlar, büyünün belirtilerinden sadece birkaçı ve bu belirtilere sahip olmanız, mutlaka büyülendiğiniz anlamına gelmez. Öncelikle yukarıdaki sorular için bir doktora görünmeli ve yardım istemeli, sonuç alamazsanız medyuma başvurmalısınız. Sanılanın aksine bu büyüler sadece rahipler ve diğer din adamları tarafından yapılmaz. Bu büyüler gerçek medyumlar, yetkin hocalar ve büyücüler tarafından da yapılabilir ancak bu büyüler yasak olduğu için medyumlar ve hocalar bu büyüleri yapmaktan yanadır ancak bazı istisnai durumlarda kabul edilebilir.

Şeytani ve Kara Büyülerin İsimleri

Şeytani Büyülerin İsimleri konusuna gelince bu büyülere kara büyü denir. Bu büyülere en güzel örnekler; soğutma büyüleri, rahip büyüleri, kesme büyüleri, ölüm büyüleri, sabun büyüleri, 41 dikiş büyüsü, dolma büyüleri ve iblis büyülerine verilebilecek domuz yağı büyüleridir. Bu büyülerin dışında birçok kara büyü vardır. Ama bunlar en tanınmış ve sıradan insanlar.

Şeytani Büyülerin İsimleri noktasında kara büyü niteliği taşımakta olan bu büyülerin isimlerine göre yapımında yararlanılmakta olan materyaller de farklılık gösterir. Her büyünün farklı işlevi ve amacı vardır. Bu nedenle bu büyü yoluna başvurmayı düşünen kimseler tam olarak ne istediklerine karar vermelidirler.

Şeytani ve Kara Büyüleri Kim Yapabilir?

Şeytani ve Kara Büyüleri Kim Yapabilir noktasında şeytanın davranışı istenmeyen yan etkilere neden olabilir ve kişilerin hayatlarını tehlikeye atabilir. Ancak bu, ancak büyüyü yapan kişinin amatör olması durumunda gerçekleşebilir. Büyülü ritüel usta bir medyum tarafından dikkatlice yapıldığında böyle bir tehlike oluşturmaz. Ancak, medyum dışındaki herhangi birinin bilmeden şeytanı manipüle etmeye çalışması büyük bir risktir. Bu durumda büyünün, büyüyü yapmaya çalışan kişi üzerindeki olumsuz etkilerini yansıtan bazı yan etkileri olabilir. Bu tür risklere girmemek için büyü yapımını bir uzmanın ellerine bırakmanızda fayda var. Deneyimli ve bilgili bir medyum seçmek, büyüyü doğru bir şekilde yapmanızı ve risk almadan büyüden istediğiniz sonuçları almanızı sağlar.

Şeytani ve Kara Büyüleri Kim Yapabilir sorusuna yukarıda da bahsedilmiş olduğu üzere gerçek medyumlar cevabı vermek en doğru cevap olacaktır. Bu tür kara büyü niteliği taşımakta olan büyüler bilinçsiz ve deneyimsiz kişiler tarafından yapıldığında beklenenin aksine belirtiler gösterebileceğinden medyumlarla çalışmak gereklidir.

Şeytani ve Kara Büyü Bozumu

Şeytani ve Kara Büyü Bozumu zordur, ancak iyi bir medyumun elleriyle kırılamayacak hiçbir sihir yoktur. Bazı büyüler iki seviyeli büyülerdir, birinci seviye psikolojik, ikinci seviye ise fizyolojik etki bırakan büyülerdir. Bu büyülerin başında ölüm büyüsü denilen bir büyü vardır. Ölüm büyüsünü yapan kişi ilk 14 günlük aşamayı ve ikinci aşamayı tamamlar. Büyü bozulsa bile kişide kalıcı hasar bırakacaktır. Bu nedenle, bir iblis büyüsü tarafından yapıldığında ve etkisi gözlemlendiğinde, çok fazla beklemeyin, ortamdan yardım isteyin, hangi büyünün belirtildiğine dikkat edin ve ona şu şekilde davranın.

Şeytani ve Kara Büyü Bozumu konusunda büyüler yaratmak ve yok etmek için farklı malzemeler gerektirir. Büyünün bozulması için gerekli olan malzemeler kişiden kişiye değişir. Bu süreçlerin kırılması çok zordur ve çok çaba gerektirir. Bazen süreç o kadar güçlüdür ki, büyüyü bozan medyum büyüyü bozacak kadar güçlü değildir. Bu nedenle yetenekli medyumlarla çalışmak bu büyüyü bozmak için en önemli gereksinimdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.