Soğutma Duası Nedir?

130
Sogutma Duasi Nedir min
Soğutma Duası

Soğutma duası nedir sorusunun yanıtı oldukça açıktır. Birilerinin arasını bozmak ve genel anlamda birbirlerinden soğumalarını sağlamak adına bu dua edilir. Bu dualar insanların kötü alışkanlıklarından kurtulmaları için de sıkça yapılır. Eğer böyle bir niyetiniz var ise sizler de duanın detaylarını inceleyebilirsiniz!

MEDYUM YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Soğutma duası nasıl yapılır denildiğinde akla ilk olarak birilerinin arasını bozmak gelebilir. Ancak yapılan bu dua son derecede kapsamlıdır. Bu dua ile birlikte insanların kötü alışkanlıklarından uzaklaşması ve soğuması mümkündür. Bazı durumlarda bu alışkanlıklar kötü bile olmasa istenilen alışkanlıktan soğutulması adına uygulanabilir. 

İnsanlar her kimi neyden ve nereden soğutmak istiyorsa onun için bu duayı yapabilirler. Soğutmak adına yapılan bu dua evde kolaylıkla yapılabilen dualardan bir tanesidir. Ancak insanlar daha etkili ve kişiye özel bir dua yaptırmayı da tercih edebilirler. Bunun için de medyum ya da hocalara danışarak en etkili duaların yazılmasını sağlayabilirler. 

Soğutma duası yazdırmak konusunda dikkat edilmesi gereken oldukça önemli bir detay bulunur. Bu dualar yazdırılmaya karar verildiği zaman kesinlikle duayı yazacak kişinin bu alanda iyi olması gerekir. Bu konuda iyi bir araştırma yapılması önem taşır. 

Çünkü içeriğinde ne olduğu ve ne yazdıkları bilinmeyen kağıtlar ile pek çok kişi kazanç elde etmeye devam eder. Bu tür bir durumla karşılaşmamak adına kesinlikle iyi bir araştırma yapmanız gerekir. 

Duaların hazırlanması ardından uygulamanın da sorunsuz şekilde yapılması önem taşır. Gerçekten de bu alanda güvenilir bir kişiye yazdırılan duanın düzenli bir biçimde okunması gerekir. Duanın özellikle de namazların arkasından okunması, tesir gücünün çok daha yüksek olmasına etki eder. 

Eğer dualar doğru bir şekilde hazırlanmış ve okunmuş ise Allah’ın izni ile etkisi kısa süre içerisinde kendisini gösterecektir. Bu aşamada duaların okunmasının ardından sadece tutmasını beklemek gerekir. 

Birine Soğutma Duası

Birine soğutma duası da bu dualar arasında en yaygın biçimde tercih edilen dualardan birisidir. Eğer sevdiğiniz kişiyi bir şeyden ya da başka birinden soğutmak istiyorsanız bunun için öncelikle güvenilir medyumları araştırmanız gerekir. Bu alanda güvenilir bir medyum bulmanız ardından kimi neyden soğutmak istiyorsanız eğer bunu bulduğunuz medyuma iletirsiniz. 

Durumu ilettiğiniz zaman medyumlar bu durum karşısına en etkili duanın hangisi olduğuna karar verecektir. Ardından ise sizlere birtakım sorular yöneltecektir. Bu soruların kesinlikle doğru bir şekilde iletilmesi duanın etkisi bakımından ciddi anlamda önem taşır. 

Verdiğiniz bilgiler ile birlikte medyum sizlere en etkili olan soğutma duasını hazırlayacaktır. Sizler özellikle de namazlardan önce ve sonra bu duaları okuduğunuzda etkilerinin daha kısa süre içerisinde meydan gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Benden Soğusun Duası

Soğutma duaları akla gelebilecek her alan için yapılabilir. Bu kapsamda sizler benden soğusun duası ile birilerinin kendinizden uzaklaşmasını sağlamak isteyebilirsiniz. 

İnsanların gönülleri, bir ilişki içerisinde olsalar bile bazen başkalarına kayabilir. Böyle bir durum karşısında ilişkideki diğer kişinin kalbinin kırılmamasını istemek en normal şeydir. Bunun için de o kişiyi kendilerinden soğutarak kalbinin kırılmasına engel olabilirler. 

Eğer sizi seven birisinin sizden soğumasını ve uzaklaşmasını istiyorsanız bu duayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle de karşınızdaki kişinin bu durum karşısında üzülmesini ve yıpranmasını engelleme imkanı elde edebilirsiniz. 

Uzaklaştırma Duası

İnsanları sevseniz bile belirli sebeplerden dolayı sizden uzaklaşmaları gerekli olabilir. Bu durumu sağlamak istediğiniz zaman o kişi için uzaklaştırma duası yapabiliriniz. Çeşitli sebeplerden dolayı bazı yakınlıklar insanlara zarar verebilir. Böyle bir durumda uzaklaştırma duası ile bu durumu engellemek en iyi çözümlerden birisidir. 

Size karşı çok yakın olan ve sizden kopamayan birisi olabilir. Bu kişiyle bir ilişkiniz olmasa bile ona karşı duyduğunuz vicdan nedeni ile hayatınıza birini alamayabilirsiniz. Böyle bir durumda kalp kırmadan içinde bulunduğunuz sorundan kurtulmanın en etkili yolu o kişinin sizden soğumasıdır. Bunun için de uzaklaştırma duası en etkili yöntemlerden birisi olarak karşımıza çıkar. 

En Hızlı Tutan Soğutma Duası

En hızlı tutan soğutma duası bu amaçlar için en çok araştırılan konudur. Sizler de soğutma duasının bir an evvel tesir etmesini istiyorsanız eğer bu yöntemleri deneyebilirsiniz. 

Soğutma duasının bir an evvel tutması adına genel anlamda resim kullanılarak ya da yakarak yapılır. Bu uygulamalar oldukça basittir. Ancak bu kadar basit olmasına rağmen gayet iyi etkisini gösterir. 

Bu duaların hazırlanması ardından okuma esnasında dua edilen kişinin resmine bakılır. Resme bakarak okumak ve ardından üflemek, duanın çok daha tesirli hale gelmesini sağlar. 

Duanın daha etkili hale gelmesi adına uygulanan yöntemlerden birisi de yakarak okuma yöntemidir. Burada duanın ne zaman yakılacağına duayı yazan kişinin karar vermesi gerekir. 

Okunan soğutma dualarının en kısa süre içerisinde etki göstermesinin en iyi yolu kesinlikle inanmaktır. Ne kadar kalpten ve inanarak dua edilir ise kabul olma ihtimali daha yüksektir. 

Yazıyı değerlendir!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.