Süryani Büyüsü Nedir Etkileri Nelerdir?

suryani buyusu nedir nasil yapilir
Süryani Büyüsü Nedir Etkileri Nelerdir? 2


Süryani Büyüsü Nedir konusuna baktığımızda bu büyünün isminin böyle adlandırılmasının nedeni, büyü yapmak için kullanılan dilin, eski Süryanice topluluğunda yaşayan keşişler tarafından yaratılan Süryanice, Aramice olmasıdır. Bu büyüyü yapanların Süryanice bilmesi gerekir.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bunun nedeni konuşulan muska kelimelerinin ve kullanılan dilin Süryanice olmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, Süryani büyüsü, Süryani bir rahip tarafından yapıldığı için bu ismi almıştır. Suriye büyüsü bir ak büyü sınıfıdır ancak insanlar arasındaki bağları güçlendirmek ve platonik aşk yaşayanların aşklarını karşılıklı aşka dönüştürmek için kullanılır.

Süryani Büyüsü Nedir konusunda bu büyü genellikle sadece Süryani rahipler tarafından değil, Süryanice bilen diğer medyum ve büyücüler tarafından da yapılır. Bu büyüden sonuç almak istiyorsanız bu alanda kendini geliştirmiş büyücü ve medyumlara öncelik vermelisiniz. İşini bilmeyen insanlar tarafından yapılan büyüler ,insanların hayaletler tarafından rahatsız edilmesine neden olur.

Süryani Büyüsü Yapımı

Süryani Büyüsü Yapımı diğer tüm büyüler gibi, bu da her iki tarafın da adını, annenin adını, doğum tarihini ve bir fotoğrafını gerektirir. Bu bilgilere ek olarak, büyü yapmak için Süryanice İncil kullanılmalıdır. Önce insanların fotoğraflarının kişisel bilgilerini safran mürekkebi ile ciddi bir şekilde yazın ve insanların fotoğraflarını iğne iplik kullanarak birbirine dikin. Burada 7 dikiş dikiyoruz ve Suriye İncil’inden bir pasaj okuyoruz. Bu işlem tamamlandıktan sonra fotoğraf mead adı verilen özel bir şaraba batırılır, eski bir beze sarılır ve yer altına gömülür. Burada 10 gün bekledikten sonra fotoğraf çekilir, ekstrakte edilir, meşe kömürü ile yakılır ve kül son işlem için bir su birikintisine atılır.

Süryani Büyüsü Yapımı noktasında medyumlardan destek almak önemlidir. Bu büyü çeşidi insanların birbirleriyle olan bağlarını güçlendirmek ve platonik aşk yaşayanların aşklarını karşılıklı aşka dönüştürmek için kullandıkları bir büyü türüdür. Bu büyü genellikle sadece Süryani rahipler tarafından değil, Süryanice bilen diğer medya ve büyücüler tarafından da yapılır. Bu büyüden sonuç almak isteyenler, alanında kendini geliştirmiş deneyimli medyumlara öncelik vermelidir. İşinizi bilmeyen kişilerin yaptığı büyüler istenilen sonucu vermez.

Süryani Büyüsü Etkisi

Süryani Büyüsü Etkisi konusuna bakıldığında uygulayıcı sevgilisi için bu işlemi gerçekleştirdiğinde, ikisi arasındaki bağ güçlenir. Süryanice büyüler genellikle evlilikle sonuçlanan işlemlerdir. Platonik olarak bir kişiye aşıksanız ve diğer kişi sizin duygularınızın farkında değilse, ameliyattan sonra o kişi size aşık olmaya başlayacaktır. Konusu ne olursa olsun Süryanice büyüsünün amacı karşınızdaki kişinin duygularını güçlendirmek ve size karşı olan duygularını en üst düzeye çıkarmaktır. Büyüler yapıldıktan sonra etkileri ömür boyu sürer ve onları kırmak çok zordur. Bu nedenle Süryani büyüsü aşk büyüleri sınıfında en etkili büyü olarak kabul edilir.

Büyü kaynağı olarak kullanılan eski büyü kitabı, Habas ve Redun biliminde yetenekli medyumlar tarafından tutulan güvenli bir kaynaktır. Burada görülen Asur aşk büyülerinin etkileri genellikle büyük övgüler uyandırır. Süryani büyüsünün genel özellikleri göz önüne alındığında, nüyü yapıldıktan sonra kısa sürede insanlar arasında güçlü bir bağ kurulur. Genellikle sadece üçüncü gözü açık olan insanlar tarafından görülen, 5. boyuttaki enerji oluşumunu insanlar lehine değiştiren güçlü bir ruhsal görevdir.

Süryani Büyüsü Etkisi noktasında işlemi yaptıran kişi sevgilisi için yaptığında ikili arasındaki bağ güçlenir. Asur büyülerine genellikle evlilikle ilgili işlemler denir. Tedavi edilen kişinin platonik bir sevgisi varsa ve diğer kişi duygularının farkında değilse, ameliyattan sonra kişi büyücüye âşık olacaktır. Ondan sonra çoraplar yırtılır ve büyücü kendisine olan aşkını ilan eder. Eylem ne olursa olsun Süryani büyüsünün amacı, rakibin duygularını güçlendirmek ve büyüyü yapan kişiye karşı duygularını en üst düzeye çıkarmaktır. Büyüler yapıldıktan sonra etkileri ömür boyu sürer ve onları kırmak çok zordur. Bu nedenle aşk büyüsü sınıfında en etkilisi Süryani büyüsü olarak kabul edilir.

Süryani Büyüsü Yaptırmak

Süryani Büyüsü Yaptırmak herkesin ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olabilir. Yaşadığınız sorun ikili ilişkilerse bu büyüye bir şans vermeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Süryani büyüsü, en etkili ve nadir aşk büyülerinden biridir ve etkileri ömür boyu sürer. Çok az insan Süryanice biliyor, bu yüzden bu büyüyü bozabilecek medyum sayısı çok azdır. Bunlar, bu büyünün bu kadar popüler olmasının yaygın nedenleridir. İnsanlar hayatlarının geri kalanında başkalarını kendilerine aşık etmek istediklerinde genellikle bu büyüden faydalanırlar.

Süryani Büyüsü Yaptırmak konusunda bahsedildiği gibi bu büyü, Süryani rahipler tarafından yapılan etkili bir aşk büyüsüdür. Büyüyü yapan kişinin Asurlu bir rahip olmaması bu süreci etkilemez. Süryanice bugün her büyü aracının bilmesi gereken bir dildir. Aramice olarak da bilinen Süryanice, İsa’nın konuştuğu dildi ve ilk İnciller genellikle Süryanice yazılmıştı. Hristiyanlığı benimseyen ilk toplum olan Asurlular, sihirli bir şekilde evrimleşmiş antik topluluklardan biridir. Bu nedenle, bu büyüyü yapmadan önce, medyumu seçmeniz gerekir, böylece kullandığınız adımlardan sonuç alabilirsiniz. En az 10 yıllık deneyime sahip, birçok büyü bilen, Aramice, Ermenice, Arapça, Latince, İbranice gibi dilleri iyi kullanabilen bir medyum seçmek daha iyidir.

Süryani Büyüsü Bozdurmak

Süryani Büyüsü Bozdurmak son derece zor bir eylem olmaktadır. Çoğu medyum bu büyü çeşidini bozmaktan kaçınır. Çünkü bu büyü, büyüyü bozmak isteyen herkese zarar verebilir ve bazı hasarlar kalıcıdır. Ancak bazı deneyimli medyumlar bu büyüyü bozabilir.

Süryani Büyüsü Bozdurmak noktasında kendinizin ya da yakın bir arkadaş veya dostunuzun üzerinde bu büyünün etkileri olduğundan şüpheleniyor iseniz deneyimli ve bilgili bir medyum desteği alarak büyünün gerçekten var olup olmadığının saptanmasını isteyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra eğer büyü gerçekten mevcut durumda ise medyum desteği ile büyünün bozulmasını sağlamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.