Türkiye’nin En Derin Hocası Kim

turkiye nin en derin hocasi kimdir
Türkiye’nin En Derin Hocası Kimdir? Türkiye’de ki En Derin Hoca Kim?

Türkiye’nin en derin hocası kim ve hangileri merak ediyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Türkiye’nin en derin hocası ünvanı kimlere ait ve hangileri bu ünvanı layıkıyla taşıyor hepsini sizler için açıklıyoruz. Son dönemlerde ziyaretçilerimiz Türkiye’nin en derin hocasının kim veya kimler olduğunu, onlara nasıl ulaşabileceğini ve onlar hakkında ki yorumları merak ediyorlar. Bu konuda çok fazla e-posta alıyoruz ve bu makaleyi sizler için özellikle hazırladık.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Lütfen kulaktan dolma bilgiler ile edindiğiniz isimlere değil gerçekten tüm Türkiye hatta Dünya tarafından kabul edilen ülkemizde yaşayan hocalar ile görüşün. Böylelikle hem dolandırılmanızın önüne geçmiş olacaksınız hemde sizi gerçekten doğru bir şekilde yönlendiren kişilerle tanışma imkanına sahip olacaksınız. Öncelikle bu ünvanın kimlere verildiği, nasıl icazet aldıklarını, eğitimlerini ve onlara nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Türkiye’nin En Derin Hocası Kim

Türkiye’nin en derin hocası ünvanı kimlere verilir ilk olarak bunu bilmemiz gerekiyor. Derin hocaların eğitimleri Dünya’nın en zor eğitimleri arasında yer alıyor. İslami ilimler ve gizli ilimler alanında çocuk yaşta özel olarak disiplinli bir şekilde yetiştirelen, bir müddet tasavvuf yolunda nefsinin körelmesi için terbiye edilen, ocak geleneklerine tabi ve o erkan ile yetiştirilen kişilerdir.

Türkiye’nin En Derin Hocaları Nasıl Yetiştiriliyor

Derin hoca olabilmek için özel olarak yetiştirilen çocuklar eğer aile ağacından gelen bir kişi değil ise çocukluk yaşlarında bazı özellikleri taşımak zorundadır. Bir çoğu ailesini trajik şekilde kaybeden kişilerden oluşuyor. Aile ağacından gelmeyen kişiler belirli kriterler doğrultusunda seçiliyor. Ailelerini kaybeden kişilerden oluşmasının en büyük sebebi ise onların ileride yolundan sapacak sebeplerin ortaya çıkmasının engellenmesidir. Kimilerinin çocukluk yaşlarında duru görme yetenekleri zuhur ederken kimilerinin ise cin taifesi ile iletişimi keşfedilmiştir. Yıldızname konusunda özel olarak eğitilirler ve 1000 yıllık cifr ilmi konusunda uzmanlık seviyesine kadar eğitim görürler.

Türkçe ve Arapça’yı konuşma, konuşma ve dinleme seviyesinde çok iyi derecede kullanmalarına rağmen aynı zamanda Eski Türkçe ve farklı yabancı diller konusunda da uzmanlarda. Bu kişiler Orta Doğu, Balkanlar, Türk Cumhuriyetleri, Orta Asya gibi bölgelerde çeşitli eğitimlere tabi tutuluyorlar. Bir çoğunun uğrak yeri mutlaka Mısır olmuştur. Arapçalarını Mısır ve Suriye’de özel eğitimlerle geliştirmişler, Orta Doğu’da ise tılsım yöntemleri konusunda farklı eğitimler almışlardır.

Dünyevi ilimler konusunda da eğitimliler. Yaşlı olanlar ki onların sayısı çok az üniversite eğitimleri olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Osmanlı usulü medrese eğitimi aldıkları için pek çok zanaata sahipler. İslami ve gizli ilimler alırken aynı zamanda dünyevi ilimler konusunda da yetiştiriliyorlar. Bir kısmı edebiyat, bir kısmı matematik bir kısmı ziraat bir kısmı ise sağlık alanında eğitim almıştır. En eski jenerasyonda lise eğitimi yeterli iken 57 yaş ve altına sahip kişilerin üniversite eğitimleri aldığına şahitlik edeceksinizdir.

Türkiye’nin En Derin Hocası Hangileri

Türkiye’nin en derin hocası ünvanına sahip sadece bir kaç kişi bulunuyor. Gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık kapsamlı araştırmalar sonucu hocalar İstanbul, Hatay, Konya, Bursa gibi şehirlerimizde yaşamaktadırlar. Her birinin kendisinden sonra yerini alabilecek özel bir talebesi bulunuyor. Bu talebeler de kendileri gibi özelliklere sahip, benzer hayat hikayeleri olan ve çocukluktan uzmanlık alanına kadar sır gibi saklanarak yetiştiriliyor.

Türkiye’de ki En Derin Hoca

Türkiye’nin en derin hocası ünvanına sahip kişilerin isimlerini reklam olmaması için burada yazamıyoruz fakat onların çalışma usulleri ve tarzlarından, eğitim kariyeri, ocak geleneklerinin seceresi olması veya trajik hayat hikayelerinden dolayı keşfetmeniz çok kolay. Tek yapmanız gereken detaylı bir şekilde araştırmak, bu kişilere ulaştıktan sonra ise size yaklaşım tarzlarını gözlemlemeniz. İnanılmaz bir üslup yeteneğine sahipken aynı zamanda yıldızname konusunda sizleri hayretler içerisinde yüzdürecek yorumlama kabiliyetine sahipler. Kimileri sadece vefk yöntemi kullanırken kimileri üse büyü ve tılsım yöntemlerini kullanmaktalar. Bu kişiler evlilik müessesesinin yıkılmaması için ayırma yada soğutma ile ilgili hiç bir talebe karşılık vermiyorlar. Para onlar için ikinci planda eğer sizlerin samimi olduğunuz konusunda kanaat getirmezlerse zorunlu ihtiyaç dışı taleplerde bulunanları reddetmeyi tercih ediyorlar.

Kariyerlerine kötü bir söz gelmemesi için çok dikkatli bir yaklaşım tarzı sergileyerek insanları kabul ediyorlar. Hemen hemen hepsi hiç bir kazancı kendisi için harcamıyor ve çeşitli yardım kuruluşlarına dağıtıyorlar. İnsanların onları tercih etmelerinden bir diğer sebepte budur. Şatafatlı bir hayatları yoktur, sade bir yaşamları vardır ve bunu doğru bulmuyorlar.

Türkiye’de ki En Derin Hoca Kimdir

Derin hoca, derin hocalar, Emin hoca, Güvenilir hoca, Güvenilir hoca arıyorum, hocaya gidenlerin yorumları, para almayan hocalar, Türkiye’de ki en derin hoca, Türkiye’de ki ünlü medyumlar, Türkiye’nin en derin hocası kimdir, Türkiye’nin en derin hocası kimler, Türkiye’nin en iyi hocası, Türkiye’nin en iyi medyumu, Türkiye’nin en ünlü medyum hocası kim

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.