Yılan Büyüsü Nedir?

yilan buyusu medyum yorumlari

Yılan Büyüsü Nedir, bu konu hakkında araştırma yapan kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Doğaüstü yöntemler hakkında merakı bulunan kişiler büyüler hakkında sıklıkla araştırma yapar. Büyü ya da diğer adıyla sihir, yapılan kişiler tarafından anormal şekilde, doğal dünyayı etkileyen uygulamalardır. Tarihin ilk çağlarından beri büyü kavramı var olmuş bir kavramdır. Büyü yapma yöntemleri arasında farklı malzemeler ve karışımlar bulunabilir. Bu konuda Yılan Büyüsü Nedir sorusunu soran bir kişi için bu büyünün hem ak hem de kara büyü olarak bulunduğu söylenebilir. Ak ve kara büyüler, büyülerin olumlu ya da olumsuz olduğunu anlatan iki farklı çeşididir. Büyü ile uğraşan kişilerin yani büyücü veya medyumların yapmakta oldukları bu büyüler, büyü yapılan kişilerin hayatını farklı şekillerde etkiler. Bu sebepler dolayısıyla büyüler ak veya kara gibi kategorilere ayrılmıştır.

Kara büyüler, yapılan kişilerin hayatlarını oldukça kötü etkileyen büyüler olarak bilinir. Büyü Ortaçağ’dan bu yana büyücüler veya medyumlar tarafından yapılan uygulamalardır. Fakat bu uygulamalar doğaüstü anlamları bulunan uygulamalardır. Dolayısıyla herkes tarafından gerçekleştirilebilen işlemler değildir. Büyü yapan kişilerin bu konuda kendilerini geliştirmiş olmaları ve çalışmalar yapmaları gerekmektedir. Büyüler, uzun yıllardır kitaplara ve resimlere konu olmuş uygulamalar olarak da bilinir. Büyük türlerinden bir tanesi olan yılan büyüsü ise adını büyünün malzemelerinde bulunan yılan derisi ve zehrinden alır. Kara büyü olarak bu büyüyü kullanmak isteyen kişiler için farklı, ak büyü olarak kullanmak isteyen kişiler içinse farklı sonuçları vardır.

Yılan Büyüsü Yapılışı

Yılan Büyüsü Yapılışı hakkında araştırma yapan kişilerin, bu büyünün herkes tarafından yapılmayacağını bilmesi gerekir. Herhangi bir kişi, bir başkasına büyü yaptırmak istediği durumlarda, büyüyü yaptırmak istediği kişinin buna uygun olup olmadığını bilmesi gerekir. Büyü yaptırılmak istenen herkes büyüye uygun halde bulunmayabilir. Yılan büyüsü yapımından önce de büyü yapılacak olan kişinin büyüye uygun olup olmadığını anlamak için bazı isteklerde bulunulur. Bu istekler büyünün yapılacağı kişiler için adları, annesinin adı, doğum tarihi bilgileri ve bu kişilerin birer adet fotoğraflarıdır. Büyü yapan medyum veya büyücü tarafından bu bilgiler ışığında kişinin üzerinde büyü var mı veya yapılabilir mi hakkındaki sorulara yanıt bulunur. Bir kişiye büyü yapılabilmesi için bu kişinin işlem tahtalarının açık olması gerekmektedir. Eğer herhangi bir aksilik yoksa bu aşamalardan sonra yılan büyüsü yapmaya başlanabilir.

Eğer yılan büyüsünün yapılma amacı kara büyü olarak kullanılması ise, büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafı üzerine kişinin bilgileri safran mürekkebi ile yazılır. Medyum veya büyücü tarafından bu işlemler esnasında çeşitli tılsımlı sözler söylenmektedir. Fakat yılan büyüsünün kara büyü olarak kullanılması sonucunda çok ciddi sonuçlar meydana geleceğinin farkında olmak gerekir. Daha sonra ise üzerinde bilgiler bulunan fotoğraf farklı bir kavanoza yerleştirilir. Yerleştirilen bu kavanozun içinde yılan zehri olması gerekir. Yılan zehirli kavanozun içerisinde yaklaşık olarak beş gün bekletilen bu fotoğraf daha sonra çıkartılır ve iki gün kadar kurumaya bırakılır. Tüm bu işlemlerin ardından fotoğrafın yakılması ve küllerini toprağa gömülmesi ile işlem tamamlanmış sayılır.

Eğer bu büyü ak büyü olarak kullanılmak isteniyorsa, kara büyüde olduğu gibi öncelikle fotoğrafın üzerine safran mürekkebi ile bilgiler yazılır. Yılan büyüsü, ak büyü olarak kullanıldığında kuvvetli bir aşk büyüsü olmaktadır. Bu sebeple aralarında bir aşk oluşması istenen kişilerin fotoğrafları, yüzleri birbirine bakıyor olacak şekilde birbirine yapıştırılır. Bu yapıştırma esnasında malzeme olarak yılan zehri sürülür. Tüm bu aşamalardan sonra yapıştırılan fotoğraflar bir yılan derisi yardımıyla sarılır ve toprak altına gömülür. Bu şekilde Yılan Büyüsü Yapılışı tamamlanmış olur.

Yılan Büyüsünün Etkileri

Yılan büyüsünün gösterdiği etkiler, büyünün ak veya kara şekilde yapılmış olmasına göre değişiklik gösterir. Eğer yılan büyüsü ak büyü olarak kullanılmış ise, sonucunda büyük bir aşk meydana gelebilir. Ak büyü olarak kullanılan Yılan Büyüsün Etkileri arasında büyünün yapıldığı kişilerin birbirleri olmadan yaşayamaz hale gelmeleri bulunur. Büyünün yapıldığı kişi, karşı taraf ile sürekli olarak iletişim halinde kalmak isteyecektir. Arayıp soracak, fiziksel olarak sıklıkla görüşmek isteyecektir. Büyü yapılan kişinin büyünün yapıldığı kişi haricinde hayatında başka biri olması büyüden sonra mümkün değildir. Bu kişilerin dış dünya ile bağlantılarını tamamen kestikleri ve hayatlarını büyüyü yaptıran kişiye adadıkları görülmektedir. Eğer büyü yapılan kişilerin arasında evlilik bulunmuyorsa büyü sonrasına ilişkinin sonu evlilik olabilir.

Fakat Yılan Büyüsünün Etkileri kara büyü olarak kullanıldığında tamamen değişmektedir. Yılan büyüsü kara büyü olarak yapıldığında etkilerinde büyünün yapıldığı kişinin yoğun şekilde kendi içine kapanması bulunur. Kişide iştahsızlık başlayacak ve insanlarla olan bağı yavaş yavaş ve tamamen kopacaktır. Asosyal bir hal aldığı görülür, çevresinde bulunan herkes ile iletişimini keser. Çok ciddi psikolojik rahatsızlıklar yaşayacağı ve aşırı agresif olacağı bilinir. Kara büyü olarak yapılan yılan büyüsünün etkileri arasında, kişinin sanrılar görmeye başlaması ve mide bulantısı gibi fiziksel problemler yaşaması bulunur. Kara büyü olarak yapılan yılan büyüsünün, hayati tehlike içerdiğini, kalıcı hasarlar bıraktığını ve ölüme sebep olduğunu bilmek gerekir. Büyü ölümle sonuçlanmasa bile kişide kalıcı hasarlar bırakmaktadır.

Yılan Büyüsü Bozumu

Yılan Büyüsü Bozumu, büyünün hangi şekilde yapıldığı fark etmeksizin mümkün olan bir işlemdir. Eğer yılan büyüsü ak büyü olarak yapıldıysa ve ortada bir aşk bulunuyorsa, buna karşılık yapılan soğutma büyüsü ile ortadan kaldırılabilir. Ancak yılan büyüsü kara büyü olarak yapıldıysa ve üstünden belirli bir süre geçtiyse bozulması oldukça zordur. Belirli bir aşamayı geçen ve kara büyü olan Yılan Büyüsü Bozumu durumunda kişide kalıcı hasarlar olabilir. Büyü yapılan kişi ölümden kurtarılsa dahi vücudunda kalıcı hasarlar bulunacaktır. Dolayısıyla kendisine yılan büyüsü yapıldığından şüphelenen herhangi birinin en kısa süre içerisinde bir medyumdan yardım alması tavsiye edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.