Yıldız Düşüklüğü Nedir? Neden Olur?

272
yildiz dusuklugu nasil anlasilir 1

Yıldız düşüklüğü kişinin yaydığı enerji dalgalarının düşük olmasında kullanılan bir kavramdır. Her bireyin farklı bir aurası vardır. Aura bireylerin etrafını saran elektromanyetik alana verilen isimdir. Bu noktada bireylerin auralanının negatif enerjiler ile dolması sonucunda yıldız düşüklüğü yaşanmaktadır. Kişilerde yaşanan yıldız düşüklüğünün pek çok olumsuz etkisi vardır.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Yıldız düşüklüğü adı verilen kavramı daha çok etrafı negatif enerjiler ile kaplı kişiler için kullanılmaktadır. Auralar kişiyi o kişi yapan etkenlerdir. Bu noktada bazı kişiler küçük bir olayda çok fazla üzülebilirken bazı kişiler ise bu olaylardan zevk alabilmektedir. Yıldız düşüklüğü doğuştan olabilir. Ancak bazı durumlarda sonradan d oluşabilmektedir. Yıldız düşüklüğü yaşayan kişiler etrafa karşı saldırgan tutum sergileyebilir ve depresyon modunda olabilirler.

Sonradan yıldız düşüklüğünün oluşmasında farklı enerji yayan varlıkların etkisi vardır. Bu duruma örnek verilebilecek olan nazardır. Çoğu insan doğuştan nazarlı olarak doğabilmektedir. Doğuşta nazarlı olma sonucunda bebeklerin öldüğü bilinmektedir. Bazı insanlar ise en küçük nazardan dahi etkilenebilmektedir. Ancak bu durumda muskalar kullanılmakta ve nazardan korunmak mümkün olmaktadır. Fakat yıldız düşüklüğü ve nazar biraz farklıdır. Nazardan farklı olarak yıldız düşüklüğünde durum değişmektedir.

Yıldız Düşüklüğü Testi Nedir?

Yıldız düşüklüğü testi ile kişilerde yıldız düşüklüğü olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Yıldız düşüklüğü testinde kişilere bazı sorular sorulmaktadır. Bu sorular aslında yıldız düşüklüğünün belirtileridir. Bu belirtilerin yaşanması durumunda yıldız düşüklüğü yaşanıyor olabilir. Bazı durumlarda kişiler yıldız düşüklüğü yaşadığını fark edememektedir. Bu nedenle testin yapılması oldukça önemlidir.

Yıldız düşüklüğü testlerinde belirtiler sorulmaktadır. Bu belirtilerin cevaplanası içi bazı cevaplar vardır. Bu cevapların oranlarına göre yıldız düşüklüğünün hesaplanması mümkündür. Örneğin her gün farklı bir hastalık ile uyanıp uyanılmadığı sorulan soruya üç farklı yanıt eklenmiştir. Bu yanıtlar da hiç, bazen ve her zaman şeklindedir. Verilen cevaplar ile yıldız düşüklüğü hesaplanabilmektedir.

Yıldız Düşüklüğü Neden Olur?

Yıldız düşüklüğü neden olur sorusuna verilebilecek yanıt bazı varlıkların enerjilerinden olayı olacaktır. Ancak bazı kişilerde doğuştan yıldız düşüklüğü görülebilir. Doğuştan gelen yıldız düşüklüğünde kişilerin hayat enerjileri diğer insanlara göre daha düşüktür. Bu tür insanlar etrafına yaşamları boyunca negatif enerji yayarlar.

Yıldız düşüklüğü için taş ya da okunan dualar ile yıldız düşüklüğünün azalması mümkündür. Bu dualar gibi işlemler ile bireylerin hayatlarından negatif enerjileri atmaları mümkün olmaktadır. Bir eşya ya da canlı işle temas edildiğinde huzursuz hissediliyor ise kişinin yıldızının düşme sebebi bu olabilir.

Yıldız Düşüklüğü Belirtileri Nelerdir?

Yıldız düşüklüğü yaşayan kişilerde bazı belirtiler görülmektedir. Yıldız düşüklüğü ne demek kısmından sonra bu belirtilere değinilmesi gereklidir. Kişilerde en sık rastlanan yıldız düşüklüğü belirtisi bir olaya her zaman en kötü tarafından bakılmasıdır. Bunun yanında oldukça agresif ve sabırsız olabilirler. Kendilerini özgüvensiz hissederler ve çoğunlukla kendilerine kapanırlar. Kişilerde oldukça sık görülen diğer belirti ise kendilerini bitkin hissetmeleridir. Bu noktada bir diğer belirti ise küçük bir olayda nazara gelinmesi söz konusudur. Ayrıca kişilerde tembellik görülür ve çoğu işin yarıda bırakılması mümkündür.

Yıldız Düşüklüğüne İyi Gelen Taşlar Nelerdir?

Yıldız düşüklüğünün yükseltilmesi için bazı yöntemler bulunmaktadır. Yıldız düşüklüğü için esma ve dualar kullanılabilmektedir. Bunların dışında yıldız düşüklüğüne iyi gelen taşlar vardır. Bu taşların doğru seçilmesi için kişiye nasıl hissettirdiğine bakılması gereklidir. Bu taşlar; kehribar, ametist, yakut ve siyah obsidyendir. Bu taşların kullanımı ile kişilerde oluşan negatif enerjinin ortadan kaybolmaya başlaması mümkündür. Depresyon gibi olumsuzluklardan kurtulmaları için yıldız düşüklüğüne iyi gelen taşların yanında bazı duaların okunması da önemlidir.

Astrolojide Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Yıldız düşüklüğü astroloji alanında kişinin doğum haritası olarak ifade edilen hayat haritasının zayıf olması anlamına gelmektedir. Bu noktada doğum haritası zayıf olan kişilerde tembellik, halsizlik, içe kapanma gibi belirtiler görülmektedir. Zayıf bir doğum haritasına sahip kişilerin hayatlarında zorluklar yaşayacağı ifade edilmektedir. Özellikle hayatlarının başlarında olumsuz olaylar yaşamaları ve olumsuz düşüncelere kapılmaları mümkündür.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır?

Yıldız düşüklüğü nasıl anlaşılır sorusuna verilebilecek yanıt yıldız düşüklüğü belirtilerinin kişide bulunup bulunmadığına bakılması olacaktır. Bu şekilde kişilerde yıldız düşüklüğü olup olmadığı anlaşılabilir. Ancak doğuştan gelen ve bütün hayatı boyunca böyle yaşayan kişilerin yıldız düşüklüğünü anlayamama ihtimali bulunmaktadır. Bu noktada kişilere yardımcı olması amacıyla yıldız düşüklüğü testleri bulunmaktadır. Testlerin yapılmasının ardından yıldız düşüklüğü hesaplanabilir. Yıldız düşüklüğünün tespit edilmesinin ardından ise yıldız düşüklüğü arttırma yöntemlerine başvurulabilir.

Yıldız Düşüklüğü Nelere Yol Açar?

Yıldız düşüklüğü nelere yol açar sorusuna verilebilecek pek çok olumsuz yanıt bulunmaktadır. İlk olarak kişilerde yıldız düşüklüğü yaşanması durumunda daha önceden yaptıkları aktiviteleri yapamamaya başlayacaklardır. Bu noktada yataktan çıkmak istemeyecekleri için işlerin gecikmesi mümkündür. Çalışan ve yıldız düşüklüğü yaşayan kişilerde yıldız düşüklüğü sonucunda işten kovulma ihtimali dahi bulunmaktadır. Yıldız düşüklüğü ile kişilerin özgüvenlerinde azalma yaşanır. Bu durum kişilerin sosyal hayatlarını ve iş hayatlarını olumsuz etkileyebilir.

Yıldız Düşüklüğü Etkileri

Yıldız düşüklüğü etkileri durumunda yıldız düşüklüğü yaşayan kişiler oldukça fazla gergin hisseder. Bu durumda özellikle yakın çevrelerine karşı olumsuz konuşmalar ve saldırgan tavırlar sergileyebilmeleri mümkündür. Kişilerin hayatlarında olan pozitif durumları görmeleri oldukça zor olabilir. Bu nedenle yıldız düşüklüğü sonucunda kişilerde depresyon gibi problemler ortaya çıkabilir. Bu durumda yıldız düşüklüğü kişileri intihara kadar sürükleyebilir. Bu nedenle yıldız düşüklüğünün arttırılması oldukça önemlidir. Büyük başarılar elde eden kişiler yıldız düşüklüğü sonucunda kendilerini sanki küçük başarılar elde etmiş gibi hissederler. Başarmak istedikleri noktaya gelmiş olsalar dahi kendilerini olmak istedikleri yerde hissetmezler. Bu nedenle yıldız düşüklüğü ayetel kürsi gibi dualar ile arttırılmaya çalışılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.