Zayıflama Büyüsü Hakkında Gerçekler

zayiflama buyusu ritueli 1
Zayıflama Büyüsü

Zayıflama büyüsü nedir konusu kilosu ile alakalı problem yaşayan bir çok kişi tarafından en sık araştırılan büyülerin arasında gelmektedir. Kilo alıp vermek insan hayatında yaşanan en doğal durumların başında gelir. Fakat bazı zamanlarda yaşanan yoğun kilo alımı ve bu kiloların verilememesi, kişilerin hayatlarında olumsuz etkiler bırakan bir durum haline gelebilir.

MEDYUM HOCALARIN YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bu gibi durumlarda kişiler herhangi bir çözüm bulamıyorsa veya buldukları çözümler işe yaramıyorsa zayıflama büyüsü hakkında araştırma yapmak isteyebilir. Herhangi bir konuda büyü yapmayı düşünen bir kişinin, büyülerin çok ciddi sonuçları olduğunu bilmesi gerekir.

Zayıflama Büyüsü Hakkında ki Gerçekler

Büyüler çok uzun yıllardır medyum adı verilen ve bu konuda kendini uzmanlaştırmış kişiler tarafından yapılan uygulamalardır. Büyü hangi konuda yapılırsa yapılsın ciddi sonuçlar doğuran ve herkes tarafından gerçekleştirilemeyecek uygulamalar olarak bilinir.

Olumlu sonuçlanması amacıyla yapılan, ak büyü sınıfından olan zayıflama büyüsünde, ruhani varlıkların kişinin vücudunun istediği gibi olmasına yardımcı olduğuna inanılır. Dolayısıyla zayıflama büyüsü nedir sorusunun cevabı, diyet veya fiziksel bir aktivitede bulunmadan, vücudun istenilen şekle girmesine yardımcı olan büyüdür. Bu büyü, yapılan kişilerin herhangi bir diyet listesi uygulamadan istedikleri kiloya düşmesi amacıyla yapılan bir büyüdür. Kilo sınırını aşmış, obezite seviyesine gelmiş kişiler tarafından tercih edilen bu büyü ak büyü olarak bilinse de kendine ait pek çok sonucu vardır. Fiziksel aktivitelerden hoşlanmayan ve bu aktivitelere vakit ayırmak istemeyen pek çok kişi tarafından zayıflama büyüsünün ne olduğu araştırılmaktadır.

Zayıflama Büyüsü Yapılışı

Zayıflama büyüsü yapılışı için öncelikle işinde uzman bir medyum ile anlaşmamız gerekmektedir. Büyülerin tamamı, kendilerini bu alanda uzmanlaştırmış kişiler tarafından yapılır ve bu kişilere medyum adı verilir. Büyüler tarihin ilk çağlarından bu yana insanların hayatlarında olan uygulamalardır fakat herkes tarafından gerçekleştirilemez. Herhangi bir kişi zayıflama büyüsü yaptırmadan önce medyuma vermesi gereken bazı bilgiler bulunur. Bu bilgilerin eksik olması halinde zayıflama büyüsü doğru şekilde gerçekleşmeyecek ve istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir. 

Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zayıflama büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız bu method öncesinde medyum büyünün yapılacağı kişiden bazı kişisel bilgiler alır. Bu bilgiler kişinin ve kendisinin anne adı, doğum tarihi ve birkaç adet fotoğrafıdır. Bu bilgilerin tamamen doğru şekilde verilmesi büyünün yapımı açısından oldukça önemlidir. Zayıflama büyüsünün amacı kötü yeme alışkanlıklara olan kişinin, bu alışkanlıklardan kopmasının sağlanmasıdır. Medyumlar, büyüler esnasında ruhani varlıklardan yardım aldıklarını inanılan kişilerdir. Aldıkları bu yardım sayesinde zayıflama büyüsü yapılan kişi, herhangi bir açlık isli hissetmeyecek, kendini genellikle tok hissedecektir. Zayıflama büyüsü, ritüel halinde gerçekleştirilen bir büyüdür.

Zayıflama Ritüeli

Zayıflama ritüeli nedir ve nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazıyı muhakkak okumalısınız. Dolayısıyla büyüye başlamadan önce hazırlanması gereken bazı malzemeler bulunur. Bu malzemelerin içerisinde bulunan safran mürekkebi, kişinin daha öncesinde vermiş olduğu fotoğrafın üzerine gerekli bilgilerin yazılması konusunda yardımcı olacaktır. Zayıflama büyüsü esnasında üç adet koyunun kesilmesi ve bu koyunların kanları ile fotoğrafın bir kavanoza yerleştirilmesi gerekir. Bu kavanoz, kaya tuzuna gömülü halde belirli bir süre bekletilmelidir. Medyum tarafından gerçekleştirilen zayıflama büyüsü, tüm bu işlemlerinin ardından tamamlanmış sayılacaktır.

Zayıflama Büyüsü Etkisi

Zayıflama büyük etkisi kişiden kişiye değişiklik gösterse de genellikle onuncu günden itibaren kilo kaybı olarak görülmeye başlar. İşlemin tamamlanması kişinin dilediği kiloya inmesi ile gerçekleşir. Dolayısıyla bu süreç herkes için farklı işleyebilir. İdeal kilosuna ulaşan kişilerin kendi istekleri ile büyüyü sona erdirmeleri gerekir. Zayıflama büyüsü yaptıran bir kişinin yeme isteğinin ortadan kalkması beklenir. Büyünün yapılmasına ilk amaç; yeme isteğinin ortadan kalkması ve büyü yapılan kişilerde yaşanacak olan iştahsızlıktır. Dolayısıyla büyünün gerçekleştirilmesinin hemen ardından bu kişilerde iştahsızlık görülmeye başlar. Öncesinde kötü yeme alışkanlıklarına sahip olan kişi, büyünün ardından yemeklere ilgi duymayı bırakır. Öğün sayıları çok fazla olan, yemek tüketimi en üst seviyede bulunan kişilerin öğün sayılarını düşürdükleri ve yemeklerden oldukça uzaklaştıkları görülür. 

Zayıflama Büyüsü Etkileri

Akıllarına herhangi bir yemek veya açlık hissi geldiğinde ruhani bir varlık tarafından kendilerine baskı altında hissederler ve yemekten uzaklaşırlar. Yeme alışkanlıklarının tamamen değişmesini sağlayan zayıflama büyüsü etkisi arasında kişinin fazla kilolarından kurtulmaya başlaması bulunur. Fakat zayıflama büyüsü yaptırmış olan kişi ideal kilosuna geldiğinde bu büyü hakkında yardım aldığı medyuma danışarak büyüyü sonlandırması gerekir. Aksi halde kilo verimi durmayacak ve kişi belirli bir süre sonunda çok zayıflayarak güçsüz kalacaktır. Dolayısıyla bu büyünün kişinin ideal kilosuna gelene kadar devam etmesi, sonrasında ise durdurulması hayati önem taşır.

Zayıflama Büyüsü Süresi

Zayıflama büyüsü süresi bu büyü yaptıran kişilerin kendi isteklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Zayıflama büyüsü yapıldığı andan itibaren etki etmeye başlar ve istenilen kiloya ulaşıldığında sonlandırılması gerekir. Eğer istenilen kiloya ulaşıldığı halde büyü sonlandırılmıyorsa, kilo kaybı devam edecektir. Bu şekilde devam eden kilo verme durumu, büyü sonlanmadıkça devam edecektir. Belirli bir sürenin sonunda zayıflama büyüsü yaptıran kişi, olması gerekenden çok daha düşük kilolara inerek, gücünü kaybedecektir. Durmaksızın kilo veren bu kişilerin bağışıklıkları düşecek ve bu durumda hastalanmaya çok daha müsait hale geleceklerdir. 

Zayıflama Büyüsü Süresi Hakkında

Zayıflama büyüsü süresi hakkında herkese göre değişse de büyünün gerçekleşmesinin yaklaşık olarak onuncu gününde büyü yaptıran kişiler kilo vermeye başlarlar. Fakat kilo verme esnasında kontrolü olunması gerekir. Aksi halde büyü istenmeyen sonuçlara yol açabilir. İstediğiniz kiloya ulaştıktan sonra muhakkak medyumunuza danışarak bu büyünün durdurulması hakkında yardım almamız gerekir. Büyünün durdurulmaması durumunda kişiler her geçen gün daha çok kilo vereceklerdir. Kişilerin büyü yaptırmadan önce kaç kilo oldukları ve ne kadar kilo vermek istedikleri büyünün ne kadar süreceğini direkt olarak etkilemektedir. Zayıflama büyüsü, yalnızca büyüyü gerçekleştiren kişi tarafından durdurulacak ve bozulabilecek bir büyüdür. Bu kişi haricinde hiç kimse, bir başkasına yapılan zayıflama büyüsünü bozamaz veya durduramaz. 

Kilo Verme Ritüeli

Kilo verme ritüeli zayıflama büyüsü nasıl yapılır sin harfi ile zayıflama, domuz bağırsağı büyü, mumla kilo verme ritüeli zayıflamak için 41 Ettehiyyatü zayıflama spell jar, zayıflamak için salavat.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenilir Medyum Yorumları 2023 Tüm hakları saklıdır.